نویسنده نلی Julchen Rempel با افتخار ارائه کودکان خود را به کتاب با عنوان “بچه ها من حباب و شامپانی: اردک به عنوان زبان سوم”

Category: وب وایر Comments: No comments

چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما در پیدا کردن یک آسیب دیده لانه اردک تخم مرغ ؟ چرا شما را به برخی از صفحه اصلی به را امتحان کنید به تخم آنها البته! زمانی که نلی پیدا آسیب دیده اردک مرغابی وحشی لانه در سال 1978 او هرگز انتظار می رود این امر منجر به سال دوستی با یک جفت اردک. دیدار خیره دمدمی و محبت اردک شامپانی و حباب احتمالا مادرش در این جذاب و خنده دار داستان دوستی و کشف.
 
خود را غرق در نور دل و کودک پسند ادبیات نلی Julchen Rempel با حمایت از او کتاب “بچه های من حباب و شامپانی: اردک به عنوان زبان سوم” به او ارائه آن به این مارس 30 سال 2020 – مارس 02, 2020 در سال 2020 بولونیا کودکان نمایشگاه کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
 
بچه ها من حباب و شامپانی: اردک به عنوان زبان سوم
نویسنده | Nelly Julchen Rempel
ناشر | FriesenPress
| تاریخ انتشار آگوست 21, 2015
نوع | کتاب کودکان
ISBN-13 | 978-1460264461
شومیز قیمت | $10.99
 
درباره نویسنده
 
Nelly Julchen Rempel یک بازنشسته مددکار اجتماعی در اصل از Struan, Saskatchewan. پس از مهاجرت به انتاریو او دوست بسیاری از حیوانات وحشی و داخلی در مزرعه خود را. او زندگی می کند در بندر رابینسون, Ontario, جایی که او لذت می برد باغبانی و آواز در گروه کر کلیسا.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>