بارکلیز راه اندازی £100 میلیون COVID-19 جامعه بسته کمک

Category: وب وایر Comments: No comments

بارکلیز متعهد به کمک به مشتریان خود مشتریان و همکاران و جامعه گسترده تر در مقابله با جریان بی سابقه پزشکی و بحران اقتصادی ناشی از COVID-19 و در حال آماده شدن برای بازیابی در پیامدهای آن. در میان دیگر اقدامات این بانک در حال حاضر در دسترس و روزمره بانکی و اضافه برداشت به 650,000 کسب و کارهای کوچک بخشیده اضافه برداشت و هزینه های دیگر برای مشتریان و کمک به پیاده سازی دولت بریتانیا را به حمایت از طرح های.

ما خواهد بود با تنظیم کردن بیشتر برنامه ها برای کمک به کسب و کار و خانواده ها در روزهای آینده و هفته.

امروز این شرکت اعلام کرد استقرار بارکلیز بنیاد در ابتدا به ارائه یک COVID-19 جامعه بسته کمک از £100 میلیون دلار به سازمان های خیریه کار برای حمایت از افراد آسیب پذیر نهفته COVID-19 و به کاهش ارتباط اجتماعی و مشکلات اقتصادی ناشی از بحران است.

بسته بندی ساخته شده از دو جزء.

برای اولین بار یک شرکت سهم از £50 میلیون خواهد بود که به اهدا مستقر شده و از طریق انواع مختلفی از موسسات خیریه کار برای حمایت از افراد آسیب پذیر نهفته COVID-19 و در کاهش ارتباط اجتماعی و مشکلات اقتصادی ناشی از بحران است. پول پرداخت خواهد شد اصولا در انگلستان بلکه در بارکلیز’ بازارهای بین المللی از جمله ایالات متحده آمریکا و هند است.

دوم £50 میلیون تعهد بارکلیز برای مطابقت با شخصی کمک های ساخته شده توسط کارکنان ما به موسسات خیریه از انتخاب خود را از محلی به آنها که در حال کار برای حمایت از جوامع نهفته COVID-19 بحران است.

در مجموع این طرح نشان دهنده یک تعهد شرکت به طور کلی از £100 میلیون بارکلیز و به طور بالقوه ترجمه برای به £150 میلیون دلار از کمک های ارائه شده به ضربه جوامع از طریق اضافی فرد کمک های مالی بارکلیز’ کارکنان.

به منظور kickstart که برنامه و تشویق هر چه بیشتر همکاران که می تواند به چیزی برای انجام این کار, Barclays PLC رئیس Nigel Higgins, گروه مدیر عامل شرکت Jes Staley, و, گروه, مالی, مدیر, Tushar Morzaria باید هر تصمیم به اهدای یک سوم (33 درصد) از ثابت خود را پرداخت برای 6 ماه آینده به سازمان های خیریه فعال در حمایت از افراد آسیب پذیر نهفته COVID-19. کمکهای مالی خود را همسان کامل توسط این شرکت تحت همسان کمک مالی برنامه.

اظهار نظر در راه اندازی بسته بارکلیز گروه مدیر عامل شرکت Jes Staley, گفت:

“به عنوان یک بانک ما انجام شده است همه ما می توانیم به نگاه پس از مشتریان ما, مشتریان و همکاران از طریق این بحران امکان پذیر شده توسط دهها هزار نفر از شگفت انگیز و اختصاصی بارکلیز مردم در سراسر جهان که انجام شده است نهایت تلاش خود را برای حفظ خدمات ما در حال اجرا و حمایت از اقتصاد است.

“ما می خواهیم به انجام بیشتر این جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار و ارائه کمک به کسانی که سخت ترین ضربه از عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“همین دلیل است که ما راه اندازی کرده ایم این جامعه بسته کمک که امیدواریم مثبت را تفاوت کار با موسسه خیریه همکاران در اینجا در انگلستان و در سراسر جهان برای ارائه کمک که در آن مورد نیاز.”

برنامه جزئیات

جزء 1 – موسسه خیریه شرکای برنامه

  • £50 میلیون صندوق.
  • پرداخت اصولا در انگلستان بلکه در برخی از بازارهای بین المللی مانند ایالات متحده و هند در بخش منعکس کننده که در آن ما مهم ترین همکار مراکز جمعیتی هستند.
  • بودجه مستقر از طریق مشارکت با اعتماد سازمان های خیریه که می تواند تاثیر مستقیم و فوری بر جوامع ما مایل به کمک در این جغرافیای.
  • بودجه به هدف در برنامه ها به عنوان محلی برای ما مکان های بزرگ به عنوان امکان پذیر است – مکان های که در آن همکاران ما زندگی و کار و که در آن آنها به طور بالقوه می تواند کمک کند به طور مستقیم.
  • این پول استفاده خواهد شد برای کمک به مردم محروم (کسانی که رنج می برند از اجتماعی و اقتصادی و محرومیت به عنوان یک نتیجه از COVID-19) و افراد مسن و آسیب پذیر جوامع در معرض بیشترین خطر از COVID-19 و برای حمایت از کارکنان بیمه خدمات درمانی و دیگر keyworker جوامع است.

جزء 2 – کارمند همسان کمک های مالی برنامه

  • £50 میلیون تعهد است.
  • بارکلیز را مطابقت یک فرد همکار کمکهای مالی برای موسسات خیریه کار برای حمایت از افراد آسیب پذیر نهفته COVID-19 و در کاهش ارتباط اجتماعی و مشکلات اقتصادی ناشی از بحران است.
  • یک همکار ممکن است را انتخاب کنید یک موسسه خیریه از انتخاب او برای کمک مالی خود و مطابق با برنامه ارائه شده این موسسه خیریه که رسما ثبت شده و درگیر در حمایت از جوامع نهفته COVID-19.
  • سازمان ملل متحد مورد استفاده شرکت های بزرگ بودجه (هر موجودی از £50 میلیون) در پایان 12 ماه خواهد بود مستقر به خیریه شرکای برنامه به طوری که بارکلیز در دیدار کلی آن تعهد عمومی از £100 میلیون سهم به COVID-19 جامعه کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>