تخت حمام و فراتر از آن به فروش آنلاین هدیه شرکت در چرخش پیشنهاد

Bed Bath & Beyond, Inc. است که فروش آن PersonalizationMall.com کسب و کار در میان تلاش برای باریک کردن تجدید تمرکز بر هسته اصلی کسب و کار مبلمان و معکوس سال رکود فروش.

این شرکت به موافقت با فروش شخصی هدیه شرکت برای $252 میلیون به 1-800-Flowers.com آن گفت: روز شنبه در بیانیه ای. PersonalizationMall.com ادامه خواهد داد به ارائه محصولات و خدمات به رختخواب حمام و فراتر از آن Buybuy کودک واحد پس از معامله بسته است که انتظار می رود در آن مالی سال 2020 سه ماهه اول.

تخت حمام و فراتر از آن است که در تلاش برای معکوس ضعیف فروش فرسایش توسط رقابت از خرده فروشان آنلاین ارزان فروشان و فروشگاههای جعبه بزرگ و آن استخدام شده را علامت Tritton از هدف شرکت در سال گذشته به عنوان مدیر ارشد اجرایی برای کمک به نوبه خود این شرکت در سراسر. اما هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن: خرده فروش ارسال شده کاهش فروش تعطیلات و کاهش حاشیه ناخالص بر Feb. 11. که سهام آن غلت و باعث حلقه پایتخت آنتونی Chukumba به آن می گویند ممکن است “خیلی دور رفته برای یک چرخش در نهایت موفق شوند.”


Tritton گفت: مقابله با 1-800-Flowers.com کمک خواهد کرد که شتاب آن تغییر و تحول است. فروش واحد یک گام مهم دیگر “نسبت ساده ما نمونه کارها و تعمیق تمرکز ما بر روی هسته اصلی نوزاد و زیبایی, کسب و کار,” او گفت:.

سهام افزایش یافت تا آنجا که 3 درصد در اوایل معاملات. قیمت معامله منوط به سرمایه در گردش و دیگر تنظیمات با توجه به این بیانیه.

تخت حمام و فراتر از آن ، آن را ادامه خواهد داد به “بهینه سازی نمونه کارها شرکت خرده فروشی مفاهیم و متعلق به املاک و مستغلات.” Tritton در حال حاضر بازسازی این شرکت رهبری در ماه دسامبر. این شرکت هفته گذشته گزارش داد که در مقایسه با فروش فروشگاه, مهم سنج خرده فروشی موفقیت کاهش 5.4 درصد در ماه دسامبر و ژانویه. آن را نسبت به این کاهش ترافیک فروشگاه و “مدیریت موجودی مسائل است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید