اعتقاد به معجزه به عنوان همه ما نگه داشتن 6 پا از هم جدا

Category: آرکانساس Comments: No comments

اگر نورمن راکول می تواند رنگ کرده اید, در این روز, او ممکن است به نام ام آن: به طور متوسط خانواده آمریکایی در سن Covid-19 در نیاز ناامید از کوتاهی مو.

در عوض شوهرم جامعی آن را با آی فون خود را: پسر جوان خود را سه آنهایی که کمی (سفت, 9, Wiley, 7 و النور, 5 در تاج یا کلاه خود) نشسته در جلوی خانه ما در پشت خود SUV درخشان روشن تر از خورشید است.

من آرزو می کنم شما می توانید آنها دیده می شود.

راکول ممکن است شامل ام من و شوهرم نشسته بر صندلی تاشو 6 فوت دور. کار خود را اسیر لحظه ها در زندگی روزمره آمریکایی برای تقریبا نیم قرن در نقاشی ها و تصاویر برای شنبه شب پست.

مورد علاقه شخصی من است, ما همه با زندگی است. آن را به تصویر می کشد یک روز در سال 1960 هنگامی که یک کودک 6 ساله آفریقایی-آمریکایی دختر لباس پوشیدن و مانند من النور در یکشنبه, بهترین, بود, همراهی, با چهار معاون مارشال آمریکا به سفید ،

یکی دیگر از Rockwell بهترین-دوست داشتم با این نسخهها کار است که آزادی می خواهند که در آن یک زن و شوهر مسن در حال حاضر ترکیه بوداده به جمع خانواده در اطراف میز برای روز شکرگذاری است.

این بخشی از یک سری راکول بر اساس یک سخنرانی توسط رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در آن FDR ذکر چهار پایه آزادی: آزادی بیان و بیان آزادی برای عبادت به عنوان ما را انتخاب کنید; آزادی از و آزادی از ترس است.

کسانی که آزادی متعلق به “همه جا” FDR گفت: نبود یک چشم انداز دور شد “قابل دسترسی در زمان خود ما و نسل است.”

این مطلب در مورد تظاهرات و شورش در سراسر کشور, من متوجه شدم قلب غم انگیز طنز: نزدیک به 80 سال پس از FDR را “چهار آزادی” سخنرانی-و 2000 سال بعد از میلاد مسیح به ما فرمان به عشق همسایگان ما به خودمان — ما هنوز در حال مبارزه برای اطمینان از آزادی های اساسی بشر برای همه در همه جا.

حتی به عنوان ما به مبارزه با یک بیماری همه گیر.

بازدید با بچه ها در جلوی خانه امروز به نظر می رسید تقریبا عادی به جز نگه داشتن ما فاصله است. ما تا به حال چندین “دور” بازدید با خانواده به تازگی از جمله یکی از شوهرم پسر که سوار برای ساعت ها به بحث 6 فوت از هم جدا.

هر یک از این بازدیدکننده داشته است می تواند بوده است راکول نقاشی همراه با ما FaceTime تماس هنگامی که شوهر من می خواند به نوه اش, شارلوت, یا وقتی که تو 1 ساله یونس رقص و ضربه محکم و ناگهانی انگشتان دست خود را.

اما من شک دارم حتی راکول می تواند اسیر غرور شیدا صورت زمانی که او به ما نشان داد یک تصویر کشید برای پاپا خوانده شده را علامت. یا غم و اندوه در Wiley چشم هنگامی که او متوجه شد که نمی تواند در آغوش من است. یا صدای النور صدای هنگامی که او فریاد زد که آنها از هم جدا شدند “چقدر شما عشق ما؟”

این سوالی است که من بوده ام به درخواست من grandkids از آنها متولد شدند. Elle پاسخ می دانستند و خندیدی منتظر شنیدن آن است.

“همه!” من فریاد زد و برگشت. به دلیل این است که هر کسی می تواند عاشق باشد.

مثل مادر بزرگ من به من بگویید بچه های من و grandkids که همه آنها مورد علاقه من است. ممکن است به بیش از یک مورد علاقه ؟

پسر من توضیح داد که این رابطه گفت: این در مورد فرزندان او: “آنها هر ‘انتخاب’ به دلایل مختلف. این یک معجزه به درک که ما می تواند به هر یک از آنها بیش از هر چیز در جهان است.”

همچنین می تواند یک معجزه برای تحقق بخشیدن به — برای خودمان و فرزندانمان و همه کودکان — یک جهان که در آن هر کس در همه جا رایگان است به دوست داشتن و دوست داشته شدن و لذت بردن از همان چهار پایه آزادی.

وجود دارد یک پنجم آزادی است که به همان اندازه معجزه آسا: ما نیاز به احساس رایگان به ما نگه عزیزان — در زمان غم و اندوه و شادی-و نه فقط در دل ما اما در آغوش ما.

من به معجزه اعتقاد دارم. آیا شما?

(شارون Randall را می توان در رسید P. O. Box 416 Pacific Grove, CA 93950 و یا از طریق ایمیل در [email protected])

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>