نویسنده شان K. Thornhill قلم جذاب رمز و راز-فانتزی با عنوان “قتل در گرد و غبار: محرمانه محققان کتاب یکی”

Category: وب وایر Comments: No comments

“قتل در گرد و غبار” به شرح زیر مگه کارآگاه خصوصی راس MacTaggert و ریک لوگان به عنوان قرض دادن آنها خود را برتر و کمک به روستای صنعت در کتاب یکی از سری جدید محرمانه محققان. ارشد استاد مگه راس MacTaggert فارغ التحصیل از کون کالج از سحر و جادو به عنوان یک عضله کار کرده و چند سال به عنوان دادگاه مگه از Dracongrad و پس از صرف سال های بسیاری انجام تهاجمی باستان شناسی با بهترین دوست خود. در حال حاضر در MitD او را استخدام کرده مگه ریک لوگان به عنوان دستیار او با توجه به ریک تخصص در تغییر. این خود مورد سوم با هم به ارمغان می آورد آنها را به سرهنگ زالزالک کوچک در مرتع پرورش احشام در حاشیه روستا به بررسی این باند از مجرمان که به کشته شدن گوسفند. این نظامی بازنشسته مرد ادعا می کند که این گروه از شر مردان Limbrots منجر شد توسط یک غول.
 
به عنوان جفت حفر کردن به رمز و راز از یک طرح بزرگتر گستراند. درک فضایی خود را محدودیت آنها درخواست کمک از دوستان قدیمی دکتر کارل ببیج و کورا Wiltshire, به طوری که آنها را می توان در بیش از دو مکان در یک بار. می تواند به محققان کشف شیطانی در صنعت? آنها ثابت کند که ogres فقط داستان برای ترساندن کودکان سرکش ؟ پیدا کردن در “قتل در گرد و غبار است.”
 
خود را غرق در هیجان و مرموز ادبیات شان K. Thornhill با حمایت از او در کتاب “قتل در گرد و غبار: محرمانه محققان کتاب یک” با حضور در آن راه اندازی این مارس 15th مارس 16th در سال 2020 توسان جشنواره کتاب و یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.
 
قتل در گرد و غبار: محرمانه محققان, کتاب, یک
نویسنده | شان K. Thornhill
ناشر | Kindle Direct Publishing
| تاریخ انتشار فوریه 9, 2016
نوع | رمز و راز/فانتزی
ISBN-13 | 9781514370957
شومیز قیمت | $ 9.99
 
درباره نویسنده
 
شان K. Thornhill مادام العمر است قصه گو سابق سیب زمینی شیرین کشاورز و مادری از لوئیزیانا. او خود را به دست آورده کارشناسی و کارشناسی ارشد در آموزش مسیحی و داوطلبان در کلیسای محلی. به عنوان یک اختصاص داده شده ‘همه کاره’ Thornhill, تجربه, صندلی, مورخ, مهارت, بهبود صفحه اصلی, تکنسین, کامپیوتر, fabricator, gunsmith, شخصی, دفاع, متخصص و سرکش فیلسوف. ژانرهای مورد علاقه خود را به خواندن هستند, فانتزی, علمی تخیلی, وسترن, سیاسی تفسیر و تاریخ است. نویسنده زندگی خود را در حیاط با همسر و پنج فرزند است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>