سهام بانک در نزدیکی یک بازار خرس به عنوان نرخ بهره پایین ارد درآمد

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بازار سهام است تندرست در سراسر شدید به سرمایه گذاران سعی می کنید به کشف کردن چه چیزی را از coronavirus اپیدمی اما این پیام که از بانک ها روشن است: این بازار داشته باشد.

این KBW شاخص بانک که متشکل از وام دهندگان از جمله جی پی مورگان چیس و نیویورک Community Bancorp بود پایین 20.2 درصد در سال جاری از رفتن به چهارشنبه. شاخص کاهش یافت و دوباره صبح قبل از معکوس دوره و پایان روز تا 2% به عنوان S&P 500 در صحنه یکی دیگر از snapback.

بانک ها در حال آشکار نامزدها برای فروش برای سرمایه گذاران ترس از رکود است. اما وجود دارد بیشتر فوری دلیل بانک whacked: فدرال رزرو 50-اساس-نقطه مورد علاقه-کاهش نرخ دیروز ارائه می دهد یک آسانسور برای بسیاری از شرکت ها با کاهش هزینه های استقراض. برای بانک های بزرگ در نرخ برش می رود بیش مانند سرب ،


چرا که بانک ها به طور معمول بیشتر از پول خود را از خالص حاشیه سود—تفاوت بین آنچه که آنها برای پرداخت بودجه و نرخ آنها هزینه وام. نرخ های بهره پایین تر را وام جدید کمتر سودآور برای بانک ها و سریع مشتریان به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن موجود و دیگر وام در نرخ پایین تر است.

بانک ها شده اند دست و پنجه نرم کردن با یک کاهش خالص حاشیه سود پس از تغذیه شروع به کاهش نرخ در طول بحران مالی 12 سال پیش. بیشتر قادر به کاهش اثرات وجود دارد به دلیل کافی تقاضا در میان تجاری و مصرف کننده وام برای وام های جدید به عنوان اقتصاد تقویت شود. اما چشم انداز اقتصاد جهانی نیست تا در حال حاضر و با قیمت های آتی بازار, پیش بینی فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره دو برابر بیشتر در این سال بانک هیچ جایی برای پنهان کردن.

“نرخ امروز چشم انداز بسیار چالش برانگیز است برای بانک ها” تحلیلگران در Keefe Bruyette & جنگل گفت.

Wedbush اوراق بهادار تحلیلگران حساب 50 اساس نقطه برش را 20 میلیون دلار نیش خالص درآمد حاصل از بهره در امضای بانک و ملی دره. اولین جمهوری است که انتظار می رود به 29 میلیون رسید. بانک ها اغلب در پاسخ به کاهش نرخ بهره با کاهش بازده آنها را در گواهی سپرده اما بسیار وجود دارد اتاق تکان دادن با توجه به تغذیه اطلاعات نشان می دهد که سه سال CDs عملکرد تنها 0.75%.

نیویورک, جامعه, شهرستان, بزرگترین آپارتمان وام دهنده فراهم می کند یک مثال زنده از این چالش ناشی از کاهش نرخ بهره.

خود را خالص حاشیه سود کاهش یافت و از 2.93% به 2.02% بین سال 2016 و در سال گذشته است. برای جبران آن بانک افزایش اندازه ترازنامه آن توسط 5 میلیارد دلار به $54 میلیارد دلار دارایی با ساخت بیشتر وام و سرمایه گذاری. این بودجه رشد استقراض بیشتر از وال استریت شرکت ها و موسسات دیگر است. چنین بودجه حمل معرض خطر به نام پشت در طول دوران سخت از سپرده از مشتریان بانک است. نیویورک جامعه هزینه های سرمایه گذاری باید بیش از دو برابر از سال 2016.

“بانک ساختار بودجه و نقدینگی منابع نیست قوی” مودی گفته تحلیلگران در گزارش ماه گذشته.

حتی اگر نیویورک جامعه در حال اجرا است سخت تر بر روی تردمیل درآمد خود را در حال کاهش است. درآمد خالص کاهش یافت و از نزدیک به 500 میلیون دلار در سال 2016 به کمی کمتر از 400 میلیون دلار در سال گذشته است. آن را کمک نمی کند که این بانک کسب و کار اصلی از اعطای وام به صاحبان اجاره-تنظیم آپارتمان بود dinged توسط آلبانی تغییر اجاره-کنترل قوانین سال گذشته است.

وجود دارد برخی از خبر خوب برای نیویورک جامعه: Wedbush گفته تحلیلگران این بانک دارای ساختار ترازنامه خود را در چنین راهی که آن را در واقع ممکن است به نفع یک بیت از سقوط نرخ.

آخرین خرس بازار برای سهام بانک آمد و در اواخر سال 2018 زمانی که بازار غرق شد برای چند هفته قبل از اینکه به سرعت به دست آوردن آن موجو.

البته هیچ کس نمی داند چه چیزهایی را بازی خواهد کرد در این زمان. چیزی که ما میدانیم این است که بین اقتصاد قوی چند وام رفتن بد و نرخ مالیات افتادن دهه گذشته بوده است به عنوان خوب به عنوان آن را برای بانک ها.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>