Avidbots گسترش همکاری با DHL به نصب Neo روبات ها در انبارها در سراسر جهان

Category: وب وایر Comments: No comments

همکاری جدید را به ارمغان خواهد آورد Neo کف-شستشو ربات ها برای بسیاری از DHL, هزاران سایت در سراسر جهان

DHL و Avidbots این شرکت به ارمغان می آورد که ربات ها به زندگی روزمره به گسترش بالقوه بشر امروز اعلام کرد که مشارکت گسترده برای نصب Neo کف-شستشو روبات ها در انبارها و مراکز و پایانه ها در سراسر جهان است. با هم DHL و Avidbots را پیشرفته ترین طبقه تمیز کردن اتوماسیون ابزار برای بسیاری از هزاران نفر از سایت DHL مدیریت در 220 کشور و منطقه. همکاری جدید ایران در اوایل همکاری امضا شده در سال 2019 بین Avidbots و DHL در شمال امریکا است.

“ما هیجان زده به استقرار اضافی Avidbots در DHL انبارها در سراسر جهان جلو راندن ما دیجیتالی سفر به جلو” می گوید: Matthias Heutger معاون ارشد رئیس جمهور, جهانی, سر نوآوری و توسعه تجاری در DHL. “طبقه تمیز کردن روبات در حالی که ساده و نوآوری و کاهش تا 80 درصد از نیروی کار ساعت را صرف تمیز کردن. این frees تا کارکنان ما به تعامل بیشتر ارزش اضافه مشتری محور کار در حالی که رانندگی استراتژی ما 2025 دیجیتالی دستور رو به جلو است.”

DHL استقرار Neo کف-شستشو روبات ها در انبارها این مدیریت در سراسر جهان است. نئو استفاده می شود در بسیاری از مکان های تجاری و به خصوص مناسب برای پویا انبار محیط. با استفاده از پیشرفته 3D سنسور دوربین و AI, Neo مستقل هدایت در انبارها به طور خودکار تشخیص و اجتناب از موانع مانند انسان, جعبه, لیفتراک و سایر روبات ها است. با Neo انبار طبقه همیشه تمیز و گرد و غبار رایگان و حصول اطمینان از مطلوب عملیات به عنوان به خوبی به عنوان کارگر و ایمنی و بهداشت.

“DHL قوی رای اعتماد در نئو کف-شستشو ربات یک عهد به کار سخت تمام Avidbots تیم قرار است ساختمان جهان تنها به طور کامل مستقل کف-شستشو ربات” گفت: Faizan شیخ مدیر عامل و بنیانگذاران Avidbots. “ما هیجان زده به گسترش همکاری های ما برای استقرار Neo روبات در DHL انبارها در هر قاره.”

در حالی که اکثر رباتیک طبقه تمیز کردن ماشین آلات به سادگی دستی مدل های مجهز با نرم افزار است که اجازه می دهد تا آنها را به سفر چند از پیش برنامه ریزی مسیرهای Avidbots Neo تنها به طور کامل خودمختار هوش مصنوعی-رانده طبقه تجاری-شستشو ربات ارائه این صنعت بالاترین کیفیت کف و نگهداری. نئو در حال حاضر مستقر در صدها سایت در پنج قاره جهان از جمله انبارها و فرودگاه ها و مراکز و بیمارستان و دانشگاه و تولید سایت ها و ایستگاه های قطار. نئو به دست آورده به خصوص در یک پایگاه مشتری بزرگ در فضای انبار آن را به عنوان تنها کف-شستشو ربات به طور موثر به کار در محیط های پویا با بسیاری از به طور مداوم در حال حرکت موانع. دیگر طبقه تمیز کردن روبات باید از قبل برنامه ریزی شده به دنبال مجموعه ای از مسیرهای اما این کار نمی کند به طور موثر در انبار که کالا و مردم همیشه در حرکت است. تنها Neo اهرم پیشرفته ترین هوش مصنوعی برای درک آن محیط اجتناب از بزرگ و کوچک از موانع و دوباره مسیریابی خود مسير در پرواز است.

DHL و Avidbots کار از نزدیک با هم در سال آینده به شناسایی انبارها در سراسر جهان است که می تواند به نفع از Neo کف-شستشو روبات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>