بنتون ویل — یک انبار اضافه خواهد شد احساس های مختلف برای لحظه ای به فضای هنری مدیر گفت.

انبار ساخته شده بود توسط متخصص pop-up ساختار شرکت Brandwacht در هلند Lieven Bertels مدیر از لحظه ای گفت: در یک ایمیل.

کمیسیون برنامه ریزی در سه شنبه شب به اتفاق آرا تصویب مجوز برای لحظه ای انبار. مجوز خوبی برای 14 ماه گفت: جان استنلی شهر ارشد برنامه ریز.

انبار خواهد بود یک تلفن همراه فضای است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رویدادهای مانند FreshGrass در آوریل Bertels گفت.

FreshGrass است به عنوان “سرزمین عجایب سنتی و برش لبه بلوگرس و ریشه های موسیقی” با توجه به FreshGrass سایت.

مجوز درخواست شد برای چوب و قاب استیل انبار. انبار خواهد نادر میزبان برنامه های ویژه مرتبط با لحظه با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک.

انبار نمی تواند دائمی بنیاد و نمی توان آن را متصل به خدمات عمومی. موقت خدمات آبیاری و موقت برق استفاده خواهد شد با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک.

“آن را کنتراست خوبی با ما صنعتی است و می تواند کنسرت خانه, مواد غذایی و نوشیدنی عملیات و رویدادها” Bertels گفت.

آن را مونتاژ خواهد شد برای اولین بار در اوایل ماه آوریل بلافاصله جنوبی از لحظه, او گفت:.

برنامه ریزان نیز تایید rezoning برای SOMO جنوبی — از لحظه ای. این rezoning شد به یک برنامه ریزی واحد توسعه طراحی از کلی تجاری مرکز شهر با استفاده از مخلوط های مسکونی با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک.

برنامه ریزی شده واحد توسعه را شامل لغزش توسعه و آینده فاز به جنوب با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک.

سند

لحظه

مشاهده

فاز اول شامل پارکینگ برای محل. فاز دوم شامل یک مسکن چند توسعه است.

آن شناخته شده نیست زمانی که کار در مرحله اول آغاز خواهد شد استنلی گفت. هر گونه توسعه در مقیاس بزرگ در ارتباط با این پروژه نیاز به برنامه ریزی تصویب کمیسیون, او گفت:.

پتانسیل آینده فازهای اضافی شامل مسکن چند خانواده در یک مخلوط با استفاده از توسعه و گسترش ساختمان اصلی با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک.

پروژه گسترش مفهوم لغزش و همسایه هشتم خیابان بازار پروژه با توجه به اطلاعات از چرخ کیرنس معماران شیکاگو ارائه شده در اسناد برنامه ریزی.

آدرس های ذکر شده برای این پروژه 507 s. e. E سنت با توجه به برنامه ریزی اسناد و مدارک. هر دو مورد در حال حاضر به شورای شهر برای تصویب.

کریستال پل موزه هنر آمریکایی صاحب لحظه ای که باز خواهد شد به شنبه.

NW اخبار 02/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im