Aviva پشتیبانی از گسترش خفته دارایی های طرح

دولت بریتانیا تا به امروز راه اندازی یک مشاوره عمومی در پیشنهاد گسترش خفته دارایی های طرح. مشاوره با هدف جمع آوری دیدگاه ها در طرح های پیشنهادی دولت را در اطراف شمول و تعریف جدید دارایی به این طرح*.

Reuniting دارایی با صاحبان اصلی خود را همچنان یک اولویت برای همه بخش های صنعت. همراه با بخش صنعت خاص ردیابی تایید و الحاق تلاش – پیشنهاد گسترش طرح را ارائه امنیتی اضافه شده است که مصرف کنندگان همیشه قادر خواهد بود به اصلاح ارزش دارایی های خود را به عنوان اگر آنها تا به حال هرگز منتقل شده به این طرح است. این طرح باید اطمینان حاصل شود که مصرف کنندگان هرگز محروم.

Kirsty کوپر گروه کلی مشاور و منشی شرکت در Aviva و خفته دارایی طرح را قهرمان صنعت بیمه و حقوق بازنشستگی گفت:

“گسترش خفته دارایی های طرح جدید دارایی و بیشتر صنعت مشارکت خواهد بود یک نیروی قدرتمند برای خوب هر دو در افزایش تعداد مشتریان که پیوست با دارایی های خود و در حمایت از علل خوب.

“صنعت دیگر قهرمانان و من اصرار شرکت برای پاسخ مثبت به دولت مشاوره. این طرح در حال حاضر ثابت شده است بسیار موفق و گسترش آن باید منافع حیاتی در سراسر انگلستان در حالی که حفظ حقوق مصرف کنندگان است.”

پیشنهاد جدید کلاس های دارایی ها شامل دسته بندی های خاص از سرمایه گذاری و مدیریت ثروت و امنیت و بیمه و به طور بالقوه بازنشستگی محصولات. آن را می سازد موجود موفق طرح تسهیل اصلاح صندوق Ltd. طرح های موجود را دریافت کرده است £1.2 میلیارد دلار از شرکت بانک ها و ایجاد جوامع. تا به امروز بیش از £600 متر در دسترس ساخته شده به علت خوب در سراسر UK, حمایت از برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما است.

  • در انگلستان بزرگ جامعه سرمایه استفاده کرده است £425m از حساب های خفته پول برای جذب قابل توجه شرکت های سرمایه گذاری و ساخته شده و بیش از £1bn در دسترس برای موسسات خیریه و شرکت های اجتماعی است که پرداختن به تثبیت چالش های اجتماعی
  • £145m شده است اختصاص داده شده به دو مستقل جدید سازمان Fair4All امور مالی و جوانان آتی بنیاد برای مقابله با مسائل مالی و محرومیت و بیکاری جوانان
  • در ولز £28m شده است اختصاص داده شده به جوانان از پروژه های آموزش و اشتغال, خدمات و حمایت از پروژه های مربوط به تغییر آب و هوا
  • در اسکاتلند £49m اختصاص یافته است که با جوان شروع به اعطای £29.5 متر به 693 پروژه هایی که به دنبال ارائه آموزش و پرورش و اشتغال فرصت های آموزشی برای کسانی که در جوامع روستایی

-به پایان می رسد-

خفته دارایی های طرح

خفته بانک و ساختمان جامعه حساب عمل 2008 اجازه می دهد تا بانک ها و ایجاد جوامع به انتقال پول از حساب های خفته برای اصلاح صندوق با مسئولیت محدود است که دریافت نقل و انتقالات از شرکت شرکت. آن را نگه می دارد به اندازه کافی ذخایر بزرگ برای دیدار با پتانسیل آینده و الگوی توزیع مناسب مازاد به قرعه کشی ملی جامعه صندوق (TNLCF که قبلا صندوق قرعه کشی بزرگ). پول منتقل شده به TNLCF است و سپس ديه زن نصف ديه مرد میان انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی و هر ملت هدایت چگونه این وجوه باید آبشاری به علت خوب است. در سال 2017, مستقل کمیسیون خفته دارایی توصیه می شود که یک طیف وسیع تری از دارایی های گنجانده شده در این طرح است.

پس دولت پاسخ در سال 2018 به کمیسیون گزارش چهار مقام ارشد صنعت قهرمانان اروپا خواسته شد تا منجر به توسعه توصیه هایی برای گسترش طرح. خود را 2019 گزارش مجموعه ای از یک صنعت طرح برای گسترش در سراسر بانکی و بیمه و حقوق بازنشستگی اوراق بهادار و سرمایه گذاری و مدیریت ثروت بخش است. همچنین به این نتیجه رسیدند که اصلی قوانین مورد نیاز خواهد بود برای گسترش این طرح است.

دولت در نظر گرفته شده است این توصیه ها است و در حال حاضر راه اندازی هشت هفته مشاوره عمومی به منظور جمع آوری یک مجموعه گسترده تر از نظرات پيشنهادی برای گسترش این طرح است.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا از سایت:

www.reclaimfund.co.uk/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید