بارکلیز مدیر عامل Jes Staley راست گفت: تماس با اواخر سرمایه جفری اپستین چپ آغاز شد و در سال 2000 زمانی که او به رهبری جی پی مورگان را به بانک های خصوصی است.

عکس: از سمت چپ: ریک فریدمن عکاسی/CORBIS/گتی ایماژ; SIMON داوسون/مهر نیوز

لندن— بارکلیز PLC گفت: u. k. تنظیم کننده در حال بررسی ارتباط حرفه ای بین مدیر اجرایی Jes Staley و جفری اپستاین سرمایه و محکوم مجرم جنسی که در زندان درگذشت سال گذشته است.

انگلستان مالی انجام اقتدار بررسی چگونه آقای Staley مشخص می شود ارتباط خود را با آقای اپستاین به بارکلیز و چگونه انگلیسی دهنده توصیف آن به تنظیم این بانک خبر داد.

کاوشگر علائم آخرین برس با مقامات برای آقای Staley آمریکایی. در سال 2018 شد با ضربه پنالتی برابر با حدود یک چهارم از سال 2016 پرداخت بیش از تلاش های خود را به چیزی را اشکار کردن یک whistleblower که انگلستان رگولاتور به نام “جدی خطا در قضاوت است.” مقامات ایالات متحده همچنین جریمه او را بیش از این قسمت.

“آقای Staley حفظ اعتماد به نفس کامل از هیئت مدیره است که به اتفاق آرا توصیه می شود برای انتخاب مجدد در مجمع عمومی سالانه” انگلستان دومین بانک با دارایی گفت.

آقای Staley مشغول به کار در جی پی مورگان چیس & Co. برای بیش از 30 سال قبل از تبدیل شدن به بارکلیز مدیر عامل شرکت در دسامبر 2015. او پنجشنبه به خبرنگاران گفت که او در تعامل با آقای اپستاین رفت و برگشت به سال 2000 زمانی که او به رهبری جی پی مورگان را در بانک های خصوصی و سرمایه یک مشتری. او گفت: تماس با آقای اپستاین شروع به “قطع” و پس از او سمت چپ جی پی مورگان در سال 2013 که آخرین بار او در تماس با او در “میانه به سقوط” از 2015.

در سال 2008 آقای اپستاین التماس گناه در ایالت فلوریدا در دادگاه به خواهان فحشا از یک دختر زیر سن قانونی.

“من فکر کردم من می دانستم که او به خوبی و من نمی” آقای Staley گفت. “برای اطمینان با حقیقت با آنچه که همه ما می دانیم در حال حاضر من عمیقا تاسف به حال هر گونه ارتباط با جفری اپستین.”

آقای اپستاین مرده پیدا شد در ماه اوت در نیویورک بازداشتگاه که در آن او بود در انتظار دادگاه فدرال جنس قاچاق به اتهام آنچه در نیویورک معاینه های پزشکی در حکم خودکشی است.

بارکلیز روز پنجشنبه گفت که آقای اپستین مرگ تمدید علاقه آقای Staley را در ارتباط با او و این که مدیر عامل شرکت به توضیح به مدیران از جمله رئیس نایجل Higgins. آقای Staley تایید او تا به حال هیچ تماسی با آقای اپستاین پس از تبدیل شدن به بارکلیز را به مدیر عامل این بانک گفت.

FCA بررسی اینکه آیا مدیران “جا و مناسب” برای رهبری بر اساس ملاحظات از جمله صداقت صداقت و شهرت و همچنین صلاحیت صحت و مالی با توجه به تنظیم کننده وب سایت.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

سهام در بارکلیز تعطیل نزدیک به 1.7% در لندن است. آن را در میان ضعیف ترین نوازندگان در شاخص Stoxx Europe 600 با بانک های شاخص آن نیز کاهش یافت.

یک مقام ارشد اجرایی تشویق آقای Staley برای رسیدن به می دانم که آقای اپستاین زمانی که او در حال اجرا بود جی پی مورگان را بانک خصوصی به یک فرد آشنا با این موضوع گفت. آقای اپستاین ساخته شده است که یک ثروت از طریق ایجاد روابط نزدیک با یک گروه کوچک ثروتمند و قدرتمند مردم شروع به اتصال آشنایان به آقای Staley و معرفی بانک خصوصی به یک فرد آشنا با رابطه خود را گفت.

آقای اپستاین متصل به جی پی مورگان گلن Dubin, از بنیانگذاران صندوق های تامینی Highbridge مدیریت سرمایه. جی پی مورگان استخدام آقای Dubin صندوق برای مدیریت دارایی به دریایی بیمه اتکایی محصولات کمک کرد که خصوصی-بانکی مشتریان به حداقل رساندن مالیات افراد نزدیک به Highbridge گفت. آقای Staley تحت تاثیر قرار گرفته بود با عملکرد و شروع funneling خصوصی-بانکی پول مشتریان به Highbridge صندوق.

بیشتر

  • شنیده ام در خیابان: Jes Staley پروب حواس پرتی در بارکلیز
  • جفری اپستین زندان سپاه پاسداران متهم پرونده جعل (Nov. 19, 2019)
  • اپستاین استفاده دویچه بانک حساب خیریه به نفع خود (سپتامبر. 12, 2019)
  • اپستین جاده از طریق وال استریت بود و پر از دست انداز یک (اوت 28, 2019)
  • اپستاین Burrowed به زندگی غنی و ثروت (25 جولای 2019)

اعلام این تحقیقات تحت الشعاع قرار بارکلیز سالانه نتایج که پنجشنبه منتشر شد.

آقای Staley است که مبارزه برای کاهش هزینه ها و افزایش سود در این صورت یک سری از موانع غیر منتظره از جمله whistleblower اختلاف است. او همچنین به waded کثیف اختلاف بین KKR & Co. و برادر همسر او باعث ایالات متحده خصوصی-حقوق صاحبان سهام به جلو و کسب و کار از بانک.

در سال گذشته فعال سرمایه گذار شربرن سرمایه گذاران برپا مبارزات انتخاباتی به آقای Staley مقیاس در بانکداری سرمایه گذاری. آقای Staley دفاع می کرد بارکلیز ترکیبی از کسب و کار گفت: این باعث می شود بانک انعطاف پذیر به شرایط بازار بزرگ انگلستان خرده فروشی و کسب و کار بانک نیویورک و لندن با شرکت های بزرگ و سرمایه گذاری بانکی و اعتباری ایالات متحده-کارت کسب و کار.

آقای Staley روز پنجشنبه گفت که مدل مشغول به کار بود. سود خالص رز 54 درصد به £2.46 میلیارد دلار ($3.19 میلیارد دلار) در سال 2019 از 2018 و درآمد مسطح بود در £19.72 میلیارد دلار است. اما آقای Staley داد محتاط چشم انداز برای سال پیش رو. بارکلیز آمار بازگشت آن-در-ملموس-سهام هدف 9.0 درصد در سال 2019 به استثنای £1.58 میلیارد دلار از دادخواهی و سوء هزینه اما بهبود در آن دشوار خواهد بود.

“آن است که مناسب به هدف بازگشت بیشتر از 10 درصد است و ما در حال مدیریت کسب و کار ما برای رسیدن به این” آقای Staley گفت. “با توجه به نرخ بهره پایین محیط آن را تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن برای رسیدن به این هدف در سال 2020 است.”

یک جدول زمانی از Jes Staley رابطه با جفری اپستین

2000

Jes Staley سپس سر از جی پی مورگان را به بانک های خصوصی در دیدار با جفری اپستین یک مشتری از بانک. آقای اپستاین متعاقبا معرفی آقای Staley به افراد ثروتمند و توصیه می کند جی پی مورگان به آنها از جمله گلن Dubin از بنیانگذاران صندوق های تامینی Highbridge مدیریت سرمایه.

2004

جی پی مورگان اقدام به خرید کنترل Highbridge برای بیش از $1 میلیارد. آقای اپستاین را بدست آورده و هزینه در حدود $15 میلیون از Highbridge.

2008

آقای اپستاین پنجه نرم می کند گناه به درخواست یک دختر مراکشی در فلوریدا دادگاه های ایالتی.

2013

آقای Staley برگ JPMorgan و همچنان در تماس با آقای اپستاین.

2015

آقای Staley است که هنوز در تماس با آقای اپستاین تا زمانی که او می شود بارکلیز مدیر عامل در ماه دسامبر.

2019

آقای اپستاین می میرد در زندان در نیویورک است. آقای Staley مذاکرات به بارکلیز مدیران از جمله رئیس Nigel هیگینز در مورد ماهیت حرفه ای خود را در رابطه با آقای اپستاین. بارکلیز مذاکرات به انگلستان رگولاتور در مورد رابطه.

2020

انگلستان رگولاتور بررسی آقای Staley رابطه با آقای اپستاین.

نوشتن به سیمون کلارک در simon.clark@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im