چراغ EmbeddedWorks یک نام تجاری جدید تعبیه شده در الکترونیک راه اندازی

Category: وب وایر Comments: No comments

قطب نمای الکترونیک راه حل های اعلام اندازی جدید خود را با تکنولوژی های جاسازی شده با نام تجاری چراغ EmbeddedWorks. ساختمان در بیش از 20 سال برنده جایزه SOM توسعه و پشتیبانی به عنوان منطق PD (در حال حاضر بخشی از قطب نمای الکترونیک راه حل) چراغ EmbeddedWorks ایجاد شده برای ارائه نسل بعدی قدرتمند و امن و سیستم سفارشی در ماژول. در علاوه بر این به سیستم خود را در ماژول چراغ EmbeddedWorks به ما ارائه می دهد مبتنی بر خانه پشتیبانی یک مجموعه کامل امنیتی, بهینه سازی و پشتیبانی جامع.

“چراغ EmbeddedWorks است که واقعا منحصر به فرد تعبیه شده الکترونیک ارائه دهنده می گوید:” Ankur Tandon, افسر ارشد فناوری از چراغ EmbeddedWorks. “سرویس کامل ارائه امن و قابل تنظیم تخته با خانه پشتیبانی ساخت و نادر است که به غیر از چراغ EmbeddedWorks. با سیستم ما در ماژول شما نه تنها ستارهای محصول شما می توانید یک شریک به راهنمای شما را از طریق دستگاه خود را در کل چرخه عمر.”

Beacon ارائه می دهد یک خط کامل از خارج از قفسه-محصولات. به طور کامل قابل تنظیم تعبیه شده در دستگاه در دسترس هستند برای دیدار با عملکرد و قابلیت نیازهای هر دستگاه. ما مبتنی بر در خانه و توسعه تیم طراحی امنیتی به هر Beacon محصول و ارائه پشتیبانی جامع برای هر دستگاه.

اولین محصولات معرفی شده توسط چراغ EmbeddedWorks دو جدید SOMs طراحی شده به جای به طور فزاینده پیچیده الزامات متصل دستگاه های الکترونیکی. بر اساس اطراف فاکتور فرم کوچک NXP من.MX 8M مینی/نانو پردازنده و Renesas RZ/G2 پردازنده این SOMs به رخ کشیدن سریع-بار بوت شدن چندین اتصال بی سیم ماژول و بی نظیر امنیت ،

در مورد چراغ EmbeddedWorks
تشکیل در سال 2020 چراغ EmbeddedWorks متولد شد و از بیش از 20 سال تجربه در حال توسعه SOMs به عنوان منطق PD – قطب نما, الکترونیک, شرکت راه حل های. از سال 1960 منطق PD شروع به کمک کردن به مشتریان متوجه محصولات نوآورانه و توسعه راه حل های جامع در جهان را خواستار بازار است. با یکپارچه قابلیت های تحقیقات و طراحی مهندسی و کیفیت و نظارتی تولید و خدمات پس منطق PD کمک به مشتریان خود را شناسایی فرصت های, کاهش خطر و کنترل هزینه ها برای ارائه نسل بعدی از محصولات نوآورانه است. در سال 2019 منطق PD به دست آورد توسط قطب نمای الکترونیک راه حل. ایجاد چراغ EmbeddedWorks شرکت را قادر می سازد به قرار دادن تمرکز منابع در جهت خدمت SOM بازار است.
 
در مورد قطب نما الکترونیک راه حل های
قطب نمای الکترونیک راه حل های برتر شریک برای طراحی و توسعه و تولید و حمایت از جهان نوآورانه ترین محصولات. CES اهرم 60 سال از دانش و بینش به همکاری با مشتریان تعبیه شده محصولات, محصول, طراحی, مهندسی, ساخت, سفارشی, ساخت جعبه/مونتاژ دسته سیم/کابل مجامع و پشتیبانی لجستیک نیاز به سرعت بخشیدن به نوآوری و زمان به بازار در حالی که کاهش هزینه ها و بهینه سازی کیفیت در سراسر چرخه عمر محصول.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>