کتک برانکس کسب و کار دریافت $10K کمک های مالی از شهرستان برای غارت تعمیرات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برانکس کسب و کار محاصره توسط غارتگران و خرابکاری را به یک دست یاری از شهرستان سالن.

شهردار بیل د Blasio روز پنج شنبه اعلام کرد یک بسته کمک — تا $10,000—برای mom-and-pop مغازه برخورد با ناآرامی.

این پول را برای تعمیرات و ارتقاء سیستم های امنیتی گفت: جولیا Arredondo.

این شهر کوچک کسب و کار خدمات emergency response team گرفتن برنامه های کاربردی برای صاحبان کسب و کار که می توانید انتظار یک بررسی در عرض یک هفته از ارسال.


دفتر شهردار در ابتدا تشویق کسب و کار به نوبه خود به شرکت های بیمه خود را برای کمک به قبل از تصمیم به ارائه شهرستان کمک در روز چهارشنبه یک روز پس از بازدید از برانکس صاحبان فروشگاه برای ارزیابی خسارت و با آنها صحبت می کنند.

بیش از 100 کسب و کار در منهتن و برانکس آسیب دیده بودند در جریان تظاهرات پلیس گفت: صبح روز دوشنبه. آنها در پاسخ به یک درخواست برای به روز رسانی آمار.

تظاهرات توده قتل جورج فلوید توسط, مینه سوتا, افسر پلیس آغاز شد و پنجشنبه گذشته. تظاهرات منجر به درگیری با پلیس و سوزاندن NYPD وسایل نقلیه. در مه 31, گروه شروع به شکستن پنجره ها و خرابکاری و غارت مغازه ها.

نوزده خرده فروشان در سوهو گزارش از دست رفته یا دزدیده شده کالا و حداقل 80% از فروشگاه محله در حال حاضر سوار تا با توجه به سوهو برادوی ابتکار.

د Blasio تقبیح خشونت و گفت که او می خواهم به آدرس آن را “بسیار بسیار به شدت.” او برقرار 11 بعد از ظهر حکومت نظامی در روز دوشنبه به کاهش جمعیت. از سهشنبه تا یکشنبه مقررات منع رفت و آمد است بین 8 بعد از ظهر و ساعت 5 که د Blasio گفت: در حال حاضر کمک به کاهش آسیب است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>