کتاب “به خاطر آن اشتباه: قلدر در مقابل نازی ها” (ReadersMagnet; 2019) توسط لیدیا Greico شده است دور در های مختلف نمایشگاه کتاب در ایالات متحده و در سراسر جهان است. این زمان از آن خواهد شد به نمایش گذاشته شده در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14 -15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ.
 
توسان جشنواره کتاب تاسیس شده است در سال 2009 به پشتیبانی سواد آموزی در جنوب آریزونا. بیش از 100 ، 000 ادبیات دوستداران حضور در این دو روز هوای جشنواره ادبی برای نویسندگان; کشف جدید ناشران و کتاب سازمان; شرکت در بیش از 300 سخنرانی و جشن عشق خود را برای کتاب. کتاب جشنواره میزبان گسترده و هیجان انگیز انواع نمایشگاه, نویسنده, پانل, کتاب خریدهای مواد غذایی و فروشندگان کودکان و شهر علم برنامه نویسی و ده ها تن از فعالیت های رایگان برای شرکت کنندگان.
 
Greico کتاب “به خاطر آن اشتباه: قلدر در مقابل نازی ها” به نمایش گذاشته خواهد شد توسط ReadersMagnet در سال 2020 توسان جشنواره کتاب.
 
هدف از این کتاب است که به مقایسه و کنتراست رفتار قلدر امروز با چگونه نازی ها اذیت یهودیان. Greico وحشت زده شد در چه آدولف هیتلر را به یهودیان. در واقع یادگیری در مورد هولوکاست برای اولین بار ساخته شده او به دنبال مشاوره.
 
“من خواهد شد بحث در مورد بدنام ترین مکان های ظلم و ستم (قلدری) انجام می شود به غیر مؤمنان در رژیم نازی” گفت: Greico. “من می خواهم برای پوشش قلدری که رفت در بدنام ترین اردوگاه های کار اجباری.
 
“هولوکاست زده یهودیان اروپایی. هیچ بیشتر تصویر از زورگویی و ظلم و ستم بر غیر قابل مقایسه مقیاس را می توان به عنوان از بین بردن کل یک مسابقه از مردم در سراسر اروپا است.”
 
چه مکان هایی که نازی ها به هر طریقی خود را نسل کشی یهودیان? در چه راه هایی قلدر و نازی ها مشابه هستند? لیدیا Greico پاسخ تمام این سوالات به همراه دیگران در “به خاطر آن اشتباه: قلدر در مقابل نازی ها.”
 
سفارش امروز در وب سایت نویسنده https://www.lydiagreicobooks.com و همچنین در آمازون و Barnes & Noble.
 
 
به خاطر آن اشتباه: قلدر در مقابل نازی ها
نوشته شده توسط لیدیا Greico, M. A.
منتشر شده توسط ReadersMagnet
تاریخ انتشار: 2 اکتبر 2019
شومیز قیمت: $13.99
 
 
درباره نویسنده
 
لیدیا Greico دارای مدرک کارشناسی ارشد در شغلی مطالعات و دارای مجوز به عنوان یک روانی تکنسین. او در حال حاضر بازنشسته و از این حرفه اما او هنوز هم طرفداران برای کسانی که به آن نیاز دارید. او نویسنده دو کتاب دیگر و مقالات در موضوعات مختلف. او به دست آورده مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لانگ بیچ در سال 2006. از آن زمان چهار سال برای تکمیل این کتاب به عنوان آن را به ارمغان آورد بسیاری از خاطرات دردناک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de