نویسنده Roslynn برایانت تواضع ارائه کتاب خود با عنوان “هفت Fs به پربار زندگی”

Category: وب وایر Comments: No comments

آیا تا کنون فکر اگر وجود دارد بیشتر به زندگی از آنچه شما در زندگی ؟ دارای روزمره زندگی شما به ارمغان آورد به یک محل از نارضایتی و دلسردی? علاوه بر انجام مراقبت از زندگی و مسئولیت های خود را پایمال شما و جلوگیری از شما را از رسیدن به بیشترین پتانسیل خود را? آن است که برای این پرسش ها و بیشتر است که این کتاب “هفت Fs به پربار زندگی” نوشته شده بود که توسط خدا الهام.
 
“هفت Fs به پربار زندگی” است که روشنگری کار توصیف چگونه به زندگی به طور موثر به عنوان خدا در نظر گرفته شده. هفت Fs شامل ما ایمان, خانواده, دوستان, امور مالی, تناسب اندام تمرکز و آینده است. نویسنده Roslynn برایانت جزئیات چگونه به حداکثر رساندن بالقوه خود را در این هفت حوزه کلیدی اغلب به کتاب مقدس بینش, سخنان حکمت و توصیه های عملی. این کتاب خواننده پسند, زندگی واقعی مرتبط و مشاوره است که می تواند به راحتی اعمال می شود به زندگی خود را. این کار پتانسیل به قدرت شما به سازنده و موفق در اهداف شخصی خود را. همچنین شما داده خواهد شد و اصول کلیدی برای بهره گیری از روابط رضایت بخش با دیگران است. شما واقعا قادر خواهید بود به تجربه فراوان و یا پربار زندگی که خداوند عیسی را ممکن ساخته است.
 
تجربه خود را در نظر معنوی نشاط بخشی ادبیات Roslynn برایانت با حمایت از او کتاب “هفت Fs به یک زندگی بارور” به او ارائه آن به این مارس 14th مارس 15هفتم در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن در سایت آمازون (https://www.amazon.com/Seven-Fs-Fruitful-Life/dp/1645699447/)
 
 
هفت Fs به یک زندگی پربار
نویسنده | Roslynn برایانت
ناشر | ایمان مسیحی Publishing, Inc.
| تاریخ انتشار آگوست 7, 2019
نوع | مسیحی/معنویت (Persian)
ISBN-13 | 978-1645699446
شومیز قیمت | $11.95
 
درباره نویسنده
 
Roslynn برایانت یک وزیر مقرر و به عنوان یک دستیار به پدرش کشیش Thomas F. برایانت جونیور جدید بث-ال کلیسای باپتیست در روستای کوئینز نیویورک. او شده است در وزارت از سال 1996 و بسیاری از لمس زندگی از طریق موعظه و بشارتی کار می کنند. در سال 1998 او موفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ریاضیات. او به عنوان استاد ریاضیات در Bauder کالج در آتلانتا و جورجیا برای یازده سال است و در حال حاضر تدریس در کالج در نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>