انتخابات کراوات در دموکراتیک رواناب اولیه برای باز مقننه صندلی در خانه ناحیه 34 تصمیم گرفته شد جمعه شب توسط یک واحد در خارج از کشور رای گیری که برداشته شادی اسپرینگر بیش از حریف خود, Ryan Davis.

انتخابات فوریه برگزار می شود. 11 گیر کرده در یک بن بست پس از زود و به طور منظم آرا شمارش شد هفته گذشته است.

بیش از 10 روز آینده, انتخابات, مقامات pored بیش از مسائل با تعداد غایب و موقت برگه های رای که بازیگران شده بود اما نه در شمارش اصلی نتایج. بسیاری از کسانی که در رای گیری به پایان رسید تا بودن واجد شرایط محسوب می شود, اما و رأی قاطع پایین آمد به یک رای گیری تنها از طریق پست از سوئد بود که شمارش جمعه در Pulaski County کمیسیون انتخابات ،

با تمام 11 حوزه, گزارش, رسمی, نتایج تایید شده توسط کمیسیون انتخابات بودند از:

اسپرینگر 373

دیویس 372

اسپرینگر در حال حاضر حرکت می کند به ویژه انتخابات پارلمانی در مارس 3 برابر نامزد مستقل Roderick Talley.

برنده است که انتخابات را در خدمت باقی مانده از دوره دو ساله از Rep. جان واکر D-Little Rock, که مرگ در سال گذشته در سمت چپ جای خالی در صندلی که او تا به حال نشان داده و برای نزدیک به یک دهه.

در همان زمان که اسپرینگر چهره خاموش در برابر Talley, اما, او خواهد دوباره رو دیویس و دو دیگر دموکرات ها در به طور منظم اولیه برای تعیین نامزد دموکرات به صورت Talley در Nov. 3 انتخابات عمومی. چهار دموکرات ها تا به حال برای اولین بار ملاقات در انتخابات ویژه برای واکر صندلی.

بلافاصله پس از رای نهایی اعلام شد جمعه, Springer, در آغوش او تیم مبارزات انتخاباتی. او در سمت چپ این کمیسیون در دفتر به زودی پس از, شد و نظر در دسترس نیست.

دیویس که تا به حال پیشرفته به انتخابات و پس از اتمام دوم در دور اولیه از رای گیری ماه گذشته گفت: مبارزات انتخاباتی خود به دست آورده بودند حرکت به عنوان به طور منظم اولیه.

در طول مبارزات انتخاباتی, Springer, یک مدیر دفتر در واکر Little Rock, قانون شرکت های بازیگران خودش را به عنوان نماینده مجلس انتخاب جانشین.

دیویس در ضمن گفته او خواهد بود یک تازه صدای در منطقه است.

“ما هنوز در این,” دیویس گفت:. “وجود دارد یک افزایش آگاهی در مورد این 3 مارس نژاد.”

اسپرینگر و تیم او تا به حال انتقاد بسیاری از کمیسیون انتخابات را از دست داده و فردی رای گیری در روزهای پایانی انتخابات از جمله تصمیم کمیسیون جمعه به تعداد خارج از کشور رای گیری به پایان رسید که تا توزیع پیروزی.

رای دهندگان در بیانیه ای که در دست همراه با خارج از کشور رای گیری شامل رای دهندگان آدرس در سوئد به جای رای دهندگان آرکانزاس, اقامت, کمیسیون گفت: پس از بررسی و رای گیری. کمیسیون تصمیم گرفت به تعداد رای پس از این که قادر به تایید چندین نقطه از هويت رأي دهندگان را با سایر مدارک ارسال شده به کمیسیون.

کمیسیون انتخابات را رد کرد و 13 رای غیابی برای داشتن انواع مشکلات-مانند عدم شامل یک کپی از رای دهندگان ID — به عنوان به خوبی به عنوان سه موقت برگه های رای که بازیگران در رای گیری مکان.

یکی از موقت برگه های رای, اما, بود, وارد, انتخابات, ماشین با یک رای دهندگان قبل از آن می تواند متوقف شود نظرسنجی کارگران در Saint Mark کلیسای باپتیست در لیتل راک به گفته رئیس کمیسیون ساناز گومز. پس از وارد شده به دستگاه از آن کاهش یافت و به یک جعبه با بقیه رای گیری و شمارش شد و پس از آن Gomez گفت: هیچ راهی برای شناسایی مشکل رای گیری در میان دیگران است.

چهارشنبه شب در ستیز کمیسیون جلسه ای که در آن سنت را علامت و دیگر آراء مورد بحث قرار گرفت, انتخابات, کارگران انجام بازشماری آراء که منجر به 372 آرا در حال شمارش برای اسپرینگر و 371 برای دیویس.

در طول آرا مقامات گفت که آنها متوجه شده است که تنها یک رای گیری از Immanuel Baptist Church نظرسنجی سایت ناپدید شده بود.

این بود تا پنج شنبه که Pulaski County clerk را پیدا رای گیری که گفته بود بدست مخلوط با یک جعبه حمل استفاده نشده آرای انتخابات.

“آن امن بود کل زمان” گفت: Bryan پو, انتخابات, مدیر.

کمیسیون انتخابات رای به تعداد رای جمعه, دوباره, در نتیجه یک 372-همه کراوات. کراوات شکسته شد فقط کمی بعد در حالی که در خارج از کشور رای گیری باز شد.

هر دو این حوادث در سنت مارک و Immanuel Baptist رای گیری محل فرستاده خواهد شد به تعقیب دفتر دادستان برای بررسی گومز گفت.

علاوه بر این کمیسیون در روز جمعه اختصاص داده یکی دیگر از کارگران به سنت علامت برای 3 مارس انتخابات. نظرسنجی کارگران نیز دستور داده شده است تا به علامت موقت آراء به طوری که آنها می تواند به شناسایی اگر اشتباه تغذیه به رای ماشین گومز گفت.

“متاسفانه این مسائل اتفاق می افتد” گومز گفت. “هیچ کس در مورد آن خوشحال است اما ما می توانیم به جلو حرکت می کند و ما می تواند بهتر شود.”

مترو در 02/22/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im