شعب بانک ها معمولا خالی اما BofA برنامه ای برای ساخت بیشتر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بانک خطوط بدنام کند اما هیچ صبر کنید و در همه حال در بانک مرکزی امریکا شعبه در پارک برایانت صبح امروز پس از یک زن به پایان رسید کسب و کار خود را در گوی پنجره.

خطوط نادر در شاخه ای که به تساوی تنها در حدود 400 مشتریان در هر هفته با وجود والاتر از آن محل. اما آرن Levine, BofA سر مصرف کننده بانکی و سرمایه گذاری مهم نیست. در واقع او را مشتاق به ساخت حتی بیشتر شاخه.

“این نیست شاخه های آنها مراکز مالی” او گفت:. “آنها به مقصد است.”


شهر شماره 2 بانک با سپرده گذاری است که با فشار دادن به جلو با برنامه های برای باز کردن هفت شاخه جدید در سال جاری در پنج بخش نیویورک. این انتظار برای اضافه کردن 12 بیشتر در طول سه سال آینده. آن را در حال حاضر 123. تمام گفته های این بانک برنامه ای برای اضافه کردن بیش از 300 شعبه در سراسر کشور از جمله در شهرستانها که در آن نداشته خرده فروشی رد پا قبل از.

BofA رشد نشان می دهد چه شده است وجود دارد هرگز یک بزرگتر در خلیج فارس بین haves and the have-nots در بانکداری است.

امروز 60 درصد از 1.9 تریلیون دلار است که نیویورکی به خاطر سپرده می شد فقط پنج بانک با توجه به FDIC. بیست سال پیش پنج بانک در اینجا تا به حال 44 درصد از این شهر $462 میلیارد دلار در سپرده.

بانک های کوچک هستند دفاعی با تشکر در بخش های بزرگ به این واقعیت است که نرخ بهره پایین تعیین شده توسط فدرال رزرو صدمه دیده سودآوری با فشردن خالص حاشیه سود آنها تکیه می کنند برای بسیاری از درآمد خود را. (خالص حاشیه سود است که تفاوت بین آنچه که بانک ها برای پرداخت سپرده و چه آنها هزینه وام.) کاهش سود ميانگين بانک های کوچک کمتر پول برای پرداخت هزینه های شعبه توسعه و نگهداری.

BofA مانند تعقیب است و فشار دادن آن مزیت کاشت پرچم خود را در بازارهای جدید و اضافی محله. ساناز Castillo, منطقه, مدیر برای منهتن گفت: BofA خواهد یک شعبه در ویلیامزبرگ در سال آینده و به تازگی بازسازی هارلم محل.

“بخش هایی از شهر نیویورک است که دیده می شود بسیاری از خوبی توسعه, که در آن ما می خواهیم به” Castillo گفت.

هر جا که شاخه های جدید در حال بعید است بسیاری از مشتریان خواهد شد و همیشه پا در آنها برای مدت طولانی با توجه به افرادی که تمایل به ترجیح می دهند به حرکت در اطراف با استفاده از تلفن خود را. اما BofA مقامات رقم هزینه اجاره فضا در گوشه و کنار خیابان مشغول است که ارزش آن اگر آن را نگه می دارد بانک در ذهن همه است.

شعبه بانک در آن پارک برایانت برج اداری طراحی شده است توسط جانبازان از راز ویکتوریا و Sephora فروشگاه. گوی ویندوز پنهان شده در گوشه ای. حتی اگر بسیاری از مردم تا کنون بازدید لوین گفت که همه حق است اگر بسیاری از آنها در حال آمدن به ملاقات یک بانکدار در دفتر او را برداشت و یا واریز به.

“ما باید یک قرار ملاقات, مدل,” او گفت:. “ما نه به دنبال حجم زیادی از ترافیک پا.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>