زیرا آنچه مهم است سلامت ما

Category: وب وایر Comments: No comments

Solvay محصولات در قلب مراقبت های بهداشتی و تندرستی

در سراسر این سیاره اعداد بزرگتر از مردم به دست آوردن دسترسی به مراقبت های بهداشتی. در واقع تخمین زده می شود که تا پایان سال 2020 به 75 درصد از جمعیت جهان را شخصی طرح بهداشت و درمان به عنوان رشد در سلامت بازار همچنان در انتظار رای از 6 درصد در سال است. در همان زمان همه از این خبر خوب است counterbalanced توسط این واقعیت است که نیازهای بهداشت و درمان هرگز بالاتر با توجه به افزایش تعداد بیماران مبتلا به بیماری های مزمن.

به عنوان یک نتیجه, بهداشت و درمان, روند نقطه نسبت به افزایش تقاضا برای راه حل های از همه نوع و به این نیازهای پزشکی ترکیب با یک روند کلی به سمت سلامت و محیط زیست آگاهی مصرف کنندگان تعجب می خواهید این راه حل به بی ضرر و غیر سمی است.

Solvay تاریخی بازیکن در زمینه بهداشت و درمان راه حل ما چیزهای زیادی برای ارائه در این منطقه از پلیمرها که با موفقیت جایگزین فلز در دستگاه های پزشکی به محصولات است که کمک به افزایش ایمنی و اثربخشی دارو و درمان. به علاوه در زمینه ترویج بیشتر سازگار با محیط زیست شیوه های مسئول در بهداشت و درمان گسترش طول عمر تجهیزات پزشکی نیز چیزی است که محصولات ما می تواند کمک به.

بنابراین اجازه دهید نگاهی به پنج Solvay محصولات است که هر کدام در راه خود را کمک به بهبود سلامت و کیفیت زندگی است.

کاشت پلاستیک

به عنوان استفاده طولانی مدت ایمپلنت های پزشکی برای ارتوپدی و قلب و عروق و دندان برنامه های کاربردی بیشتر رشد می کند و عادی – به دلیل پیری جمعیت جهانی – Solvay را Zeniva® polyetheretherketone (PEEK) پلیمری است که یک جایگزین موفق به فلز برای تولید دستگاه های کاشت.

به طور کامل سازگار (به عبارت دیگر سازگار با بافت زنده) با بافت و نزدیک به استخوان انسان از فلز است Zeniva® زیرچشمی نگاه کردن نیز امن تر به دلیل آن نمی شود که عوارض جانبی است که می تواند رخ دهد با فلز ایمپلنت. آن را ارائه می دهد حتی چند مزایای دیگر مانند خیلی بیشتر به راحتی خوانا اشعه ایکس. که فکر می کنید ؟ این پلاستیک های مورد استفاده در صنعت هوافضا و صنعت خودرو در حال کمک به ساخت بدن ما مقاوم تر و مصنوعی تر از همیشه!

بهتر ابزار پزشکی

پلاستیک نیز جایگزین فلز در منطقه دیگری از بهداشت و درمان: تولید ابزار پزشکی و دستگاهها. از فولاد و لوازم جانبی آندوسکوپی دستگاه های بیهوشی تجهیزات بیمارستان موارد و سینی های استیل و آلومینیوم هستند و جای خود را به #1 ماده در این زمینه: Radel® PPSU.

Solvay تولید این sulfone پلیمر بیش از سه دهه و آن را ارائه می دهد مزایای قابل توجهی بیش از فلز یعنی طراحی انعطاف پذیری lightweighting و رنگ. این ابزار اجازه می دهد تا به آسان تر به استفاده و بهتر است متناسب با خاص استفاده می کند که به نوبه خود تسهیل نوآورانه روش های پزشکی مانند جراحی غیر تهاجمی.

یک پلیمر است که باعث بهبود درمان با همودياليز

در یک بسیار متفاوت کاربرد sulfone پلیمرها به بهداشت و درمان ما Udel® PSU یک عنصر بسیار مهم در درمان با همودياليز. این مواد استفاده می شود برای تولید بسیار نازک و بسیار مقاوم در برابر غشاهای مورد استفاده در ماشین آلات است که فیلتر کردن خون از بیماران مبتلا به نارسایی کلیه.

این یک قوی بهداشت و درمان نیاز به نارسایی کلیه در سراسر جهان هنوز هم تا حد زیادی درمان نشده به طور خاص در آسیا است. Udel® PSU را به درجه بالایی از سازگاری نسجی به معنی کاهش خطرات ناشی از عوارض جانبی برای بیماران در حال درمان می شود در حالی که خود را به طور مستمر بهبود عملکرد کمک به درمان تر و کارآمد تر.

خون سالم فیلتر

صحبت از درمان با همودياليز وجود دارد یک محصول در قلب این فرایند است و یک Solvay تخصص: کلاس دارویی بی کربنات سدیم.

این به خوبی شناخته شده به طور کامل بی ضرر عنصر استفاده می شود به عنوان یکی از کنسانتره است که وارد خون تصفیه روند. Solvay تاریخی است تولید کننده Bicar® داروسازی, بهداشت و درمان-گواهی نسخه قدیمی بی کربنات سدیم یک محصول بسیار امن و رایج آن در واقع به طور طبیعی موجود در خون ما برای شروع!

کارآمد برای حفاظت از مواد مخدر

درمان های پزشکی نیاز به تکیه بر محصولات سالم به منظور کارآمد اما این محصولات نیاز به محافظت از جهان خارج به منظور باقی می ماند و کارآمد است.

که این ماموریت از پوشش های محافظ برای دارو. Diofan® PVDC یک چنین پوشش های محافظ – در واقع آن را حفاظت بسیار موثر آن را فوق العاده مانع پلیمری محافظ فعال مولکول های موجود در دارو از مضر اکسیژن و رطوبت است. اعمال بر روی پلاستیک تاول که قرص بسته بندی شده در آن تضمین اثربخشی این دارو به طور موثر صرفه جویی در زندگی.

در بهداشت و درمان و حتی بیشتر از در دیگر حوزه های با کارایی بالا راه حل های شیمیایی ما تمرکز بر روی کمک به کمک به مردم بهتر زندگی کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>