Aviva نظرات به بودجه سال 2020

Category: وب وایر Comments: No comments

Alistair مک کوئین سر از پس انداز و بازنشستگی در Aviva, نظرات در تصمیم دولت برای بالا بردن آستانه مخروطی کمک هزینه سالانه از £110,000 به £200,000:

“اقدام امروز مثبت حذف اکثریت قریب به اتفاق مردم از هر گونه مسائل مربوط به مخروطی کمک هزینه سالانه. بالاتر از حد انتظار افزایش است خبر خوبی است. بازنشستگی و کاهش مالیات را علامت تولد 100 در 2021. آن است که بخشی از هسته یک سیستم است که از دیدن مردم بیشتر صرفه جویی برای دوران بازنشستگی خود را امروز از همیشه قبل از.”

Colm هلمز, جهانی, مدیر عامل شرکت بیمه عمومی در Aviva گفت:

ما خوش آمدید صدراعظم اعلام امروز در بودجه برای افزایش بودجه برای مقابله با سیل که به حفاظت حیاتی به هزاران نفر از خانه و صاحبان کسب و کار در سراسر انگلستان است. این درست است که بودجه اضافی خواهد شد به طور مستقیم به کسانی که در جوامع بدترین آمار در آخرین جاری شدن سیل و همچنین حمایت از انعطاف پذیری اقدامات است.

“افزایش بودجه برای مقابله با سیل گام مهم است اما ما هنوز هم بر این باورند دولت نیز نیاز به اقدام فوری و اولویت بندی سختگیرانه تر برنامه ریزی و مقررات ساختمان برای جلوگیری از خانه های جدید ساخته شده در مناطق در معرض خطر و بدون کافی از سیل و یا اموال انعطاف پذیری اقدامات است. از سال 2009 تاکنون بیش از 1 در 10 خانه های جدید ساخته شده در مناطق در معرض خطر و بدون دقیق تر برنامه ریزی مقررات بیشتر مردم و خواص قرار داده خواهد شد در معرض خطر به خصوص به عنوان آنها را به بهره مندی از سیل دوباره. ما معتقدیم دولت باید یک رویکرد جامع برای پیشگیری از سیل برای اطمینان بیشتر برای حفاظت از جوامع و همچنین ارائه کمک های مالی نسبت به اموال سطح انعطاف پذیری برای کسانی که ساختمان آن نیست محافظت سنتی برای مقابله با سیل.”

——

  • Aviva پیشرو بین المللی پس انداز بازنشستگی و بیمه کسب و کار. ما وجود داشته باشد باید با افرادی که آن را واقعا مهم در سراسر زندگی خود را – برای کمک به آنها بهترین استفاده را از زندگی است. ما شده اند به مراقبت از مردم برای بیش از 320 سال, در راستای هدف ما از بودن با شما امروز برای فردایی بهتر’.
  • چشم انداز ما این است برای به دست آوردن اعتماد مشتریان به عنوان بهترین مکان برای ذخیره کردن برای آینده حرکت بازنشستگی و مطمئن شویم که آنچه برای آنها اهمیت بیشتری دارد. در سال 2019 ما پرداخت £33.2 میلیارد دلار در ادعا و مزایای نمایندگی از ما 33.4 میلیون مشتریان.
  • ما از طریق پنج بخش کسب و کار: سرمایه گذاری و پس انداز و بازنشستگی; انگلستان زندگی; کل بیمه; اروپا زندگی; و آسیا زندگی و تمرکز بر سه اولویت های استراتژیک: تحویل مشتری بزرگ نتایج اکسل در اصول و سرمایه گذاری در رشد پایدار.
  • کل گروه دارایی های تحت مدیریت در Aviva گروه هستند £510 میلیارد و پرداخت بدهی II سرمایه مازاد است £12.6 میلیارد (FY19). ما سهام پذيرفته شده در بورس لندن است و ما یک عضو شاخص FTSE 100.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>