زیبایی خرده فروش Birchbox کاهش نیمی از آن نیویورک کارکنان

Birchbox ماهانه آبونمان خدمات شرکت است که یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان یک e-commerce, عزیز, است, کاهش دوباره—این بار تخمگذار کردن تقریبا نیمی از کارکنان خود را در آن شهر نیویورک مقر.

خرده فروش آنلاین در زمینه یک کارگر تنظیم و بازآموزی اطلاع رسانی با نیویورک وزارت کار که در آن ذکر شده دلایل اقتصادی برای آن اخراج.

“برای کاهش افزونگی در سراسر آمریکا و اسپانیا, ما تصمیم دشوار به کوچک تیم ما حدود 25 درصد در سطح جهان گفت:” کاتیا Beauchamp, Birchbox از بنیانگذاران و مدیر اجرایی در یک بیانیه است.


حداقل 44 کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد شد اخراج در نیویورک با توجه به این هشدار توجه کنید.

تجارت الکترونیک, خرده فروش, است که شناخته شده برای زیبایی نمونه-حجم محصولات دیده است امواج از اخراج در گذشته از جمله کاهش در سال 2016 کاهش می یابد که نیروی کار آن 12 درصد است.

اما پس از سال ها از دردهای در حال رشد این خرده فروش تجارت الکترونیکی است با استفاده از یک استراتژی جدید برای ایجاد “همکاری بیشتر در سراسر بازار” با توجه به شرکت.

این شرکت برای افزایش قیمت به آن سیستم محکم در مارس 2019 از 10 دلار به قیمت حدود 13 و 15 دلار به صورت ماهانه جعبه اشتراک در نتیجه کوچکتر پایه مشترک است اما دو برابر شدن فرد پایه مشترک با توجه به Beauchamp.

“[ما] کاهش اونا به پایین ترین رکورد در سطوح افزایش حاشیه بر ما اشتراک ماهانه و دیدم 4x افزایش مشتریان ثبت نام برای 12 ماه اشتراک” Beauchamp گفت.

سال گذشته Walgreens که در حال حاضر ویژگی های Birchbox مغازه ها در بسیاری از داروخانه ها اعلام کرد سهام خود در این شرکت با توجه به گزارش های ضرب المثل.

به طور کلی Birchbox دارای مغازه در 13 Walgreens مکان در سراسر ایالت نیویورک است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید