Bakari پشتیبانی از راه اندازی اولین اموال مورد حمایت توکن امنیتی در آفریقا

Bakari حمایت از راه اندازی Flyt نشانه ای که اجازه می دهد تا سرمایه گذاران برای عضویت برای انتقال و بازخرید سهام در Flyt مهمان نوازی صندوق های موجود و آفریقای جنوبی صندوق سرمایه گذاری در از هم جدا-هتل در کیپ تاون است.

با توجه به آنالوگ و دست و پا گیر زیرساخت استفاده می شود امروز در بازارهای خصوصی و سرمایه گذاران باید به بالا پرداخت هزینه های کارگزاری برای خرید و فروش سرمایه گذاری های خود را. از طریق Flyt راستا سرمایه گذاران می توانند مدیریت دارایی های خود را از طریق اعتماد و انعطاف پذیر زیرساخت ها است. سرمایه گذاران به دست آوردن کنترل کامل بر دارایی های خود و ایجاد یک ارتباط مستقیم با صادر کننده, از بین بردن فرآیندهای دستی و هزینه های متحمل شده توسط کارگزاران.

صدور Flyt رمز توسط یک تنظیم خدمات مالی هموار راه را برای سازگار استفاده از فناوری blockchain در بازارهای در حال ظهور’ بخش مالی.دانیل KimberCo-بنیانگذار Bakari

Bakari یک شرکت سوئیسی با تمرکز بر ایجاد دارایی-حمایت tokenized اوراق بهادار. آنها با همکاری Tokeny راه حل برای ارائه بهترین در کلاس تکنولوژی پردازش زبانهای طبيعی. Tokeny راه حل های پیشرو در صدور و مدیریت پلت فرم با بیش از 35 صادر کنندگان اوراق بهادار. لوکزامبورگ-بر اساس FinTech برنده تمجید از امثال KPMG این FinTech50 و استقبال Euronext خود را به عنوان سرمایه گذار در تابستان گذشته.

این فن آوری وجود دارد به موضوع سازگار tokenized اوراق بهادار اما توزیع طرف هنوز ساختمان. بازار مانند Bakari با پروژه های با کیفیت بالا و دسترسی به سرمایه گذاران اساسی برای این صنعت به رشد است. ما خوشحال به کار با آنها و همفکر شرکت.لوک FalempinCEO Tokeny راه حل

Bakari کمک کرده است که Flyt مهمان نوازی صندوق به ارائه مزایای tokenized اوراق بهادار مدیریت در یک اقتصاد در حال ظهور است که نشان می دهد تطبیق پذیری و اثربخشی تکنولوژی. Bakari طرح صدور اروپا اوراق بهادار در سال 2020 است که ویترین مزایای پردازش زبانهای طبيعی در فروشگاه-از-ارزش دارایی.

 در مورد Tokeny

Tokeny راه حل را قادر می سازد تا اواسط کلاه شرکتهای سرمایه گذاری, بودجه, دارایی مدیران و توزیع کنندگان به dematerialize دارایی در blockchain اجازه می دهد آنها را برای رسیدن به مخاطبان جهانی انطباق اجرای تعهدات فعال کردن اتوماسیون و افزایش بهره وری عملیاتی.

لوکزامبورگ-بر اساس FinTech شرکت بازار-رهبر در ارائه نهادی درجه مدولار end-to-end پلت فرم اجازه می دهد برای صدور و انتقال و نگهداری مدیریت قابل معامله دارایی های دیجیتال/نشانه های امنیتی مانند tokenized وام ساختار یادداشت سهام و وجوه است. Tokeny راه حل های متعدد صادر شده tokenized ارائه در سراسر پنج قاره با امنیت بیشتر عرضه قریب الوقوع است.

در مورد Bakari

Bakari مستقر در سوئیس است که خدمات مالی و فن آوری شرکت با تمرکز بر افزایش قابلیت دسترسی از سرمایه گذاری های جایگزین.

Bakari.ch | LinkedIn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra