بهترین بازار مسکن در یک دهه می تواند تسلیم به کروناویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بازار مسکن ایالات متحده بود که رهبری برای یک بهار-فصل فروش ممکن است بسیار سالم, بعد از همه.

به عنوان گسترش شیوع کروناویروس کاهش می یابد و فعالیت های اقتصادی roiling بازارهای سراسر جهان وجود دارد 60% شانس اقتصاد آمریکا به رکود اقتصادی در سال جاری گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی Analytics, Inc. که اقتصادی اختلال خواهد خمیر بازار مسکن با وجود سابقه کم نرخ وام مسکن.

“مسکن است که ثروت توسط دو گیل نیروهای در حال حرکت در جهت مخالف” زندی گفت: با اشاره به نرخ پایین و ویروس سوخت بحران اقتصادی. “سوال این است که چه نتیجه نهایی از همه که ؟ در تمام احتمال رکود اقتصادی را مغلوب ساختن پیشی جستن به نرخ پایین تر است.”


این ویروس وارد فقط در زمان برای بازار مسکن کلید های نجومی که در شکل دادن به یکی از قوی ترین در سال است. غیر منتظره گرم در زمستان آورده خریداران اولیه را به استفاده از نرخ پایین و آنها تا به حال به مبارزه برای لیست که کمیاب تر از همیشه.

هر چند سهام تا حدودی بهبود در جمعه بازار را فرو برد در روزهای اخیر با پرداخت پایین برای برخی از خریداران تبخیر. کاهش سریع قیمت نفت در این هفته به احتمال زیاد آسیب تگزاس و کشورهای دیگر بستگی دارد که در بخش انرژی. و به عنوان آمریکایی ها سر خم کردن در خانه صرف نظر کردن از تعطیلات و تاریخ خدمات و خرده فروشی کارگران ممکن است از دست دادن شغل خود.

اقتصادی پریشانی را آهسته فروش مسکن و قیمت در سراسر کشور خواهد شد و به احتمال زیاد صاف و یا سقوط کمی پس از سال ها از دستاوردهای به گفته کارشناسان مسکن. نگرانی در مورد کوروناویروس و اقتصاد به طور کلی در حال حاضر وزن در بازار—به تأخیر انداختن برخی از لیست و نگه داشتن خریداران بالقوه در حاشیه گفت: لارنس یون اقتصاددان ارشد انجمن ملی از Realtors.

یون می بیند شانس از رکود اقتصادی در حدود 40% از فقط 5% حدود یک ماه پیش. در حالی که کاهش چشمگیری در نرخ بهره ممکن است فشار برخی از خریداران بالقوه به بازار اقتصادی ضربه از coronavirus درایو می تواند فروش را 10 درصد در کوتاه مدت.

“سقوط بازار سهام است که بدون شک بالا بردن اقتصادی نگرانی در حالی که coronavirus به ارمغان می آورد و ترس از تماس با غریبه ها” Yun گفت.

پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی هنوز هم تا به حال به طور کامل ثبت نام این آخر هفته گذشته برای homebuyers در سیاتل یک کانون ایالات متحده شیوع. در روز شنبه حدود چهار ده گروه های ثبت شده از طریق چهار اتاق خواب سلطنتی تودور در وایتیر محله ذکر شده برای بیش از $1 میلیون نفر است. گفت: بسیاری از آنها امیدوار بود که ویروس را نگه دارید دیگر می تواند خریداران را در یک بازار که در آن وجود دارد کمی موجودی و مناقصه جنگ مکرر می شوند.

در یکی دیگر از باز کردن خانه در نزدیکی handshakes بودند, اما مقدار زیادی از صفحه اصلی خریداران آمد برای یک نگاه. کریگ Rothlin, 34 و Kanako Nakarai, 31, از جمله آنها بودند. هر دو کار برای شرکت های فن آوری شده اند و صدمه های اخیر بازار سهام تار و مار.

“یک تکه خوبی از ما پرداخت است که در آن” Rothlin گفت.

این زن و شوهر تا به حال شده است در انتظار برای دیدن قیمت ها پایین آمده است. اما تا کنون که اتفاق افتاده است. آخرین خانه آنها پیشنهاد کردم متعدد ارائه می دهد و به فروش می رسد برای $180,000 بیش درخواست قیمت.

قیمت خانه رسید در بازار مانند سیاتل و سان فرانسیسکو در سال های اخیر تحت فشار قرار دادند تا حدی گسترش و توسعه صنعت فن آوری و آن شغل با درآمد بالا. اما به عنوان اقتصاد wobbles این مناطق به احتمال زیاد برای دیدن بیشترین کاهش می یابد.

“بازار مسکن غرب واقعا juiced,” او گفت:. “اگر همه چیز نمی چسبد به اسکریپت کسانی که بالاتر از حد ارزشگذاری بازار بسیار بیشتر در معرض کاهش قیمت.”

در سراسر کشور بزرگترین کشیدن در بازار مسکن شده است عدم موجودی به خصوص در قیمت است که برای اولین بار خریداران می توانید استطاعت. صفحه اصلی خریداران در پایین پایان بازار شده اند کشش برای خرید با ورود به سطح ارزش کنگره 60 درصد پس از 2015 توجه به داده ها از Redfin. در دسترس لیست پایین سوم از بازار منقبض شده توسط 71 درصد طول همان دوره است.

برخی از صاحبان خواهد شد را انتخاب کنید و در لیست خواص خود را تا زمانی که بحران است و ترس آنها دریافت نخواهد شد قیمت خوب. اما در یک رکود اقتصادی دیگر می تواند مجبور به فروش با توجه به جورج Ratiu ارشد اقتصاد در Realtor.com.

“اگر وجود دارد مشخص رکود اقتصادی همراه با زیان کار است که با قرار دادن تعداد زیادی از فشار بر مالکان,” او گفت:. “ما می بینیم یک تغییر در موجودی وضعیت. به جای یک کمبود شدید شما می توانید شروع به دیدن موجودی تا سطح شیب دار به عنوان افراد علاقه مند به تخلیه.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>