Aviva اعلام کرد کمک مالی به بیمه خدمات درمانی خیریه هم به عنوان بخشی از بسته Covid-19 پشتیبانی

Category: وب وایر Comments: No comments

Aviva, انگلستان, بزرگترین بیمه گر متعهد شده است £5 میلیون نفر برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم به عنوان بخشی از یک بسته از اقدامات با هدف حمایت از مشتریان و جوامع خود را در طول Covid-19 بحران است.

Aviva را اهدا خواهد شد صندوق حمایت از بیمه خدمات درمانی در سه حوزه کلیدی: رفاه و تندرستی برای بیمه خدمات درمانی کارکنان داوطلب و بيماران; کمک برای بیماران مبتلا به ترک بیمارستان و در دراز مدت سلامت روان برای حمایت از بیمه خدمات درمانی کارگران است.

Aviva بسته از اقدامات برای حمایت از مشتریان و جوامع نیز شامل:

 • رایگان تجزیه پوشش پیشرفته صفحه اصلی بیمه برای وسایل شخصی و حسن نیت ارائه میدهد رایگان ماشین برای Aviva مشتریان کار در بیمه خدمات درمانی. آن را نیز شنده تعمیرات برای بیمه خدمات درمانی کارگران که Aviva موتور مشتریان بیمه.1
 • پرداخت کامل برای Aviva کارکنان که داوطلب به صورت تمام وقت در بیمه خدمات درمانی و صلیب سرخ بریتانیا.
 • پشتیبانی از Aviva مستقیم Quotemehappy و یا به طور کلی حادثه صفحه اصلی موتور و ون شخصی مشتریان است که ممکن است دچار مشکلات شدید مالی به عنوان یک نتیجه از Covid-19 توسط تعویق انداختن پرداخت های ماهانه خود را و پرداخت بیش از مدت باقی مانده از سیاست های خود را.2
 • کمک مالی 10 میلیون پوند به صلیب سرخ بریتانیا برای حمایت از کسانی که در خارج از بیمارستان و حصول اطمینان از کسانی که بیشترین آسیب پذیر با وقوع می توانید حمایت مناسب در زمان مناسب است.
 • کمک های مالی از مازاد سهام از دست عفونی, لاستیکی, ضد عفونی کننده, پاک کردن غلاف پر کردن مجدد و ماسک صورت برای کلید سازمانهای کارگری و سازمان های خیریه.

Colm هلمز, جهانی, مدیر عامل شرکت بیمه عمومی در Aviva plc گفت: “ما شاهد تلاش های فوق العاده به خصوص از بیمه خدمات درمانی کارگران که در خط مقدم کمک به امن نگه داشتن ما در مبارزه جهانی علیه Covid-19. اما همه ما یک بخش برای بازی در شکست دادن ویروس. بودجه برای بیمه خدمات درمانی خیریه هم کمک خواهد کرد که ارائه پشتیبانی حیاتی به بیمه خدمات درمانی کارگران بیماران و جوامع و اطمینان حاصل شود که پشتیبانی می رسد بیشتر مردم به سرعت.”

Ellie Orton, مدیر عامل شرکت بیمه خدمات درمانی خیریه هم گفت: “ما متعهد به بالا بردن £100 میلیون دلار برای کمک به حمایت بیمه خدمات درمانی کارگران سراسر Coronavirus بحران است. Aviva را اهدا خواهد شد ایجاد یک تفاوت واقعی به این بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبان و بیمارانی که در خط مقدم هستند. این مهم است که این افراد فقط می دانم چقدر ملت قدردانی خود را از تلاش ها و اقدامات مانند این نشان می دهد چقدر مردم مراقبت.”

-به پایان می رسد-

منابع

1 پوشش اضافی ارائه شده به Aviva مشتریان که بیمه خدمات درمانی کارگران:

 • رایگان Aviva پوشش شکست (از جمله در صفحه اصلی) برای بیمه خدمات درمانی کارگران که هر Aviva, Quotemehappy و یا به طور کلی حادثه مارک سیاست اگر اتومبیل خود را می شکند. اطلاعات تماس با ما برای پوشش شکست می تواند ما را در پرسش و پاسخ. حسن نیت ارائه میدهد رایگان ماشین به هر NHS کارگران با Aviva موتور, سیاست, اگر ماشین خود را درگیر در یک تصادف.
 • اولویت تعمیرات موتور ادعا می کند برای مشتریان ما که بیمه خدمات درمانی کارگران به طوری که آنها می توانید به عقب در جاده ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است.
 • رایگان افزایش وسایل شخصی پوشش برای ما مطالب صفحه اصلی مشتریان که بیمه خدمات درمانی کارگران اگر اموال خود را در حال از دست رفته/آسیب دیده/سرقت در حالی که آنها در حال کار/رفت و آمد.

2 این امر به مشتریان در شرایط زیر برای حداکثر سه پرداخت که در آن مشتری است که هنوز هم با مشکلات:

 • یک خانه و یا شخصی ون سیاست و پرداخت حق بیمه خود را به صورت ماهیانه.
 • این سیاست در حال حاضر فعال است و مشتری ساخته شده است که حداقل یک پرداخت.
 • بعدی خود را پرداخت مقرر است بیش از 10 روز جلوتر.
 • در حال policyholder و آنها را همسر/شریک زندگی یا اولیه به نام راننده خودرو در چند ماشین سیاست:

-شده اند furloughed و هنوز موفق به دریافت 80 درصد طرح پرداخت خود را از کارفرما یا
-خود شاغل هستند و قادر به کار و یا تجارت به دلیل coronavirus و هنوز موفق به دریافت 80 درصد طرح پرداخت از طریق دولت یا
-ساخته شده اند بیکار در هر نقطه پس از 1 آوریل سال 2020 است.

در مورد بیمه خدمات درمانی خیریه با هم:

بیمه خدمات درمانی خیریه هم ملی است چتر سازمان برای صدها نفر از بیمه خدمات درمانی خیریه در سراسر کشور است. آن درخواست فوری از اذعان و پشتیبانی از بیمه خدمات درمانی کارکنان و داوطلبان مراقبت از COVID-19 بيمار. آن هم قرار گرفته است در ارتباط با NHS انگلستان و نهادهای ملی ما عضو NHS موسسات خیریه ملی و دادن سیستم عامل است.

—–

 • Aviva پیشرو بین المللی پس انداز بازنشستگی و بیمه کسب و کار. ما وجود داشته باشد باید با افرادی که آن را واقعا مهم در سراسر زندگی خود را – برای کمک به آنها بهترین استفاده را از زندگی است. ما شده اند به مراقبت از مردم برای بیش از 320 سال, در راستای هدف ما از بودن با شما امروز برای فردایی بهتر’.
 • چشم انداز ما این است برای به دست آوردن اعتماد مشتریان به عنوان بهترین مکان برای ذخیره کردن برای آینده حرکت بازنشستگی و مطمئن شویم که آنچه برای آنها اهمیت بیشتری دارد. در سال 2019 ما پرداخت £33.2 میلیارد دلار در ادعا و مزایای نمایندگی از ما 33.4 میلیون مشتریان.
 • ما از طریق پنج بخش کسب و کار: سرمایه گذاری و پس انداز و بازنشستگی; انگلستان زندگی; کل بیمه; اروپا زندگی; و آسیا زندگی و تمرکز بر سه اولویت های استراتژیک: تحویل مشتری بزرگ نتایج اکسل در اصول و سرمایه گذاری در رشد پایدار.
 • کل گروه دارایی های تحت مدیریت در Aviva گروه هستند £510 میلیارد و پرداخت بدهی II سرمایه مازاد است £12.6 میلیارد (FY19). ما سهام پذيرفته شده در بورس لندن است و ما یک عضو شاخص FTSE 100.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>