نویسنده پاملا سیمون با افتخار ارائه کتاب او با عنوان “کتاب Blah”

Category: وب وایر Comments: No comments

این مجموعه روزانه طنز, مقالات شامل بینش های مضحک و بیشتر خنده دار با موضوعات روزمره زندگی است. پاملا برش به هسته می یابد و طنز در موضوعات متنوع به عنوان لباس, نگرانی, اختلالات غذا خوردن فرزند پدر و مادر/کودک درگیری, مراقبت از چمن و ما اجتماعی وسواس برای موفقیت و ثروت. این کتاب هدیه برای بهترین دوست و خواهر و مادر یا هر کسی که نیاز به یک استراحت از یک جدی رشد کرده است.
 
یک کتاب پر از طنز غیر متعارف روزانه پیام های که ارائه لذت بخش طنز امداد رسانی در این میان از مهمترین و پر هرج و مرج از روز. این خواندن این قدرت را مسحور روح از خوانندگان در همه جا و در یک پیام روزانه. با اشاره به تسکین استرس بر کتاب طنز است, یکی از بررسی آن را در این راه: “این ارزش متن تعلق دارد در… قفسه از همه ما در کتابخانه های عمومی است.”
 
پس از روشن کردن روز خود را و یاد بگیرند به خنده در خودتان. خواندن یک صفحه از “کتاب Blah” و شما ممکن است فقط به عنوان یک منتقد قرار داده و آن را “پرش شروع خود را حس شوخ طبعی!”
 
تجربه خود را در لذتبخش relatable و نشاط ادبیات پاملا سیمون با حمایت از او کتاب “کتاب اه” او به عنوان ارائه این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
کتاب Blah
نویسنده | پاملا Simon, MS, RD, LDN
ناشر | وارن Publishing, Inc.
| تاریخ انتشار اکتبر 10, 2007
نوع | غیر داستانی کمدی/Self-Help
ISBN-13 | 1-886057-26-5
شومیز قیمت | $19.95
 
درباره نویسنده
 
پاملا سیمون توسط یک استاد سطح متخصص تغذیه نوشت که “این کتاب از اه” در حالی که او یک مادر اقامت در خانه مادر خانه مدرسه با مادر. در طول این زمان او تا به حال فوق العاده فکر انرژی است که اجازه داده او را به دیدن زندگی او متفاوت است. نویسنده در عبارت: “همه از ناگهانی بسیاری از زندگی کمی تلاش به نظر می رسید احمقانه و مسخره است. های طنز در این حوادث شد برای من مهم است. من می خواستم برای کمک به دیگران برای روشن کردن و یادگیری به خنده در چالش های روزانه و متوقف کردن مصرف خود را به طوری جدی است.”

پم در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور تغذیه و مشاور آموزش در کلاسهای حداقل-جنبش ارشد ورزش و مشاوره به مشتریان با خوردن مربوط به اعتماد به نفس و مسائل مربوط به احساس بهتری در مورد خود و رفتارهای غذا خوردن. او زندگی می کند و خانواده های مختلف نجات حیوانات در در حومه شیکاگو ،
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>