بنتون شهرستان حد نصاب دادگاه تصویب قطعنامه

بنتون ویل — Benton County را در حد نصاب دادگاه به اتفاق آرا تصویب قطعنامه حمایت از county اجرای قانون و منشور حقوق در پنج شنبه شب.

این قطعنامه همچنین از تصویب به اتفاق آرا از طریق کمیته از کل.

عدالت از صلح دبرا هابز بود, حمایت از قانون اجرای قطعنامه برای اولین بار به ارمغان آورد تا در ماه ژوئن حد نصاب دادگاه نشست. دادگاه گذشت یک به روز رسانی قطعنامه با دو بخش از نسخه اصلی گرفته شده است.

منشور حقوق قطعنامه حمایت شده توسط عدالت از صلح میشل Chiocco. قطعنامه رشد از یک پیشنهاد متمم دوم/لایحه حقوق پناهگاه فرمان ارسال شده در ژانویه توسط اعضای حزب آزادیخواه به این کمیته از کل.

حد نصاب دادگاه نیز تایید شده با استفاده از رزرو به پرداخت دو وام داد و خوب خود را برای پول گسترش به حد نصاب دادگاه.

شهرستان تصمیم گرفت در سال 2018 برای تامین مالی انتخابات و تجهیزات یک سیستم رادیویی.

آن را قرض $2.47 میلیون دلار برای انتخابات تجهیزات برندا Guenther حسابرسی قبلا گفت. سیستم رادیویی بود که برای بودجه $3.75 میلیون و شهرستان تامین مالی $2 میلیون Guenther گفت.

هر دو به پنج سال وام. یک تعادل وجود دارد از $247,020 در انتخابات تجهیزات و 1.6 میلیون دلار در رادیو سیستم Guenther گفت. پرداخت ها به دلیل یک بار در سال.

پرداخت برای انتخابات تجهیزات ساخته شده در این سال است. نوامبر خواهد شده اند به علت تاریخ برای سیستم رادیویی پرداخت Guenther گفت.

دولت بازپرداخت این شهرستان برای نیمی از هزینه انتخابات تجهیزات در 2019, Guenther گفت.

شهرستان در حال حاضر امور مالی 3.1 میلیون دلار برای گسترش این دادگاه است. شهرستان امن وام از مناطق بانک به مدت پنج سال در 1.59% بدون پیش پرداخت مجازات Guenther گفت. دادگاه تایید شده است که تامین مالی طرح پنج شنبه شب.

جدید دادگاه مورد نیاز است برای کریستین Horwart که انتخاب شد در ماه مارس خواهد بود و بخش هفتم مدار قاضی. او طول می کشد Jan. 1. آرکانزاس مقننه افزود: مقام قضاوت برای کمک به افزایش caseload.

گسترش را اضافه کنید 5,500 متر مربع به مرکز شهر دادگاه است. شهرستان خواهد تخریب یک داستان قسمت پشت دادگاه یک بار مسکن, دفتر پزشکی قانونی. دو داستان علاوه بر این برنامه ریزی شده است در این سایت با یک لابی منطقه و دستشویی در طبقه اول. Horwart به دادگاه و دفتر منطقه خواهد بود و در طبقه دوم.

از جمله در دادگاه گسترش هزینه است $231,783 به تعمیر دادگاه ضمیمه که در آن مدار قاضی براد Karren نگه می دارد دادگاه با توجه به اسناد و مدارک. ضمیمه است که در سراسر خیابان از اصلی دادگاه است.

برنامه این است که کل پروژه پیچیده شده تا قبل از پایان سال 2021 شهرستان قاضی بری Moehring گفت.

حد نصاب دادگاه نیز تایید هزینه $100,000 به گسترش حد نصاب دادگاه.

حد نصاب دادگاه ملاقات در مدار قاضی رابین سبز را در دادگاه برای پاسخگویی اجتماعی فاصله مورد نیاز به دلیل covid-19.

حد نصاب دادگاه گسترش شامل از بین بردن دیوار شرق و اضافه کردن حدود 800 فوت مربع فضا به اتاق حدود 2000 متر مربع Moehring گفت. متهم که در طبقه سوم از شهرستان اجرایی ساختمان.

بهبود کنفرانس های ویدئویی و صوتی و همچنین livestreaming قابلیت خواهد بود بخشی از گسترش Moehring گفت.

این شهرستان همچنین می تواند با استفاده از گسترش اتاق برای رای گیری اولیه ، منشی شهرستان دفتر در طبقه دوم ساختمان اداری اولیه رای گیری رای گیری مرکز.

اخبار بیشتر

دادگاه اقدام

بنتون شهرستان حد نصاب دادگاه ملاقات پنج شنبه و تایید:

• Reappointing رابرت Onc و تری Maienschein به برنامه ریزی.

• انتخابات برگزار می شود Nov. 3 برای یکشنبه فروش مشروبات الکلی در Pea Ridge و گارفیلد.

• شرکت در مالیات بر پشت برنامه برای Movista Inc. از بنتون ویل.

منبع: Benton County

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra