Avaya ارائه می دهد تعریف کار از هر نقطه تماس با مرکز راه حل برای کمک به نشانی COVID-19 چالش های

Category: وب وایر Comments: No comments

Avaya منابع شرکت (NYSE:AVYA) یک رهبر جهانی در راه حل های برای افزایش و تسهیل ارتباطات و همکاری امروز اعلام کرد که آن را به ارائه کمک های اضافی برای تماس با مرکز مشتریان در سراسر جهان که در حال به چالش کشیده و با حفظ سطح بالایی از تعامل مشتری در حالی که آنها در انطباق با نیروی کار از راه دور در صورت COVID-19 بیماری همه گیر.

فورا در دسترس Avaya مشتریان می توانند درخواست 90 روز تعریف مجوز دسترسی به تبدیل های موجود خود را بر اساس دفتر مرکز تماس عوامل به کارگران از راه دور. علاوه بر این در پایان 90 روز تعریف دوره کاربران باید این گزینه برای تبدیل آن مجوز به یک اشتراک ماهانه به ارائه بیشتر چابکی و بهبود در دسترس بودن خدمات برای مشتریان.

Avaya نیز اعلام کرد راه اندازی جهانی COVID-19 ویژگی های خطوط تماس ویژه برای مشتریان و همکاران که به دنبال 24×7 پشتیبانی و راهنمایی برای کمک به انتقال به نیروی کار از راه دور به کارگیری مدل های.

Avaya مرکز تماس راه حل برای کنترل از راه دور عوامل طراحی شده برای کمک به رسیدگی به نگرانی های ایمنی و بهداشت برای تماس با کارکنان مرکز در حالی که اطمینان از تداوم کسب و کار در مواجهه با چالش های بی سابقه ای. این ارائه می دهد span متعدد Avaya, تماس با مرکز سیستم عامل در حال استفاده توسط مشتریان خود را امروز.

“Avaya با نرم افزار اعزام به حمایت بیش از 5 میلیون تماس با مرکز عوامل منتقل شده به سرعت به فعال کردن بیش از 150 ، 000 از راه دور عوامل به عنوان مشتریان رسیدگی به چالش های COVID-19” گفت: جیم Chirico Avaya رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما همچنان به طور فعال درگیر با سازمان در سراسر جهان برای کمک به آنها انتقال عملیات خود را به یک انعطاف پذیر از راه دور مدل را قادر می سازد عوامل به ماندن مولد و ارائه به مشتریان تجربه آنها آمده اند به انتظار. میلیون ها نفر از کاربران در سراسر جهان بستگی دارد ما ارتباطات یکپارچه همکاری و تماس با مرکز محصولات, بنابراین ما همچنان به دنبال راه های ما می تواند گام و کمک کند.”

Avaya نیز اهدا آن تجهیزات صوتی و تصویری و متعهد است منابع برای نصب و استقرار آن در بیمارستانها و تجهیزات پزشکی و سایر سازمان هایی که به آن نیاز دارید. علاوه بر این شرکت در حال همکاری با دولت در بخش سلامت به سرعت شوی اضطراری مراکز تماس به آدرس نیاز فوری به برقراری ارتباط و اشتراک گذاری اطلاعات با شهروندان است. Avaya قبلا اعلام آن ارائه شده است Avaya فضاهای همکاری نرم افزار رایگان بدون تعهد به آموزش و پرورش و نهادهای واجد شرایط سازمان های غیر انتفاعی در سراسر جهان است.

Avaya COVID-19 ویژگی های خطوط تماس ویژه در دسترس خواهد بود شروع دوشنبه, مارس 16 در 6:00بعد از ظهر به وقت تهران و شماره تماس خواهد بود ارسال شده در avaya.com

در مورد Avaya

کسب و کار ساخته شده است در تجارب آنها ارائه و هر روز میلیون ها نفر از کسانی که تجربه های ساخته شده توسط Avaya (NYSE: AVYA). برای بیش از یک صد سال ما فعال سازمان در سراسر جهان برای برنده شدن – با ایجاد ارتباطات هوشمند تجربه برای مشتریان و کارکنان. Avaya می سازد باز همگرا و راه حل های نوآورانه به منظور افزایش و تسهیل ارتباطات و همکاری در ابر فرض و یا ترکیبی از هر دو. خود را به رشد کسب و کار ما در حال متعهد به نوآوری مشارکت و بی امان تمرکز بر روی آنچه که در آینده. ما فن آوری شرکت شما اعتماد برای کمک به شما ارائه تجارب است که مهم است. دیدار ما در http://www.avaya.com.

توجه داشته باشید احتیاطی در مورد اظهارات به جلو نگاه

این سند شامل برخی از “اظهارات به جلو نگاه.” تمام اظهارات دیگر از اظهارات واقعیت تاریخی هستند “به دنبال” اظهارات برای مقاصد ایالات متحده فدرال و ایالتی قوانین اوراق بهادار. این اظهارات ممکن است شناسایی با استفاده از رو به جلو به دنبال اصطلاحات مانند “پیش بینی” “ايمان” “ادامه” “می” “برآورد” “انتظار” “قصد,” “مه” “ممکن است” “ما چشم انداز” “طرح” “بالقوه” “مقدماتی” “پیش بینی” “باید” “را” و یا “می” و یا منفی آن و یا تغییرات دیگر آن و یا مقایسه اصطلاحات. این شرکت بر اساس این اظهارات به جلو نگاه در آن زمان انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی. در حالی که این شرکت معتقد است که این انتظارات مفروضات برآورد و پیش بینی های معقول هستند چنین اظهارات به جلو نگاه تنها پیش بینی و شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته و عدم قطعیت که بسیاری از آنها خارج از کنترل خود. عوامل مورد بحث در این شرکت در گزارش سالانه در فرم 10-K و پس از آن گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (از “SEC”) موجود در www.sec.gov و ممکن است باعث شود این شرکت نتایج واقعی عملکرد و دستاوردها به اختلاف مادی از هر آینده نتایج عملکرد و دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با این اظهارات به جلو نگاه. شرکت شما اخطار می دهد که لیستی از عوامل مهم گنجانده شده در این شرکت براده SEC ممکن است حاوی تمام مواد عواملی که برای شما مهم هستند. علاوه بر این در نور از این خطرات و عدم قطعیت مسائل مورد اشاره در اظهارات به جلو نگاه موجود در این آزادی مطبوعات ممکن است در واقعیت رخ می دهد. این شرکت متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر به دنبال بیانیه به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت به جز به عنوان در غیر این صورت توسط قانون مورد نیاز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>