BBC رونمایی کودکان iPlayer تجربه برای خانواده مشاهده

Category: وب وایر Comments: No comments

خانواده ها و کودکان هم اکنون می توانید به راحتی کشف طیف گسترده ای از سرگرم کننده و آموزشی را نشان می دهد و فیلم های, با راه اندازی یک جدید کودکان تجربه در BBC iPlayer.

نورد کردن در اینترنت-تلویزیون متصل از امروز آن را گرد هم می آورد بهترین از CBBC و CBeebies و دیگر مناسب BBC, برنامه نویسی, همه در یک مکان.

در هنگام انتخاب که تماشای iPlayer وجود دارد در حال حاضر یک هیولا به شکل ‘کودکان’ را فشار دهید که باز می شود یک گنج از مشاهده – از آمار نشان می دهد مانند هی Duggee و بینگ به David Walliams کلاسیک مانند پسر در لباس Gangsta Granny و آقای بدبو – که بازگشت به iPlayer. کودکان به راحتی می توانید پیدا کردن چیزی برای تماشای لطف بیشتر “کودک پسند” دسته بندی که اجازه دهید آنها را انتخاب کنید و فهرست بین روند, درام, کمدی و انیمیشن – و همچنین به دسترسی آسان به CBeebies و CBBC کانال.

کودکان تجربه طراحی شده است برای دادن اعتماد به نفس به والدین و مراقبین که بچه ها در حال تماشای مناسب را نشان می دهد – با محتوای سرپرستی از سراسر CBeebies, CBBC و مناسب دیگر برنامه های مختلف و مارک های.

به خدمات و حتی بیشتر خاص به آن داده شده است مشخص و روشن و جسورانه طراحی – کمک به کودکان درک کنند که این اختصاص داده شده است تجربه فقط برای آنها است.

آلیس Webb, مدیر BBC کودکان و آموزش و پرورش می گوید: “نگه داشتن کودکان مطلع و تحصیل کرده و سرگرم در خانه در طول این بی سابقه بار خواهد بود حتی مهم تر از همیشه. این که آیا آن یک عدد کارآگاه با Numberblocks رفتن بر روی یک ماجراجویی جهانی با رفتن Jetters و یا یادگیری در مورد سیاره مرگبارترین حیوانات با Deadly 60 – این تجربه جدید می دهد کودکان در تمام سنین جایی برای رفتن برای انجام این کار است. ما نمی توانیم وعده حل خواهر و برادر tiffs وجود دارد بیش از آنچه به دیده بان – اما ما می توانیم آن را حتی ساده تر به خانواده ها و کودکان و نوجوانان باور نکردنی انتخاب را نشان می دهد و فیلم در iPlayer. کودکان و پدر و مادر می توانید مطمئن باشید بی بی سی خواهد بود برای آنها را در طول این زمان به چالش کشیدن.”

دن تیلور وات مدیر محصول BBC iPlayer و شوهر برای تلفن های موبایل می گوید: “ما می دانیم که بیشتر و بیشتر iPlayer مشاهده است که اتفاق می افتد بر روی بزرگترین صفحه نمایش در صفحه اصلی. ما در حال حاضر در حال ساخت است که تجربه حتی بهتر برای کودکان – به طوری که آنها باید یک مکان امن برای لذت بردن از مورد علاقه خود را نشان می دهد, کشف جدید – و کسب اطلاعات بیشتر به خصوص در حال حاضر. و در طول زمان این تجربه را حتی بهتر است با توصیه های به طور فزاینده ای مناسب برای آنها – ساخت مطمئن شوید که آنها دریافت بهترین کودکان و نوجوانان تجربه ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>