بانک مرکزی امریکا معرفی زندگی مالی مزایای ارائه این صنعت جامع ترین مجموعه ای از راه حل ها و راهنمایی برای کارکنان از مشتریان شرکت های بزرگ

بانک مرکزی آمریکا امروز اعلام کرد راه اندازی از زندگی مالی مزایایTMیک مجموعه از مزایای محل کار و راه حل های طراحی شده برای کمک به دیدار نزدیک و طولانی مدت نیازهای مالی از شرکت ما کارکنان مشتریان. از طریق این, ارائه, بانک مرکزی آمریکا به ارمغان می آورد با هم سنتی مزایای مالی – از جمله 401(k)1, سلامت, مراقبت های پس انداز2حقوق صاحبان سهام پرداخت غرامت1و غیر واجد شرایط معوق طرح جبران خسارت1 – با یک کارمند شرکت بانکی و سرمایه گذاری ارائه شده است که می تواند کمک به آدرس کارکنان نیازهای روزمره خود را از طریق خرج کردن و پس انداز راه حل های از بانک مرکزی امریکا و سرمایه گذاری راه حل های طراحی شده توسط مریل.

“بیش از حد اغلب روز به روز چالش های مالی مانع در دراز مدت موفقیت مالی” گفت: لورنا Sabbia سر از بازنشستگی و ثروت شخصی راه حل در بانک مرکزی امریکا. “زندگی مالی مزایای یک راه حل قدرتمند برای کارفرمایان برای کمک به کارکنان خود را طرح صرفه جویی و کنترل آینده خود را. با این راه حل جدید بازنشستگی و مراقبت های بهداشتی پس انداز را می توان در کنار کوتاه مدت نیازهای مالی هدایت مالی آموزش و پرورش و راهنمایی حرفه ای است.”

راه حل این است که در حال حاضر در دسترس برای بزرگ و شرکت های متوسط طراحی شده است برای ارائه به کارکنان:

  • طیف گسترده ای از راه حل ها و راهنمایی – بسیاری از کارکنان تاکید دارد در مورد موقعیت مالی خود را و تبدیل شدن به کارفرمایان خود را برای کمک به2. شناخت این نیاز بانک مرکزی امریکا شرکت کارمند بانکی قابلیت ارائه تخفیف بر روی وام های مسکن و چک کردن و حساب های پس انداز3. زندگی مالی مزایای همچنین شامل آموزش مالی برای هر مرحله از یک کارمند زندگی آگاهانه و با تحقیق همراه با شخصی مدیریت ثروت تحویل تعیین شده توسط مشاوران.

  • با تکنولوژی بالا بالا لمس تجربه در فرد هدایت در دسترس است برای کمک به کارکنان به حداکثر رساندن منافع خود را از طریق در محل گروه کارگاه های آموزشی; یک در یک مشاوره; محلی مراکز مالی که در آن آنها می توانید ملاقات با مریل مشاوران و همچنین بانک مرکزی امریکا وام کسب و کار کوچک و متخصصان بانکی و برنده جایزه مراکز تماس. قابل توجه سرمایه گذاری در فناوری است که ساخته شده برای کمک به کارکنان بیشتر به راحتی و به راحتی حرکت زندگی مالی خود را از طریق reimagined دیجیتال قابلیت ها و یک رابط واحد. ما هوش مصنوعی-محور پلت فرم کمک می کند تا ارائه محتوای شخصی و مربوط به هدایت است.

  • گسترش شبکه مشتری رو حرفه ای و متخصص – را به ما طیف گسترده ای از مزایای مالی و راه حل های جدید به مشتریان موجود و نقش و تعدادی از این شرکت به نفع کارمند متخصصان را گسترش خواهد داد. این متخصصان ادامه خواهد داد به شریک محلی مریل مشاور مالی تیم را از نزدیک چین با شرکت تجاری بانکی ارتباط مدیران به بهترین خدمت به کارفرمایان و کارکنان خود را.

با توجه به آرن لوین رئیس مصرف کننده بانکی و سرمایه گذاری “این طیف گسترده ای از راه حل فراهم می کند کارکنان یک مطلب مجموعه ای کامل از ابزار و منابع برای مدیریت امور مالی خود را و به دنبال اهداف خود است. ما در حال قرار به تحویل این ارائه از طریق این راحتی بی همتا بیش از 25000 مالی مشاوران و متخصصان 4,300 مالی مراکز در سراسر کشور مورد نظر ما برنامه پاداش و جایزه های دیجیتال بانکی و سرمایه گذاری قابلیت4.”

امروز 40 درصد از بزرگ و اواسط اندازه شرکت در آمریکا یک شرکت ارتباط بانکی با بانک مرکزی امریکا از جمله 95 درصد از ایالات متحده ثروت 1,000 علاوه بر 3 میلیون نفر از صاحبان کسب و کار کوچک.

“با توجه به محیط رقابتی برای کارکنان ماهر ارائه قانع کننده مزایای برنامه به شرکت های لبه برای جذب و حفظ استعداد و کمک به رشد کسب و کار خود گفت: Alastair Borthwick رئیس جهانی بانکداری تجاری. “شرکت ما مشتریان تجاری و همچنین قدردانی از راحتی کار با یک ارائه دهنده است که درک نیازهای منحصر به فرد خود شرکت و کارکنان خود را. زندگی مالی مزایای فراهم می کند این راه حل یکپارچه و پشتیبانی و کمک می کند تا کسب و کار آسان تر است.”

اطلاعات بیشتر در www.benefitplans.baml.com.

1 سرمایه گذاری محصولات در دسترس هستند از مریل لینچ Pierce, فنر & Smith گنجانیده شده است.

2 بانک محصولات در دسترس هستند از بانک مرکزی امریکا, N. A. و وابسته بانک ها.

3 سال 2017, بانک مرکزی امریکا مریل لینچ محل کار مزایای گزارش.

4 بانکی و محصولات وام مسکن ارائه شده توسط بانک مرکزی امریکا, N. A. و وابسته بانک ها عضو FDIC و تماما متعلق به شرکت تابعه از BofA Corp. وام دهنده مسکن برابر. اعتباری و وثیقه منوط به تصویب است. شرایط و ضوابط اعمال می شود. این است که تعهد خود را به من قرض بدهید. برنامه های, نرخ و شرایط و ضوابط به موضوع بدون اطلاع قبلی تغییر.

5 Euromoney جولای 2019 بهترین بانک های دیجیتال در آمریکای شمالی; StockBrokers.com ژان. 2020, شماره 1 به صورت کلی مشتری تجربه.

بانک مرکزی آمریکا
بانک مرکزی آمریکا یکی از جهان پیشرو موسسات مالی, خدمت فرد مصرف کنندگان کوچک و متوسط در بازار کسب و کار و شرکت های بزرگ با طیف گسترده ای از بانکداری سرمایه گذاری, مدیریت سرمایه و امور مالی و مدیریت ریسک محصولات و خدمات. این شرکت فراهم می کند راحتی بی همتا در ایالات متحده, خدمت, حدود 66 میلیون مصرف کننده و مشتریان کسب و کار کوچک با حدود 4,300 خرده فروشی مراکز مالی از جمله حدود 2800 وام مراکز 2,600 مراکز مالی با یک مصرف کننده و سرمایه گذاری راه حل های مالی مشاور و 2000 مراکز کسب و کار; حدود 16,800 دستگاههای خودپرداز; و برنده جایزه دیجیتال بانکی با حدود 38 میلیون کاربر فعال از جمله حدود 29 میلیون کاربر تلفن همراه. بانک مرکزی آمریکا یک رهبر جهانی در مدیریت ثروت, شرکت سرمایه گذاری و بانکداری و تجارت در سراسر طیف گسترده ای از دارایی, خدمت, شرکت, دولت, موسسات و افراد در سراسر جهان است. بانک مرکزی امریکا ارائه می دهد صنعت پیشرو پشتیبانی به حدود 3 میلیون و صاحبان کسب و کار کوچک از طریق یک مجموعه از ابتکاری و آسان برای استفاده آنلاین محصولات و خدمات. این شرکت در خدمت مشتریان از طریق عملیات در سراسر ایالات متحده آن سرزمین و حدود 35 کشور جهان است. بانک مرکزی امریکا شرکت سهام (NYSE: BAC) ذکر شده است در بازار بورس نیویورک.

بانک مرکزی آمریکا در بازاریابی نام برای بازنشستگی خدمات کسب و کار از بانک مرکزی امریکا شرکت (“BofA Corp.”). فعالیت های بانکی می توان با انجام تماما متعلق به بانکی وابسته BofA پارسیان از جمله بانک مرکزی آمریکا, N. A. عضو FDIC. کارگزاری و سرمایه گذاری خدمات مشاوره ارائه شده تماما متعلق به بانک های غیر وابسته BofA Corp. از جمله مریل لینچ Pierce, فنر & Smith گنجانیده شده (همچنین به عنوان “MLPF&S” و یا “مریل”) در مدلهای ثبت نام کارگزار فروشنده و مشاور سرمایه گذاری و عضو SIPC.

زندگی مالی و مزایای بانک مرکزی امریکا زندگی مالی مزایای علائم تجاری از بانک مرکزی امریکا شرکت.

نه FDIC بیمه نیست بانک تضمین شده ممکن است از دست دادن ارزش

© 2020 بانک مرکزی امریکا شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

برای بیشتر بانک مرکزی آمریکا, اخبار, از جمله سود سهام اطلاعیه ها و سایر اطلاعات مهم, بازدید از, بانک مرکزی آمریکا, اتاق خبر و ثبت نام برای اخبار هشدار ایمیل. www.bankofamerica.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید