چراغ EmbeddedWorks اعلام جدید RZ/G2 سیستم در ماژول سری

Category: وب وایر Comments: No comments

چراغ EmbeddedWorks خود را اعلام خط جدید چند منظوره RZ/G2 SOMs. به عنوان یک Renesas داد شریک Beacon RZ/G2 SOMs اولین راه حل در دسترس بر اساس Renesas RZ/G2N, RZ/G2M و RZ/G2H SoCs. انعطاف پذیر RZ/G2 SOM سری ارائه آخرین اتصال و قابلیت های چند رسانه ای با بی نظیر امنیت و پشتیبانی.

SOM سری قابل تنظیم برای معماری اعم از dual-core to quad-core توجه به نیازهای مشتری. بسته بندی شده با قابلیت های چند رسانه ای های RZ/G2 سری طراحی شده است برای حمایت از یک برش لبه رابط. تا هفت تصویری پردازنده سیگنال و PowerVR 3D موتور گرافیکی (لبه) در RZ/G2 سری از SOMs کاملا مناسب برای عملکرد بالا و چند رسانه ای برنامه های کاربردی از جمله گرافیک 3D و تصویری با کیفیت بالا.

این Renesas RZ/G2 فراهم می کند یک پلت فرم برای امن دستگاه های متصل با محصول lifecycles. چراغ را RZ/G2 SOMs فراتر از پایه اتصال سیمی و بی سیم با اختیاری ساخته شده در LTE Cat M1 و NB-IoT همراه قابلیت های. بوت امن قابلیت ها حمایت Renesas پلاتین عضویت از زیرساخت های مدنی پلت فرم™ (CIP™) که تضمین 10+ سال, امنیت پچ پشتیبانی در لینوکس برای RZ/G2 تراشه. در علاوه بر این به بوت امن قابلیت RZ/G2 سری از SOMs شامل IoT امن عناصر برای شناسایی و احراز هویت برای اطمینان از امنیت در اتصال. IoT و ویژگی های چند رسانه ای همراه با قابلیت اطمینان و امنیت را در Beacon RZ/G2 SOM سری ایده آل برای پزشکی و دفاع و کاربردهای صنعتی است.

چراغ EmbeddedWorks’ RZ/G2 SOMs قدرتمند و همه کاره راه حل برای برنامه های کاربردی بیشتر خواستار. بسته بندی تا هشت Renesas RZ/G2 پردازنده های در حال اجرا تا 1.5 گیگاهرتز و گسترش مجموعه ای از اتصال و ویژگی های چند رسانه ای SOMs مجهز برای امروز IoT برنامه های کاربردی.

این SOMs خدمت به منظور کاهش خطر و زمان به بازار برای دستگاه متصل به توسعه است. چراغ EmbeddedWorks طرح های تولید و پشتیبانی خود را SOMs با یک تیم در خانه از کارشناسان. با نگه داشتن توسعه در خانه Beacon امنیت بالاترین کیفیت و استاندارد و کارآمد فرآیندهای. چراغ را RZ/G2 SOMs به طور کامل تست شده و با کیفیت بالا و RoHS و رسیدن سازگار است. این SOMs آمده حمایت Beacon EmbeddedWorks’ مجموعه کامل از سفارشی و پشتیبانی و سرویس های امنیتی طراحی شده برای بهبود دستگاه شما و نگه داشتن آن در بازار دیگر. از سخت افزار و تنظیمات به نرم افزار و BSPs چراغ به عنوان یک جامع تکنولوژی های جاسازی شده شریک است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چراغ EmbeddedWorks های RZ/G2 SOM سری یا جدید تر SOMs اتمام beaconembedded.com و یا رسیدن به طور مستقیم به چراغ EmbeddedWorks تیم.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>