مقامات ID زن و شوهر مرده یافت در جنوب آرکانزاس به عنوان کهنه سرباز معلم مهد

دو بزرگسالان مرده پیدا دوشنبه در یک آتش سوزی خودرو در جنوب آرکانزاس شناسایی شده اند به عنوان یک زن و شوهر از ماگنولیا.

جانیس Daniels 46 و Jermillian Daniels, 41, تایید شده است توسط Columbia County, دفتر پزشکی قانونی به عنوان افراد در مرکز homicide investigation.

Columbia County مرکزی اعزام حاکی از آن تماس اولیه به مقامات حدود 12:20 p. m. روز شنبه که دو نفر در ماشین در حال حاضر مرحوم.

این خودرو پیدا شد در تقاطع Columbia County Road 11 و Columbia County Road 32 در Calhoun درآورده نزدیکی یک گروه کوچک از درختان بر روی شانه. بوته زار در این منطقه از ماشین smoldered باقی مانده از بعد از ظهر جمعه. وجود دارد هیچ قابل مشاهده skid marks بر روی پیاده رو و کلمبیا شهرستان کلانتر دفتر محقق کلی بلر روز دوشنبه گفت که آژانس اعتقاد نداشت این حادثه به یک حادثه است. این گروه نمی خواهد استادانه درست شده هر بیشتر در چرا از آن اعتقاد به این موضوع برای حکم قتل بررسی است.

پرسنل اورژانس از جمله اعضای Calhoun داوطلب آتش نشانی و کلمبیا شهرستان کلانتر, ماگنولیا اداره پلیس و پلیس ایالتی آرکانزاس صحنه کار می کرد برای بیش از پنج دقیقه بعد از ظهر دوشنبه.

دو قربانیان مشخص شد عکس, شناسایی با توجه به کلمبیا پزشکی قانونی شهرستان شاخی نی. تست DNA است که در حال حاضر در جریان است در آرکانزاس دولت Crime Lab به طور رسمی تایید هویت خود و علل مرگ. نی گفت که او امیدوار بود که نتایج این هفته است.

Jermillian بود ارتش آمریکا گارد ملی مبارزه با کهنه که خدمت در عراق است. او در حال حاضر مشغول به کار به عنوان یک حامل نامه برای خدمات پستی ایالات متحده. جانیس شد با ماگنولیا عمومی مدرسه منطقه به عنوان یک معلم مهد کودک است.

بازداشت شده اند ساخته شده در تحقیقات و هیچ جزئیات بیشتر منتشر شده توسط Columbia شهرستان کلانتر دفتر صبح روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید