بانک Otkritie اولین شرکت های مالی در روسیه به مهار 32G FC با ADVA FSP 3000

Category: وب وایر Comments: No comments

پ (FSE: ADV) امروز اعلام کرد که بانک Otkritie مستقر شده آن FSP 3000 برای فعال کردن 32Gbit/s کانال فیبر و همچنین 40 و 100Gbit/s Ethernet خدمات. یکی از روسیه بزرگترین, تجاری, شرکت های مالی, بانک Otkritie اولین بانک در کشور به اهرم های Gen 6 کانال فیبر فن آوری است. شامل ADVA OpenFabric™ OTN اتصال متقابل برای افزایش در دسترس بودن داده ها مرکز اتصال (DCI) راه حل ارائه یک سطح جدید از ظرفیت و قابلیت اطمینان. جامع در خدمات اطمینان و سریع تشخیص خطا در قابلیت های ارائه شده توسط ADVA ALM فیبر سیستم نظارت. ADVA را انتخاب شریک زندگی از این راه حل متخصص Zettaline همچنین نقشی کلیدی در تسهیل این پروژه است.

“به عنوان یک بانک پیشرو آن را حیاتی است که ما ارائه به مشتریان ما با دسترسی مداوم به ماموریت خود-انتقادی اطلاعات مالی. به همین دلیل ADVA FSP 3000 همراه با OpenFabric™ و ALM تضمین تکنولوژی ابزار ایده آل است. آن را تضمین نظارت جامع و تست برای بالاترین در دسترس بودن شبکه و قابلیت اطمینان خدمات” گفت: آندره Ivashenko VP و CIO بانک Otkritie. “با حمایت از 32Gbit/s کانال فیبر این راه حل جدید گرفته شده ما ذخیره سازی داده های حمل و نقل به مرحله بعدی. و با دادن FSP 3000 OpenFabric™ گرد سرعت پایین خدمات بر روی سرعت بالا طول موج ما باید قدرت را به نحو احسن ارائه نرخ های داده است که ما به فردی نیاز مشتریان.”

ما FSP 3000 پشتیبانی از پیشرفته ترین زمان تاخیر کم فیبر کانال خدمات را قادر می سازد بانک Otkritie به حداکثر رساندن عملکرد فلش-افزایش ذخیره سازی در مراکز داده. Andreas Jelinek مدیر ارشد فروش و شرق اروپا و روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع ADVA

ساخته شده در ADVA FSP 3000 منحصر به فرد جمع و جور و کارآمد نوری راه حل حمل و نقل, بانک Otkritie جدید DCI شبکه موجب صرفه جویی قابل توجهی در opex. زیرساخت های بالا ارائه می شود ظرفیت اترنت و فیبر کانال اتصال در حالی که مصرف سطوح بسیار پایین از قدرت کمک بانک Otkritie به آمار بلند پروازانه انرژی اهداف حتی به عنوان ترافیک همچنان به رشد. شامل ADVA را OpenFabric™ OTN cross-connect جدید راه حل نیز ارائه می دهد انعطاف پذیری نهایی را قادر می سازد خدمات به کار گرفته شد تا از راه دور و به آسانی. بیشتر چه, مقیاس پذیر مدولار طراحی پلت فرم محافظت بانک Otkritie سرمایه گذاری و توانمند این شرکت به برنامه ریزی برای گسترش بیشتر.

“بانک Otkritie جدید شبکه فراهم می کند و یک افزایش قابل توجهی را از نظر ظرفیت و بهره وری. با ما FSP 3000 تکنولوژی پشتیبانی آن از پیشرفته ترین زمان تاخیر کم فیبر کانال خدمات را قادر می سازد بانک برای به حداکثر رساندن عملکرد فلش-افزایش ذخیره سازی در مراکز داده” اظهار نظر Andreas Jelinek مدیر ارشد فروش و شرق اروپا و روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع ADVA. “استحکام و قابلیت اطمینان کلیدی برای این پروژه است. به همین دلیل بانک Otkritie نیز انتخاب ما ALM راه حل است. به طور خاص طراحی شده به عنوان یک پلاگین ساده-و-بازی بازی های فیبر اطمینان دستگاه را فراهم می کند نظارت مستمر را قادر می سازد اپراتورهای بدانید بلافاصله اگر و که در آن مسائل بوجود می آیند. این اطلاعات در زمان واقعی است کلیدی برای نظارت و اطمینان از فیبر تاریک خدمات. و در صورت هر گونه فیبر مسائل ما FSP 3000 OpenFabric™ به طور خودکار کشف مسیرهای جدید برای افزایش در دسترس بودن و کیفیت خدمات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>