Ava DuVernay و برادران وارنر انیمیشن به اوج با #1 نیویورک تایمز بهترین فروش سری کتاب های “بال آتش”

Category: وب وایر Comments: No comments

برادران وارنر انیمیشن (WBA) و برنده جایزه نویسنده/کارگردان/تهیه کننده Ava DuVernay در حال توسعه یک بالا پایان سریال, انیمیشن, خانوادگی, سریال تلویزیونی بر اساس #1 نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا امروز بهترین فروش سری کتاب های بال آتش از نویسنده توی T. ساترلند. استودیو امن حقوق انحصاری برای پی انتشار پدیده برای DuVernay در رقابتی بسیار وضعیت احزاب متعدد مناقصه برای وسط کلاس کتاب های فانتزی سری که تا کنون باعث شده است 15 رمان سه رمان های گرافیکی و چهار داستان کوتاه.

WBA است تولید این پروژه با DuVernay که در خدمت به عنوان تهیه کننده اجرایی از طریق او آرایه Filmworks شرکت تولید شده است. دن میلان (“قطعی Techs”), Christa ساله توی T. ساترلند و WBA را سام ثبت نام (“نوجوان Tians برو!”) نیز در هیئت مدیره به عنوان تولید کننده اجرایی.

با بیش از نه میلیون نسخه در چاپ و در دسترس در 16 زبان “بال آتش” کتاب سری ماجراجویی حماسی مجموعه ای در جهان به طور کامل توسط اژدها. در سراسر دو قاره و 10 قبایل, این مجموعه به بررسی باطل جنگ و پایدار و دوستی و قهرمانانه بده که در طول نسل های جذاب اژدها شخصیت.

این علائم اولین انیمیشن پروژه برای DuVernay به عنوان بخشی از خود را منحصر به فرد به طور کلی مقابله با برادران وارنر تلویزیون ، برای WBTVG, DuVernay در حال حاضر تولید خود را/Warner Horizon اسکریپت مجموعه تلویزیونی “ملکه قند” و “گرامی داشتن روز” را به عنوان به خوبی به عنوان HBO Max/برادران وارنر تلویزیون خلبان “DMZ” بر اساس شخصیت های DC.

در مورد آرایه
تاسیس در سال 2012 توسط فیلمساز Ava DuVernay آرایه چند پلت فرم شرکت رسانه هنر و جمعی مستقر در لس آنجلس است. این سازمان در حال حاضر عمل سه نفر از مارک سرگرمی اشخاص از جمله آرایه Filmworks, آرایه انتشار و آرایه خلاق دانشگاه در همکاری با آن غیر انتفاعی آرایه داد. ماموریت سازمان است که به تقویت و حمایت از عدالت اجتماعی از طریق سینما با تمرکز ویژه بر کار مردم رنگ و زنان از همه نوع.

در مورد برادران وارنر انیمیشن
برادران وارنر انیمیشن (WBA) یکی از پیشرو تولید کنندگان انیمیشن در صنعت سرگرمی تولید و توسعه پروژه برای سیستم عامل های مختلف داخلی و بین المللی. WBA فعلی مجموعه عبارتند از: “Animaniacs” برای Hulu “تخم مرغ های سبز و ژامبون” برای Netflix “Aquaman: پادشاه آتلانتیس” “Gremlins: اسرار Mogwai,” “Jellystone,” “کمی الن” و “Looney آهنگ کارتون” برای HBO Max “هارلی کوئین” و “عدالت جوان: غیر خودی” برای DC Universe “DC سوپر قهرمان دختران” “نوجوان تیتان برو!,” “ThunderCats سر و صدا” و “Unikitty!” برای شبکه کارتون, “Bunnicula,” “Dorothy and the Wizard of Oz,” “جدید Looney Tunes,” “, Scooby-دوو! و حدس بزن چه کسی؟,” “تام و جری نمایش,” “مسابقه حواس پرت” و “Yabba-Dabba دایناسورها!” برای بومرنگ. WBA را در تمام طول تئاتری فیلم “نوجوان تیتان برو! به فیلم” منتشر شد و در تابستان سال 2018 است. به عنوان خانه را به یاد شخصیت های متحرک از DC هانا-باربرا, MGM و Looney Tunes کتابخانه WBA همچنین تولید بسیار موفق فیلم های انیمیشن — از جمله DC Universe متحرک اصلی فیلم — برای DVD, Blu-ray® و رسانه های دیجیتال است. یکی از مهمترین افتخار استودیوهای انیمیشن در تاریخ WBA موفق به کسب شش جایزه اسکار®, 35 Emmy® جایزه جورج فاستر Peabody جایزه بافتا کودکان جایزه زیست محیطی جایزه رسانه, یک پدر و مادر انتخاب جایزه HUMANITAS جایزه دو منشور جوایز و 20 Annie Awards (تجلیل تعالی در انیمیشن).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>