نوار آثار بنیانگذاران می شود چهار سال حکم زندان

نوار آثار Ponzi کرد رنویک Haddow دست بود با یک سیلی چهار سال حکم زندان در دادگاه فدرال در منهتن.

Savraj گاتا-اورا کمک کرد Haddow فریبکاری 800 سرمایه گذاران بین المللی از بیش از 40 میلیون دلار از طریق coworking شرکت نوار کار می کند, با توجه به U. s. دادستان ، Haddow که سابقه طولانی در حال اجرا طرح Ponzi در انگلستان التماس کرد گناه به تقلب در سال گذشته و برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در ماه اکتبر.


نوار کار می کند به فروش می رسد سرمایه گذاران در فضای کاری آنها می تواند اجاره نامه برای $22,000 به 30.000 دلار و پس از آن اجاره دادن به نوار کار می کند مشتریان که پرداخت هزینه ماهانه برای اجاره فضا با توجه به اسناد دادگاه. به حداکثر رساندن سرمایه گذاری آنها شروع به فروش فضایی که وجود ندارد در نوار کار می کند مکان های که در حال حاضر در ظرفیت تمام در حالی که دروغ گفتن در مورد این شرکت رهبری و pocketing سرمایه گذاری دادگاه براده می گویند.

Haddow و گاتا-هاله آغاز شده نوار کار می کند در سال 2015 زمانی که آنها شروع به گفتن سرمایه گذاران است که این شرکت اجرا شده توسط ساختگی مدیر عامل شرکت Jonathan سیاه برای پنهان کردن Haddow هویت بر اساس یک دادگاه تشکیل پرونده. سرمایه گذاران می تواند آموخته اند از Haddow شطرنجی تاریخ با جستجو در اینترنت.

آنها همچنین ادعا کرد که این شرکت اولین محل در 47 W. 39 سنت بود سود آور بود که درست نیست دادگاه یادداشت می گویند. در واقع این شرکت تا به حال چند مشروع مشتریان. هنوز گاتا-اورا شبکه گسترده ای از عوامل فروش در آورده میلیون ها نفر از همه جا بی خبر سرمایه گذاران در هر ماه است. به سرمایه گذاران تضمین شده حداقل 14% سالانه می گرداند. گاتا-هاله آن را یک نقطه برای جذب سرمایه گذاران که زندگی در خارج از کشور به دلیل آن سخت تر خواهد بود برای آنها را به دیدن آثار نوار مکان با توجه به اسناد دادگاه.

زمانی که گزارش به نور آمد در سال 2017, افشای Haddow به عنوان مرد پشت بار کار می کند این شرکت شروع به باز کردن.

آوریل آن سال این شرکت متوقف ساختن پرداخت به سرمایه گذاران خود را صاحبخانه در باز نشده, نوار, کار, محل, گفت Crain را که این شرکت متوقف شده بود پرداخت اجاره. در ماه ژوئن سال 2017 Haddow شد با عنوان جرم جنایی متهم شده و این شرکت شروع به سقوط. در آن زمان گاتا-هاله در حال حاضر پرداخت شده است 3 میلیون دلار از قربانیان پول که برخی از آنها ذخیره شده بود دریایی با توجه به اسناد دادگاه.

یک گروه از 27 سرمایه گذاران چینی شکایت در دادگاه عالی ایالت در ماه ژوئن 2017 به بازیابی بیش از 3 میلیون دلار آنها سرمایه گذاری کرده بود. دو گروه های سرمایه گذاری به سرعت به دنبال به عقب بر گردیم $4.1 میلیون نفر است.

یک سوم شرکت conspirator, جیمز مور محکوم شد در ژوئن 2019 برای کمک به گسترش دروغ در مورد جاناتان سیاه و شرکت در حالی که سرقت حداقل 1.6 میلیون دلار از سرمایه گذاران.

گاتا-هاله دروغ و فریب قاضی Jed Rakoff گفت: در صدور حکم پنج شنبه. “به عنوان یک نتیجه” Rakoff گفت: “بسیاری از قربانیان بی بضاعت و یا محروم از پول است که برای آنها مهم است. او انگیزه اولیه بود حرص و طمع است.”

در علاوه بر این به زمان خدمت گاتا-اورا محکوم به سه سال از نظارت آزاد و دستور داد برای جریمه به 3 میلیون دلار در پرداخت او از Haddow.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra