بارکلیز پشت دانشگاه ورچستر به تحویل آن سبز دستور کار

Category: وب وایر Comments: No comments

بارکلیز کار کرده با دانشگاه ورچستر به توافق £2m سبز دارایی مالی صندوق که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای تحویل در نهاد تعهد به پایداری.

پس از تبدیل شدن به اولین دانشگاه انگلیسی به امن EcoCampus پلاتین وضعیت در سال 2010 و به نام ” پایداری موسسه از سال در سال 2019 لباس سبز جوایزاین دانشگاه است که به دنبال به ادامه توسعه و بهبود آن سبز محوطه دانشگاه.

بارکلیز بودجه است که در حال حاضر کمک به بهبود بهره وری انرژی و کاهش ضایعات در دانشگاه را عرصه ورزش در حالی که وجود دارد برنامه برای پردیس گسترده ای چراغ روشنایی, الکتریکی و وسایل نقلیه, شارژ امتیاز و پانل های خورشیدی.

کتی بوم, دانشگاه, مدیر پایداری گفت: “یکی از دانشگاه ارزش های اصلی است که به ترویج توسعه پایدار است. ما سخت کار با کارکنان ما دانش آموزان فرمانداران و جامعه گسترده تر به نگاه راه هایی برای کاهش اثرات ما و برای تشویق بیشتر پایدار راه برای زندگی است. این بودجه از بارکلیز بسیار خوش آمدید در کمک به ما برای رسیدن به اهداف ما است.”

پروفسور دیوید سبز CBE دانشگاه, معاونت و مدیر اجرایی گفت: “پی در پی دانشگاه برنامه استراتژیک باید بر اهمیت پایداری و شمول در همه ما. این شده است برای توانمند سازی دانش آموزان و کارکنان و همکاران.

“البته این نیاز پایدار علمی آگاهانه سرمایه گذاری. ما خوشحال هستیم که بارکلیز ما به مدت طولانی شریک با نزدیک شدن ما به ما را قادر به پیشرفت و حتی بیشتر به سرعت در حال تبدیل شدن به کربن خنثی است.”

کلر هاکت بارکلیز رابطه مدیر گفت: “ما در حال توسعه روابط کاری قوی با دانشگاه ورچستر به تعداد بیش از یک سال و ما هیچ تردیدی در حمایت از آنها با این سبز دارایی مالی معامله است. این بودجه کمک به دانشگاه برای دستیابی به آن اهداف پایداری و تاکید ما تعهد به موسسات آموزش عالی در بخش دولتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>