نویسنده Quinton کرافورد قلم های آموزشی و همهجانبه کودکان کتاب با عنوان “Moochie این Soochie بازديد صلح مردم”

Category: وب وایر Comments: No comments

“Moochie این Soochie بازديد صلح مردم” توسط Quinton داگلاس کرافورد ناز کوچک, داستان برای کودکان و نوجوانان. Moochie را دوست دارد به سفر و او این توانایی به سفر به عقب و جلو از طریق زمان. او در برابر جنگ و معتقد است که هر کس در دنیا باید در صلح زندگی می کنند. او سفرهای زیادی است و می تواند صحبت می کنند و خواندن بسیاری از زبان های. Moochie همچنین می توانید بسیاری از آهنگ ها و او متنفر کلمات مربوط به جنگ و نفرت است. داستان طول می کشد خوانندگان به نقاط مختلف جهان و به آنها می دهد زیرچشمی نگاه کردن به زندگی افراد مختلف در مکان های مختلف. کتاب کودکان و نوجوانان می آموزد برخی از کلمات در زبان های دیگر است و در واقع یک سفر هیجان انگیز است.
 
این یک آموزنده و کتاب آموزشی به عنوان آن را می آموزد بچه ها ایده های جدید و مفاهیم یک یا دو پایه کلمات از هر زبان. این کتاب الهام بخش برای هر دو پدر و مادر و کودکان است. پدر و مادر می توانید استفاده از آن به عنوان یک داستان قبل از خواب به دلیل آن است که آموزشی است و برخی از افکار خوب و با الهام و پیام های انگیزشی. Moochie می بیند و خشم و نا امیدی و حرص و آز است که وجود دارد در جامعه و در آرزوی یک جهان است که جدید جنگل ها و تمیز کردن اقیانوس. این است ایده آل برای کتابخانه های مدارس به کودکان یاد بگیرند که بسیاری با خواندن در مورد Moochie و تلاش خود را برای صلح جهانی است. او متوجه می شود که صلح و آزادی وجود داشته باشد در مکان های که در آن زنان مورد احترام هستند. Moochie دوست دارد به تنها مکان صلح و نه جنگ.
 
تجربه خود را در, الهام بخش, کودک پسند ادبیات Quinton داگلاس کرافورد با حمایت از او در کتاب “Moochie این Soochie بازديد صلح مردم” با حضور در آن راه اندازی این مارس 15th مارس 16th در سال 2020 توسان جشنواره کتابو یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.

Moochie این Soochie بازديد صلح مردم
نویسنده | Quinton داگلاس کرافورد
ناشر | لولو
| تاریخ انتشار ژوئن 30, 2014
نوع | کتاب کودکان
ISBN-13 | 9781311669865
شومیز قیمت | $ 22.13
 

درباره نویسنده
 
آقای Quinton داگلاس کرافورد یک معلم جایگزین برای Fairfield-سویسون Unified School District, کار نسبت به مدارک تحصیلی و کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش و نویسنده چندین کتاب است. او متولد ادواردز AFB کالیفرنیا (در نزدیکی لس آنجلس). او در طول دوران کودکی و سال های زندگی او در آمریکا پایگاه های نیروی هوایی در اسپانیا و انگلستان; مقدار کوتاه تر از زمان در New York, کارولینای جنوبی, فیلادلفیا, و در حال حاضر در کالیفرنیا برای اکثر عمر خود را تا کنون.

قبل از اقامت در فیرفیلد کالیفرنیا اقامت او در Travis AFB. به تازگی او در کشور غنا به مدت 8 سال به عنوان داوطلب معلم و مربی در جامعه روستایی از Sefwi-Wiawso. (داوطلب Org. بنیاد بین المللی برای آموزش و کمک به خود (2007/08). او دارای مدرک لیسانس در رشته علوم اجتماعی از دانشگاه چپمن و درجه دیگر اما سلنو کالج رهبری بخش عمده ای از زندگی خود انتخاب مسیر به یک مربی.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>