نویسنده رالف Mosgrove مذاکرات در مورد کارگر از عشق

Category: وب وایر Comments: No comments

رالف Mosgrove آموخته است جهان مورد تقدیر و چگونه به نشان می دهد هنگامی که یک سپاسگزار است به کسی که برای چیزی. در این زمان او می آموزد که انسان دوباره یکی دیگر از فضیلت: عشق.

او شروع می شود به تصویر می کشد انواع مختلف عشق و ارائه راه های در مورد چگونه به رسمیت شناختن و مقابله با هر یک از آنها. او کامل است و به نوعی با سال تجربه به عنوان یک منبع اعتماد به نفس خود وحی.

واقعا “گفت: من عاشق شما و فراتر از آن” به ارمغان می آورد کارگر از عشق به زندگی است. این نشان می دهد جنبه های مختلف از آنچه در آن به معنی عشق و قبول عشق مواجه می شوند به صورت روزانه. از اساسی ترین خانوادگی عشق به پیچیده دوستی و منجر به عمیق ترین عشق همه عشق خدا, کتاب باقی مانده است و الهام خود را به نشان می دهد آنچه در آن به معنی قلب به عنوان بسیاری به عنوان یکی از اذعان به آنها را. این به این معنی اجازه دادن به اقدامات انجام بسیاری از صحبت کردن اما این به این معنا نیست باید یکی را انتخاب کنید برای جلوگیری از آنها گفت:. کلمات به عنوان بسیاری به عنوان اقدامات باید با هم در جهت آشکار قدرت واقعی عشق است.

شوهر ممکن است صبر کنید خود, همسر و یک مادر تحمل بی خوابی شبانه برای کودک خود را. یک دوست شدن از خواب در ساعت اندکی از نیمه شب یا یک افسر پلیس رفتن به طول های بزرگ برای ذخیره یک غریبه. حتی یک گناهکار دریافت نفس زندگی با وجود اعمال خود را. او متعلق به ظرفیت گسترده ای از عشق. اجازه دهید Mosgrove شما را به این همه احساس و بیشتر با کتاب خود “گفت: من عاشق شما و فراتر از آن.”

“گفت: من عاشق شما و فراتر از آن: است گفت: من دوست دارم شما به اندازه کافی”
نوشته شده توسط رالف والتر Mosgrove
منتشر شده توسط خود را آنلاین روزنامه
تاریخ انتشار: مارس 2019
شومیز: $ 5.99
وب سایت: https://mosgroveslovenotes.com

درباره نویسنده
رالف Mosgrove بیوه, در سال 2015 یک بازنشسته نیروی دریایی Veteran, پاستور, مربی, مشاور, نوازنده ; کلمبیا دانشگاه, بیس; ایالات مقدس, دانشگاه و حوزه, DD., یک پسر و دو نوه و یکی از بزرگ-grandaughter. ساکن در سنت Petersbrug FL.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>