بهترین از غرب: سابق راجرز ستاره باعث می شود انتقال به مربیگری

Category: آرکانساس Comments: No comments

آمادگی رالی: بهترین در غرب سری برجسته تمام وقت بهترین بازیکنان در غرب آرکانزاس به عنوان انتخاب شده توسط Northwest Arkansas Democrat-Gazette.

تیلور اریکسون فراهم می کند بالاترین تعریف برای سابق و سافتبال هم تیمی Haylee (زیمرمن) سالن که دو بازی از چهار سال با هم در راجرز دبیرستان.

“هانا است که تعریف یک رهبر باید” گفت اریکسون بود که یک مرکز fielder برای بانوی Mounties. “او تا به حال یک مقدار باور نکردنی از اعتماد به نفس و اعتماد به نفس تابش با ما در این زمینه است. زمانی که هیلی در تپه ما احساس غیر قابل توقف است.”

راجرز به نظر می رسد تقریبا غیر قابل توقف در سال 2013 زمانی که بانوی Mounties برنده بیش از 20 بازی برتر قهرمانی بازی در کلاس 7A. سالن بود که یک دانشجوی سال دوم در زمان رهبری راجرز برای پیروزی بر کانوی و فورت اسمیت Southside قبل از بانوی Mounties کاهش یافت و به قدرتمند شمال لیتل راک در بازی های قهرمانی در Bogle زمینه در فیتویل.

Southside وارد نیمه نهایی بازی با 25 پیروزی اما راجرز برنده 6-1 در پشت سالن و Callie پادشاه که آمار دو اجرا از صفحه اصلی اجرا کنید. سالن شش تن به تن shutout نوبت قبل از Southside موفق اجرا در هفتم برای جلوگیری از shutout.

سالن ساخته شده همه دولت مسابقات تیم به پایان رسید و 16-7 کلی آن فصل به عنوان یک دانشجوی سال دوم.

“من همیشه به یاد داشته باشید بازی او تن به تن در طول سه دور اول از مسابقات دولت به عنوان مثال یک بازیکن در اوج در زمان مناسب,” راجرز مربی مایک هارپر گفت. “او وقار در دایره و اعدام از میدان بی عیب و نقص بود در این اجرا که به ما اجازه بازی در مسابقات قهرمانی کشور بازی. او یک بازیکن اختصاص داده شده است که تنظیم یک مثال خوب از آنچه در آن طول می کشد تا موفق شود.”

سالن آمار پنج خانه اجرا می شود و تا به حال حرفه ای به طور متوسط پنبه حلاجی شده از .333 در علاوه بر این به کار خود را در دایره که در آن او بود 53-33 با 2.65 عصر. او ساخته شده همه دولت سه بار در چهار سال و شمارش او دانشجوی سال دوم سال که راجرز درباره وضعیت نهایی به عنوان بزرگترین نماد.

“ما تا به حال 30 دختران در این تیم که سال و jelled واقعا به خوبی با هم” هال گفت. “ما تا به حال بسیاری از انتظارات و من می دانستم که من تا به حال به رشد و به سرعت پس از بازی به عنوان یک دانشجوی سال اول. این فقط همه گرد هم آمدند و به هم تیمی های من عالی شد. من هنوز هم با آنها در تماس با بسیاری از تیم است.”

سالن ادامه سافتبال حرفه ای در اوکلاهما باپتیست دانشگاه در Shawnee, Okla., که در آن او همچنین همسر آینده خود را ملاقات شوهر, Rhett سالن. او یک محقق ورزشکاری که موفق به کسب 13 بازی یک فصل در اوکلاهما باپتیست یک عضو بزرگ آمریکایی کنفرانس.

“من دوست داشتم من هم در اوکلاهما باپتیست” گفت: سالن که فارغ التحصیل از OBU در سال 2019. “بازی های ورزشی به شما می آموزد بسیاری در مورد زندگی و اخلاق کار شما به موفقیت است.”

هال گفت که او هیجان زده بود به زمین اولین بار در شمال غربی آرکانزاس پس از ارسال چندین رزومه پس از فارغ التحصیلی از کالج. او می آموزد جبر 1 در سیلوام اسپرینگز دبیرستان که در آن او همچنین دستیار به Siloam Springs, سافتبال بانوان مربی امیلی گریس Ruggeri.

Ruggeri گفت: سالن که همچنین کمک می کند تا با والیبال است که علاوه بر استقبال به ورزش خانواده در سیلوام اسپرینگز.

“Haylee است کسی این تیم و من لذت بردن از بودن در اطراف و خارج از میدان” Ruggeri گفت. “او به ارمغان می آورد بسیاری از دانش در همه جنبه های بازی به خصوص تبادل نظر و هدف قرار دادن. او متصل با دختران در یک سطح است که او می گوید: او به خاطر آنچه آن را مانند به عنوان یک بازیکن. من هیجان زده هستم برای آینده و بسیاری از آن شور و هیجان شروع می شود با داشتن Haylee مربیگری با من.”

اخبار بیشتر

در یک نگاه

HAYLEE (زیمرمن) سالن

مدرسه راجرز

اعتبار ساخته شده همه دولت مسابقات به عنوان یک دانشجوی سال دوم در حالی که رهبری راجرز به کلاس 7A قهرمانی کشور بازی. … انتخاب همه-دولت در سه سال از چهار سال او با بازی تیم اول دانشگاه یا دانشکده و سافتبال. … به پایان رسید 53-33 با 2.65 دوران به عنوان یک پارچ و batted .333 به عنوان یک hitter وظیفه در راجرز. … ادامه سافتبال حرفه ای در اوکلاهما باپتیست که در آن او یک محقق ورزشکار و برنده 13 بازی به عنوان یک پارچ یک فصل. …. در حال حاضر یک ریاضی و جبر معلم در سیلوام اسپرینگز که در آن او همچنین کمک می کند تا مربی تیم سافت بال و والیبال.

این چیزی است که او گفت: “Haylee است که تعریف یک رهبر باید” تیلور اریکسون گفت: از سابق دبیرستان هم تیمی در راجرز. “او تا به حال یک مقدار باور نکردنی از اعتماد به نفس و اعتماد به نفس تابش با ما در این زمینه است. زمانی که هیلی در تپه ما احساس غیر قابل توقف است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>