LOUISVILLE, Ky. — بیش از 300,000 خانه و کسب و کار در جنوب شرقی ایالات متحده بدون قدرت بودند اوایل جمعه پس از یک طوفان قدرتمند raked منطقه است. حداقل پنج نفر کشته شدند.

در کارولینای شمالی ترین مشتریان بدون برق در روز جمعه و پس از Pennsylsvania با توجه به poweroutages.ما. قطع همسان متحده که تحت حرارت و آب و هوای زمستان مشاوره های صادر شده توسط خدمات ملی آب و هوا.

پیش بینی هشدار داد که طوفان سیستم می تواند gusts از 50 مایل در ساعت به 60 مایل در ساعت از کارولینای شمالی به انگلستان جدید به طور بالقوه سرنگونی باران خیس درختان و ساخت رانندگی خطرناک است.

گردباد ممکن است لمس کردن در نزدیکی پایتخت کشور در روز جمعه. خدمات ملی آب و هوا هواشناس عشا Renta گفته آسوشیتد پرس که محققان در حال بررسی رادار اطلاعات و ارزیابی خسارت در ویرجینیا Loudoun County, همچنین, مریلند, شهرستان کارول فردریک و مونتگومری به تایید این.

به اندازه چهار اینچ از برف سقوط کرد یک شبه در اوهایو بخشی از یک گروه از برفی آب و هوا کشش از تنسی به مین است. باد برف کمک به چندین حوادث در اکران منطقه و وزارت حمل و نقل اوهایو از مردم خواست تا اتاق را برای حدود 1,300 دولت خدمه در تلاش برای بهبود شرایط یخ زده.

آب و تخریب خانه های تلفن همراه در می سی سی پی, آلاباما و فلوریدا ناشی از رانش زمین در ایالت تنسی و کنتاکی و آب گرفتگی جوامع که شانه آبراه در سراسر منطقه آپالاچی. باران نگه داشته در حال سقوط بیش از یک مسیر متلاشی درختان و تضعیف قدرت خطوط کشیده است که از لوئیزیانا به ویرجینیا.

مدارس لغو کلاس ها در دولت پس از دولت به عنوان بد آب و هوا نورد از طریق.

تا 8 اینچ از برف پیش بینی شده بود در غرب ویرجینیا, ویرجینیا در حالی که رژیم صهیونیستی. رالف نرتهم اعلام وضعیت اضطراری به دلیل باران های سنگین و جاری شدن سیل. بیش از 500 نفر در جنوب غربی ویرجینیا بود به نجات از خانه های خود در میان سیل او در بیانیه ای گفت.

در ضمن Tennessee Valley Authority هشدار داد که مردم ساکن در نزدیکی رودخانه ها و دریاچه ها باید آماده برای به سرعت در حال تغییر سطح آب. این را دارا است که مدیریت افزایش آب پشت 49 سدها برای جلوگیری از جاری شدن سیل عمده اما با بیشتر باران انتظار می رود هفته آینده این سازمان ممکن است مجبور به انتشار آب پایین دست گفت: جیمز اورت مدیر ارشد را دارا رودخانه هوا مرکز در Knoxville, Tenn.

گردباد باعث ایجاد آسیب های جزئی در خلیج تمپا, فلوریدا., منطقه که در آن یک درخت دمیده شد بر روی صفحه اصلی موبایل به دام انداختن یک زن مسن که بعدها در بیمارستان بستری و یک جرثقیل صدر در یک بزرگراه بین ایالتی سایت ساخت و ساز در I-275.

مقامات تایید پنج طوفان های مربوط به مرگ و میر در, آلاباما, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و تنسی.

یک نفر کشته شد و دیگری مجروح شد به عنوان بادهای تخریب دو خانه های تلفن همراه در نزدیکی شهر آلاباما, Ala., طوفان مرکز پیش بینی شده است. قربانی, آنیتا Rembert شد در یکی از خانه های با همسرش, فرزند و دو نوه گفت: کوین مک کینی مدیریت اضطراری مدیر مارنگو شهرستان است. یک مرد مجروح شد اما کودکان بودند شد, او گفت:.

بادهای وجود دارد در سمت چپ جاده پوشیده شده با تخته سه لا از عایق های شکسته درختان و twisted metal. خدمات ملی آب و هوا بود چک کردن سایت برای نشانه ای از یک گردباد.

حداقل چهار نفر کشته شدند در وسایل نقلیه است که ضربه توسط سقوط درختان و یا کنترل از دست رفته در باران-slicked جاده ها و یا سیل. مقامات التماس کرد با رانندگان برای جلوگیری از رانندگی که در آن آنها نمی توانستم پیاده رو.

یک راننده فوت در کارولینای جنوبی که سقوط یک درخت بر روی یک SUV در نزدیکی فورت آسیاب گشت بزرگراه استاد سپاهی گری میلر گفت. نام راننده نبود بلافاصله منتشر شد.

در کارولینای شمالی گاستون County, تری راجر فیشر کشته شد پس از وانت خود را hydroplaned در heavy rain, فرو کردن 25-پا خاکریزی و لغو در یک نهر, North Carolina State Highway Patrol گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است.

یک مرد ناشناس کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند روز شنبه هنگامی که یک ماشین hydroplaned در Knoxville دنیاست. و برخورد یک کامیون پلیس گفت: در انتشار اخبار.

و در تنسی 36 ساله, معلم, بروک Sampson کشته شد و چهار نفر مجروح شدند که باران خیس درخت سقوط کرد و در یک ون حامل سویرویل شهرستان, کارکنان, مقامات گفت. تصادف هر چند هنوز هم تحت بررسی به نظر می رسد شده اند به آب و هوا مربوط با توجه به اطلاعات اولیه گفت: تنسی گشت بزرگراه سخنگوی سرهنگ بیل میلر.

جاری شدن سیل در ضمن مجبور امدادگران به حالت تعلیق در جستجوی خود را برای یک وسیله نقلیه از دست رفته با یک فرد در داخل آن در شمال آلاباما باک جیب پارک ایالتی. خودرو به سرعت ناپدید شد روز شنبه در آب بیش از حد خطرناک برای غواصان برای جستجو.

“به عنوان ماشین شروع به تغییر به دلیل آب ما متوجه آنچه در ظاهر به عنوان یک بازوی رسیدن به” شاهد کرکلند ها که به نام 911 گفت WHNT-تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im