BBC هنر اعلام برنامه های جدید برای فرهنگ در قرنطینه

Category: وب وایر Comments: No comments

BBC هنر امروز اعلام کرد بیشتر برنامه نویسی برای فرهنگ در قرنطینه مجازی جشنواره هنر ریشه در تجربه ملی مستند با بیشتر اعلام می شود طی هفته های آینده.

مجازی جشنواره هنر شامل:

 • فوق العاده دسترسی به توقیف نمایشگاه و اجرای برنامه در سراسر کشور
 • صندوق اضطراری با شورای هنر انگلستان برای حمایت از هنرمندان مستقل
 • مجازی کتاب جشنواره سرپرستی با کیت د وال
 • یک نمایش عروسکی از مارگارت اتوود برای ردیف جلو اواخر
 • بس Beatbox آکادمی آمار نشان می دهد فرانکشتاین
 • کلاسیک Shakespeares با RSC
 • یک نام تجاری بازی جدید از دیوید Greig

آغاز این ماه, فرهنگ در قرنطینه در سراسر تلویزیون و رادیو و آنلاین را به ملت دسترسی به هنر در یک زمان هنگامی که ما به آن نیاز دارید بیشتر. ارائه فوق العاده ای دسترسی به توقیف نمایشگاه اجرای برنامه ها و موزه های مجازی جشنواره کتاب و خیلی بیشتر علاوه بر. بی بی سی ماموریت است که برای افزایش دسترسی به هنر در زمانی که این ساختمان است که پشتیبانی آنها را بسته و برای حمایت از هنرمندان و هنر سازمان در این فرآیند است.

تونی هال بی بی سی مدیر کل می گوید: “این مهم در این دوره است که ما با حفظ دسترسی نیست و فقط به اخبار و اطلاعات, اما به هنر و فرهنگ است. برای بسیاری از مردم آنها ارزشمند بخشی از زندگی خود را و از راه تحریک تخیل و فکر و فرار از واقعیات است. این یک بخش حیاتی که ما به عنوان افراد و بخشی از هویت ما به عنوان یک ملت است.

“بنابراین من خوشحال هستم که ما قادر به کار با سازمان های بالا و پایین کشور برای ارائه همه چیز را از مجازی دسترسی به نمایشگاه و کتاب جشنواره به اجرای برنامه می باشد. چیزی برای همه وجود دارد. با همکاری با یکدیگر ما هنوز هم می تواند یک دوره پر جنب و جوش از فرهنگ به روشن زندگی ما”

فرهنگ در قرنطینه ویژگی های نوآورانه راه برای ارتباط با این کشور از جمله:

فرهنگ در قرنطینه صندوق

به عنوان بخشی از یک همکاری گسترده تر بین نژادهای هنر و شورای هنر انگلستان یک صندوق جدید راه اندازی خواهد شد به کمیسیون و توزیع حدود 25 آثار جدید توسط هنرمندان مستقل در پاسخ به Covid-19 شیوع. این منعکس خواهد شد در سراسر کشور ،

دسترسی به نمایشگاه
مخاطبان را دریافت فوق العاده ای دسترسی به توقیف نمایشگاه ها و بسته موزه ها در چهار بخش مجموعه موزه در قرنطینه.

کتاب بزرگ آخر هفته
سه روز مجازی کتاب جشنواره شرکت تاسیس شده توسط نویسندگان کیت د وال و مولی Flatt با حمایت از هنر و انتشارات راه اندازی MyVLF بزرگ کتاب آخر هفته های مجازی جشنواره که گرد هم می آورد بهترین از لغو انگلیسی, ادبی, جشنواره ها است. مصاحبه های ویدئویی, پانل بحث و گفتگو در جلسات پخش خواهد شد که در سراسر زندگی سه روز اول تعطیلات آخر هفته در ماه مه.

عملکرد
یک مجموعه تئاتر خدمات در سراسر سیستم عامل با محصولات از بهترین سی و بریتانیا رقص و تئاتر صحنه های اخیر خروجی; از جمله یک نام تجاری جدید بازی توسط دیوید Greig در 3 رادیو و کار جدید از Balletboyz در بی بی سی چهار در کنار شش کلاسیک Shakespeares با RSC به عنوان بخشی از یک ابتکار عمل آموزش و پرورش برای بی بی سی چهار شامل ستاره مانند Christopher Eccleston و هیو Quarshie و با ابزار آموزشی آنلاین برای کودکان برای یادگیری در برنامه درسی مدرسه.

آنلاین فرهنگ منابع
BBC هنرهای دیجیتال خواهد بود repurposed به عنوان فرهنگ در قرنطینه به پشتیبانی و نمایش گذاشتن کار گسترده تر فرهنگ بخش.

ردیف جلو اواخر
بازی بخشی از مجری و مهندس مریم ریش برگزار خواهد شد سری جدید از ردیف جلو اواخر در بی بی سی دو از مطالعه. مهمانان ویژه شامل مارگارت اتوود که ایجاد شده خود را نمایش عروسکی در انزوا به همراه او روایت از داستان های ادگار آلن پو.

Jonty Claypole مدیر برای بی هنر نوشته شده است یک وبلاگ بیشتر ترسیم فرهنگ در قرنطینه در دسترس به عنوان خوانده شده اینجا.

فرهنگ در قرنطینه صندوق

به عنوان بخشی از یک همکاری گسترده تر بین نژادهای هنر با شورای هنر انگلستان برای فرهنگ در قرنطینه یک صندوق برای حدود 25 تاسیس انگلستان مبتنی بر هنرمندان از هر رشته ای برای تولید آثار جدید در رسانه های خلاق – تصویری, صوتی و تعاملی – در حال راه اندازی.

کمیسیون لازم نیست که در مورد زمان اضطراری, اما آنها نیاز به رعایت خلاقانه و قانونی به اصول خود انزوا. بسته به ماهیت هر کار خواهد شد که توسط بی بی سی آنلاین و/یا در هوا است.

ما خواهد بود با دعوت مختصر در عبارات مورد علاقه خود را توضیح ایده چگونه آن را می تواند ساخته شده و یک ballpark بودجه توسط چهار شنبه 8 مارس. ایده ها را می توان فرستاده شده توسط هنرمندان و یا سازمان هایی که در نشان دادن آنها است. همکاری بین هنرمندان رشته های مختلف هستند خوش آمدید.

فرم درخواست آنلاین, شرایط و ضوابط و پرسش و پاسخ خواهد بود زنده تا پایان هفته.

لطفا با ارسال یک ایمیل با موضوع خط ‘لطفا به روز رسانی من به [email protected] و ما به شما ایمیل خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان راهنمایی و فرم درخواست منتشر شده است. اطلاعات بیشتر در اینجا.
 

آنلاین فرهنگ منابع

از امروز بی بی سی هنرهای دیجیتال شده است repurposed به عنوان یک پلت فرم که در آن انگلستان صنایع خلاق می توانند گرد هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن مطالب و ایده های. نیز وجود داشته باشد با نام تجاری جدید وبلاگ با به روز رسانی منظم از متصدی و مدیر همه BBC هنر محتوای Jonty Claypole به راهنمای مخاطبان در سراسر جدیدترین اکتشافات به عنوان بخشی از فرهنگ در قرنطینه. بازدید BBC هنر.

JH

دسترسی به نمایشگاه

رسوایی و زیبایی: Mark Gatiss در Aubrey Beardsley
بی بی سی چهار (1 x 60′)

Mark Gatiss (تصویر بالا) به بررسی زندگی و حرفه ای از Aubrey Beardsley, یک هنرمند که در اختیار داشت خشم به عنوان ماهرانه به قلم. مادام العمر فن علامت نشان می دهد که چگونه Beardsley بیش از فقط یک نبوغ خود را ارتقاء که scandalised دنیای هنر از 1890s اما فن آوری مبتکر سازش نگرش هنوز هم احساس می کند قابل ملاحظه ای مدرن است.

رسوایی و زیبایی… شرح زیر است Beardsley را fevered قدم به قدم از دوران کودکی خود را در برایتون از طریق معروفیت در میان decadents لندن fin de siècle به مرگ زودرس او در فرانسه در سال 1898 در سن 25. همکاران به این برنامه عبارتند از: Stephen Fry که مورد بحث Beardsley تصاویر برای اسکار وایلد, ممنوع, بازی, Salome.

این برنامه در ارتباط با نمایشگاه بزرگ Aubrey Beardsley کار در تیت بریتانیا که باز 4 مارس سال 2020 است.

موزه ها در قرنطینه
بی بی سی چهار (4 x 30′)

موزه ها در قرنطینه است یک سری چهار بخشی برای بی بی سی چهار ساخته شده توسط قو فیلم است که کاوش ملی مجموعه – آیا عملا یا با فیلم جدید – در زمان اجرا بسته شدن. در اولین برنامه Alastair Sooke دستاوردهای ممتاز و دسترسی به تیت مدرن برای آخرین نگاه وارهول نمایشگاه با آن داران.

در متعاقب آن برنامه Dr James Fox خواهد شد در حال حاضر آثار فردی از تیت بریتانیا صحبت می کنند که به زمان ما, Dr Janina رامیرز را به زندگی شخصی و عمومی مورد علاقه از موزه بریتانیا و Simon Schama خواهد شد در حال حاضر یک راهنمای به شدت تحسین جوان رامبراند نمایشگاه در Ashmolean در آکسفورد. همه عناوین به موضوع به سرعت در حال تغییر وقایع در انگلستان است.

تیتان: پشت درهای بسته
بی بی سی دو (1 x 60′)
در زمستان 1549 معروف ترین نقاش در اروپا آمد چهره به چهره با قوی ترین مرد روی زمین است. آنچه پدید آمده از این برخورد بین فیلیپ پادشاه اسپانیا و رنسانس استاد تیتان دیده می شود به عنوان یکی از فوق العاده ترین کمیسیون در تمام هنر غرب تاریخ است.

داده تقریبا کل آزادی خلاق, تیتان بود رایگان برای کشف هر موضوع او را خوشحال. او با مجموعه ای از به طور فزاینده ای تیره و صریح تصاویر در مورد جنسی پیگیری حمله و خشونت است. شناخته شده به عنوان Poesie, این تصاویر تحسین برای پیشگامانه brushwork و نوآورانه ترکیب – و در عین حال آنها باقی می ماند تیتان را نگران کننده ترین و گیج کننده خلق.

در حال حاضر همزمان با گالری ملی را به نمایشگاه آورده که این نقاشی ها با هم برای اولین بار در 300 سال ما بپرسید که چرا این یاد تاریک و اغلب نگران کننده مجموعه ای از نقاشی ها آمده است دیده می شود به عنوان تیتان بزرگترین کار است.

این فیلم شامل صحنه نمایش گابریل Finaldi مدیر گالری ملی بسته شدن این نمایشگاه در مدت کوتاهی پس از باز کردن.

مجازی کتاب جشنواره

کتاب بزرگ آخر هفته
(BBC هنر دیجیتال / فرهنگ در قرنطینه)

کتاب بزرگ آخر هفته شرکت تاسیس شده توسط نویسندگان کیت د وال (در تصویر) و مولی Flatt با پشتیبانی از سی و انتشارات راه اندازی MyVLF است سه روز مجازی جشنواره که گرد هم می آورد بهترین از لغو انگلیسی, ادبی, جشنواره ها است.

ویدئو مصاحبه میزگرد در گفتگو بحث اجرای برنامه ها و جلسات تعاملی پخش خواهد شد که در سراسر زندگی سه روز اول تعطیلات آخر هفته در ماه مه. و همچنین به عنوان نگه داشتن دوستداران کتاب در ارتباط با هنرمندان آنها دوست دارند در طول مستند این رویداد – که از ویژگی های نام های بزرگ در کنار ناشناخته اولین نویسندگان و افزایش استعداد – هدف از خوانندگان از همه سنین که ممکن است قبلا قادر به شرکت در یک جشنواره ادبی با توجه به جغرافیا دسترسی و یا هزینه.

بایگانی مصاحبه با نویسندگان و فیلم اقتباسی از کتاب پخش خواهد شد در این کتاب بزرگ آخر هفته.

عملکرد

IPlayer بی بی سی و بی بی سی چهار را ایجاد تئاتر در rep برای ملت با فیلم برداری زنده تئاتر و رقص در دسترس بر روی تقاضا از بی بی سی, آرشیو, شرکت رویال شکسپیر شمال باله siswa و در همکاری با فضای جدید فیلم برداری ضبط شده از مایک Bartlett Albion, اما برنج را عاقلانه کودکان و Battersea هنر مرکز فرانکشتاین. و ما هیجان زده برای اولین یک نام تجاری بازی جدید از دیوید Greig, در, رادیو, 3. بیشتر عناوین در دسترس خواهد بود آنلاین در طول هفته های آینده.

Balletboyz: لوکس
بی بی سی چهار و BBC iPlayer (2 x 30′)

پس دولت مشاوره در دوشنبه 16 مارس و برای حفاظت از ایمنی از مخاطبان و هنرمندان و نیروی کار BalletBoyz لغو باقی مانده اجرای آن 20th anniversary انگلستان بهار تور است اما در حال حاضر قادر به به اشتراک گذاری تولید با مخاطبان از خانه. لوکس ویژگی های جدید کار می کند طراحی شده توسط یک زن و همه تیم: موج انگلستان اولین و مشهور شانگهای-بر اساس طراح رقص شیه شین با موسیقی الکترونیک آهنگساز جیانگ Shaofeng; Bradley 4:18 توسط Punchdrunk طراح رقص Maxine دویل در همکاری با جیوه جایزه-نامزد دریافت جایزه موسیقی Cassie Kinoshi و با الهام از کیت طوفان آهنگ عکسها بر روی یک صفحه نمایش

شمال باله: دراکولا
بی بی سی چهار و BBC iPlayer (1 x 100′)
شمال باله دراکولا به ارمغان می آورد یکی از ادبيات ترین موجودات شیطانی به مرحله. طراحی شده توسط دیوید نیکسون ابع و بر اساس برام استوکر رمان است که اغوا نسل های بی شماری در این بی انتها انطباق است گوتیک باله با نمایشی نیش می زنند.

با بازی خاویر تورس در نقش عنوان از شمال باله اقتباس از این داستان enthralling می بیند خون آشام معروف سفر به انگلستان پس از تبدیل شدن به transfixed در یک چشم انداز از گناه,,,, مینا. قادر به مهار خود را از خواسته های خطرناک, دراکولا terrorises شهر خود را به عنوان پر پیچ و خم حسرت به زن جوان رشد می کند. اما همانطور که مینا متوجه او ناتوان است به مقاومت در برابر دراکولا فریب این جفت ارز به تسلیم خود را مرموز lust و شکارچی شکار می شود.

دراکولا انجام شده است به نمره وارد شده از موسیقی توسط Alfred Schnittke سرگئی Rachmaninov, Arvo و مایکل Daugherty, orchestrated by John Longstaff. گوتیک طراحی شده است توسط Ali آلن با لباس های طراحی شده توسط دیوید نیکسون ابع و روشنایی توسط تیم میچل.

بیشتر رقص برنامه نیز در دسترس خواهد بود به عنوان بخشی از یک قبلا اعلام BBC رقص نجومی از ویژگی های آثار کریستال Pite و جاناتان جوان siswa Danceworks فیلم با شارون ایال ماریا صفحات باله سیاه و Firedance و یک فیلم مستند در داخل باله سلطنتی با همه ستاره خط به بالا از مرد رقصنده.

شرکت رویال شکسپیر
بی بی سی چهار و BBC iPlayer

شش محصولات انتخاب شده توسط شرکت رویال شکسپیر را شامل می شود در فرهنگ در قرنطینه هستند همه در حال حاضر بخشی از آموزش درسی و شکل بخشی از یک چهار تمرکز بر برنامه ریزی آموزشی در این زمان.

آنها عبارتند از:

 • هملت – 2016 به کارگردانی سیمون گادوین با Paapa Essiedu در نقش عنوان
 • مکبث – 2018 به کارگردانی پولی فیندلای با Christopher Eccleston در نقش عنوان و Niamh Cusack به عنوان Lady Macbeth
 • Much Ado About Nothing – 2014 به کارگردانی کریستوفر Luscombe با ادوارد بنت به عنوان Benedick و میشل تری به عنوان بئاتریس
 • اتللو – 2015 به کارگردانی اقبال خان با هیو Quarshie در نقش عنوان و لوسین Msamati به عنوان Iago
 • رومئو و ژولیت – 2018 به کارگردانی اریکا whyman را از دست, RSC معاون مدیر هنری با بالی گیل به عنوان رومئو و کارن fishwick است به عنوان ژولیت
 • The Merchant of Venice – 2015 به کارگردانی پولی فیندلای با Makram J. Khoury به عنوان Shylock

در کنار این تولیدات RSC آموزش و پرورش است ایجاد فعالیت برای حمایت از دانش آموزان به عنوان آنها را تماشا نقش در خانه های خود.

علاوه بر این تولیدات به عنوان اعلام کرد روز گذشته نیز وجود داشته باشد تکرار بسیار دوست داشتنی قبلی BBC برنامه از راسل تی دیویس: A Midsummer night’s Dream اصل پخش به عنوان بخشی از شکسپیر نجومی در سال 2016 و آنتونی هاپکینز’ King Lear اطلاعات بیشتر در اینجا.

همراه با RSC تولیدات این ارائه خواهد شد مجموعه ای از هشت کلاسیک Shakespeares برای مخاطبان در صفحه اصلی به افراط در طی این دوره قرنطینه.

 • تصویر بالا: Christopher Eccleston در Macbeth

ماجراهای با مردم رنگ – یک بازی جدید توسط دیوید Greig
BBC Radio 3

در اصل به سفارش Pitlochry جشنواره تئاتر در ارتباط با ادینبورگ سخنرانی عمومی تئاتر دیوید Greig جدید بازی ماجراهای با رنگ مردم در حال حاضر خواهد شد برای اولین بار توسط رادیو 3.

مجموعه در مجاورت Pitlochry 2000 سال پیش این بازی به دنبال ماجراهای Eithne و لوسیوس یک Pictish زن و یک معمار رومی از تونس هنگامی که خود را در مسیر عبور از زیر یک نظامی زد و خورد. خلاق تیم به رهبری توسط مدیر الیزابت نیومن در حال تولید آن از راه دور در همراهی با پارامترهای ملی مستند.

Almeida تئاتر: Albion
بی بی سی چهار و BBC iPlayer (1 x 165′)

مایک Bartlett (Dr فاستر) بازی Albion به کارگردانی Rupert Goold یک درام غم انگیز وتفریحی در مورد هویت ملی, خانواده, عزاداری و ناامیدی از رویاهای شخصی. آن فیلم برداری شده بود در فوریه سال 2020 در طول اجرای آن در لندن Almeida تئاتر.

این بازی در یک باغ (شناخته شده به عنوان Albion) متصل به یک کشور انگلیسی ، خانه شده است خریداری شده توسط بازرگان موفق آدری والترز که در نظر دارد برای بازگرداندن باغ در حال حاضر در خرابه به شکوه سابق خود و استفاده از آن را به memorialise پسر او به تازگی از دست داده و خارجی در جنگ است. غنی طنز و مربوط توسط فرهنگی انشعابات است که باید مشخص بریتانیا در طول سال های گذشته این بازی ویژگی های برنده جایزه عملکرد فرم Victoria Hamilton.

عاقلانه کودکان
بی بی سی چهار و BBC iPlayer (1 x 165′)

مدیر اما برنج به ارمغان می آورد منحصر به فرد موسیقی و exuberantly شیطان صفت چشم انداز به آنجلا کارتر بزرگ آخرین رمان در تولید که دیده شده است در تئاتر در سراسر انگلستان است.

بزرگ بی عفت و برهم کردن از تئاتر لذت و درد عاقلانه کودکان جشن نشان می دهد کسب و کار, خانواده, بخشش و امید است. انتظار می رود نشان می دهد دختران و شکسپیر و رسوایی فساد و هویت اشتباه – و پروانه ها بسیار است.

دوست داشتنی شده توسط مخاطبان و منتقدان پس از اولین عاقلانه کودکان دیده شده است توسط theatregoers در سراسر انگلستان است. آن فیلم برداری شده بود زندگی در نیویورک تئاتر سلطنتی در سال 2019.

Battersea مرکز هنرهای: فرانکشتاین – چگونه به یک هیولا
(1 x 60′)

در بس Beatbox آکادمی آمار نشان می دهد شش اجرا با استعداد تفسیر مری شلی رمان فرانکشتاین از دیدگاه خود را به عنوان افراد جوان در حال رشد در قرن 21 بریتانیا.

دو صد سال پس از 18 سال به مری شلی نوشت: متن این هنرمندان جوان کشف چگونه مدرن هیولا ایجاد شده در جامعه امروز است. این موسیقی فیلم قسمت عملکرد بخش مستند با بازیگران این صداها به عنوان تنها ابزار است.

آوردن تفسیر خود را از فرانکشتاین داستان به زندگی با یک آرایه خیره کننده از آوازی استعدادها از جمله رپ beatboxing و آهنگ, بازیگران ایجاد یک نفس گیری موسیقی soundscape پر از به یاد ماندنی آهنگ اصلی. در اصل ابداع شده برای مرحله زندگی می کنند نشان می دهد, Frankenstein: چگونه به یک هیولا شد یک ضربه بزرگ در جشنواره ادینبورگ فرینج.

صحنه برای بقا
پاسخگو دیجیتال برنامه از کار است که ایجاد خواهد شد و پرده برداری آنلاین بیش از ماه آینده صحنه ها برای بقا به دیدن تئاتر ملی اسکاتلند تعامل با نویسندگان و بازیگران و کارگردانان برای ایجاد و تحویل کوتاه صحنه که ایجاد خواهد شد از انزوا در این تم در حال حاضر در حال پیمایش خلاق بخش و فراتر از آن.

برنامه کار نه تنها به ارائه رایگان هنری محتوا به مخاطبان, اما آن را نیز به عنوان یک پلت فرم برای جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری پول برای مشکلات صندوق برای تمام کسانی که در تئاتر صنعت به شدت تحت تاثیر خطر ناک وضعیت اقتصادی کنونی که بسیاری از کارگران و هنرمندان خود را در پیدا کردن.

تمام تئاتر ملی اسکاتلند دیجیتال ارائه شده در طول این زمان خواهد بود برای مخاطبان و در دسترس از طریق این شرکت سیستم عامل آنلاین و کانال های رسانه های اجتماعی با صحنه برای بقا محتوای به اشتراک گذاشته شده با هنر بی بی سی اسکاتلند و کاردانی تئاتر سازمان.

ما همچنین حمایت از Tinderbox تئاتر, تک پروژه هنری در ایرلند شمالی و وجود دارد بیشتر خواهد شد اعلام کرد به زودی به عنوان بخشی از به روز رسانی بیشتر.

Bryony Kimmings: Opera دانشگاه علوم پزشکی مشهد با Bryony Kimmings
بی بی سی چهار و BBC iPlayer

عملکرد Live رشته در همکاری با شورای هنر انگلستان, این برنامه یک فیلم یک ساعته برای بی بی سی چهار در است که عملکرد هنرمند فعال نوازنده و مادر تنها Bryony Kimmings به بررسی احساسات خود را در مورد اپرا به چالش کشیدن و مقابله با جنبه های این هنر شکل او در می یابد مشکل و تجلیل از جنبه های او می افتد در عشق با.

با الهام از زندگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تنها دیدار او در طول راه و آگاهانه توسط طیف وسیعی از مردم او ملاقات در انگلیسی ملی, اپرا را Bryony جلو کار او را راه خود را از نوشتن و تمرین و سپس در نهایت انجام یک اپرای کوچک در مقابل یک مخاطب ؟

اپرای فیدلیو
بی بی سی چهار

بتهوون تنها opera اپرای فیدلیو پخش خواهد شد در بی بی سی چهار به عنوان ثبت شده در رویال اپرا هاوس در آخرین آن با نام تجاری جدید و مرحله بندی توسط Tobias Kratzer و روز قبل از اخیر Covid-19 احکام دیدم بسته شدن عمده موسسات.

به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یک شاهکار اپرای فیدلیو, نشاط بخشی است داستان از خطر و پیروزی در اینجا مجموعه توسط Kratzer در تاریکی واقعیت از انقلاب فرانسه و ترور و در زمان خود ما به برجسته یک پیام مشترک امید برای بشریت است. آقا آنتونیو اثر انجام یک ستارگان بازیگران از جمله تنور دیوید کون فیلیپ و سوپرانو Lise Davidsen به عنوان Leonore (مبدل به عنوان ‘اپرای فیدلیو’).

علاوه بر این تولیدات رادیو و موسیقی کلاسیک تلویزیون در حال کار با هنرمندان به اجراهای ویژه به مخاطبان در اتاق نشیمن خود را. اطلاعات بیشتر در مورد موسیقی کلاسیک برنامه نویسی اعلام خواهد شد در دوره به دلیل.

ردیف جلو اواخر

(سی و دو)

تولید شده توسط استودیو اواخر شب موضعی هنر بحث میزبانی شده توسط مریم ریش می گرداند اما با یک پیچ و تاب: مری خواهد شد در حال حاضر این برنامه از صفحه اصلی مطالعه و مهمانان خود را خواهد شد به نظر می رسد از طریق لینک ویدئو.

این برنامه همچنین از ویژگی های خاص ابداع عملکرد برای ردیف جلو اواخر: منحصر به فرد پاسخ توسط مارگارت اتوود به زمان حاضر است. نویسنده انتخاب کرده است یک داستان کلاسیک توسط Edgar Allan Poe در مورد داستانی طاعون که اتوود نشان می دهد با خود او دست نشانده خلق و روایت خودش را در حالی که در انزوا.

رادیو 4

شاعر برنده جایزه رفته به خود ریختن
مختلف برای تلفن های موبایل از آمدن به رادیو 4 به زودی (12 eps)

در این پادکست رادیو 4 شاعر برنده جایزه سیمون آرمیتاژ پیوست توسط مهمان کیت طوفان, Antony Gormley, لیلی کول, Maxine Peake, پسر Garvey و بیشتر. گوش دادن به شوهر برای تلفن های موبایل به عنوان برخی از بهترین استعدادهای خلاق خود را به اشتراک بگذارید نوشتن اسرار و درس زندگی با سیمون واقع در پایین باغ خود احاطه به همه طرف توسط Pennine تپه.

مهمانان خود ارائه بحث از موسیقی و هنر میریزد شری و آخرین شاعرانه انجام: ترجمه از انگلیسی میانه شعر جغد و بلبل.

ردیف جلو
هر شب این برنامه به ارمغان می آورد اجرای زنده هنرهای اخبار و در عمق گفتگو با هنرمندان منتقدان و سازندگان به شنوندگان’ خانه.

ردیف جلو را شنوندگان به هنرمندان خانه – Stephen Hough, ساموئل غرب و بسیاری دیگر در حال حاضر انجام شده از خود را در اتاق زندگی می کنند. امشب آن را الیزا Carthy و خانواده موسیقی به رادیو می کند آنچه در آن می کند بهترین: نگه داشتن مردم متصل و ارائه مصاحبت طریق تجربه مشترک است.

آینده مصاحبه شامل جیمز گراهام, Martin Scorcese Nitin Sawhney, دعای Lipa, آنوشکا شانکار مارک بادام و دیگران – جان Mullan در Jane Austen و کیت د وال, ساخت مورد رمان کلاسیک.

این برنامه در حال اجرا است به طور منظم فرهنگ درمانگاه که در آن یک پانل از کارشناسان پاسخ خواهد شنوندگان فرهنگی نیاز – من چگونه می توانم یادگیری برای بازی گیتار ؟ چگونه می توانم نگه داشتن من پسر 13 ساله خواندن است ؟ که بهترین مجموعه لئوناردو به در نگاه کنید ؟
ردیف جلو نیز گزارش هنر بخش آن است که چگونه برای مقابله با این مستند و چه شانس آن را بقا پس از بحران کنونی است.

امروز برنامه
با تئاتر و موزه ها و گالری ها و سالن های کنسرت رفتن تیره به دلیل coronavirus بحران امروز برنامه آغاز شده است روزانه یک آیتم به نام: The Show Must Go On. هر روز این برنامه است که شامل بازیگران و یا نوازندگان به ما یک نگاه اجمالی از آنچه که آنها را انجام اگر آنها به حال شده است قادر به.

چگونه به بازی بازی (4 x 28′)
چگونه می توانم شما بازی الگار را Cello Concerto? صبحانه را Violin Concerto No. 1? و یا هر یک از میزبان از قطعات کلاسیک است که توسط نوازندگان به خانه کامل در سراسر جهان ؟ در این سری ما را به یک قطعه از موسیقی در هر هفته و برخی از صرف زمان با هنرمندان از جمله نوازنده Sheku Kanneh-Mason, ویولونیست Nicola Benedetti و استعدادهای دیگر که در میان مصرف در چالش های اجرای آن را برای مخاطبان جدید جایی در قرن 21 بریتانیا.

این Reith سخنرانی: گریسون پری بازی به گالری
(4 x 42′)
از این شنبه آینده, سه شنبه بررسی متوقف شده است به عنوان تئاتر, سینما و گالری های خود را بسته است. در جای خود برای چهار هفته بعدی ما را تکرار Reith سخنرانی 2013, Grayson پری بازی به گالری. ما دیگر فرصت های مشابه به پخش برخی از گنجینه های ما از هنر و فرهنگی بایگانی طی هفته های آینده و ماه.

سیاه و سفید موسیقی در اروپا
(3 x 28′)
کلارک پیترز عازم سری سوم کشف تعجب آور تاریخ سیاه و سفید موسیقی در اروپا پس از جنگ جهانی دوم تا اواخر دهه 1970.

کلمه از دهان
سری کاوش در جهان از واژه ها و راه های که در آن ما با استفاده از آنها به نرخهای بایگانی برای انتخاب برجسته از مصاحبه ها با نویسندگان پیشرو برای کودکان. ویژه نویسندگان عبارتند از: فیلیپ پولمن Malorie Blackman, ژاکلین ویلسون و David Walliams.

باز کتاب, باشگاه کتاب, فیلم برنامه
در جای دیگر در رادیو 4, برنامه های نمایشگاه فرهنگ – از طریق آرایه ای از مهمان, بحث, بحث و اجرای همچنان به آوردن هنر به خانه ما در یک زمان زمانی که آنها بسیار مورد نیاز است.

رادیو 3

تفکر آزاد
این برنامه خواهد بود نمایشگاه را با همکاری هنر و علوم انسانی شورای پژوهش با نسخه های ویژه بحث در مورد آخرین دانش در مورد موضوعات به عنوان متنوع به عنوان شعر و داستان های علمی تخیلی و مذهبی تاریخ است.

مقاله
این مقاله در ادامه هر یک از روزهای هفته و شب به ارائه فکری تأملاتی در ایده ها و فرهنگ است. آینده نسخه شامل زندگی پل رابسون در پنج آهنگ از جمله یک مقاله از نوه اش و شاعر Kenneth استیونس در پنج بخش سفر را از طریق جزایر اسکاتلند.

بین گوش
رادیو 3 برنامه برای پرماجرا ویژگی های صوتی بازديد موهاوی در شرکت موهاوی شاعر آمریکایی ناتالی دیاز و بررسی کار از بحث ایسلندی عملکرد هنرمند Ragnar Kjartansson.

یکشنبه قابلیت بررسی فرهنگی داستان در عمق با نسخه های جدید از شرح حال جنی Uglow در چشم انداز خود را از وردزورث به عنوان یک واقعی رادیکال و داستان شگفت آور از موسیقی الکترونیک در هند.

ایان مک میلان فعل خواهد بود ارائه هفتگی خود کاباره ادبی مهمانان و جدید کمیسیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>