Betcris و بزکوهی بازی گسترش همکاری های خود شامل مطالب جدید

Category: وب وایر Comments: No comments

از طریق درگیری با Lotería Nacional de اکوادور آمریکای لاتین بازی غول Betcris تاسیس شده حضور در قرعه کشی صنعت در سراسر منطقه است. این شرکت همچنین از طریق همین فعالیت های ساخته شده در رابطه با بزکوهی بازی ارائه می دهد که خدمات محتوا به اکوادور قرعه کشی. که رابطه در حال حاضر در حال گسترش به عنوان Betcris و بزکوهی توافق کرده اند که شامل برخی از بزکوهی محتوای ارائه شده در آن سیستم عامل بازی.

رفتن به جلو Betcris خواهد شد با استفاده از بزکوهی Hub پلت فرم یک برنامه است که تسهیل ادغام اضافی بازی از جمله فعاليت های حافظه زنده-فروشنده بازی ها sportsbooks, قرعه کشی, و بیشتر. این پلت فرم استفاده می شود توسط Betcris به راه اندازی جدید آنلاین بازی های کازینو و همچنین زنده-فروشنده گزینه و نیز پایه و اساس برای تحویل مجازی قمار ورزشی در چند تنظیم بازار که در آن شرکت در حال حاضر عمل می کند.

Betcris مدیر عامل شرکت JD دوارت می گوید: از گسترش همکاری “به عنوان بازی همچنان به افزایش محبوبیت Betcris مصمم است برای ارائه جدیدترین و نوآورانه ترین راه حل تضمین این که بازیکنان ما در پیدا کردن فرصت های جدید و چالش های جدید است. انتخاب محصولات در دسترس از طریق بزکوهی Hub نتیجه تعهد ما به ارائه بازیکنان دسترسی به بسیاری از مطالب جذاب در همه بازارها که ما در عمل.”

بزکوهی است که مجاز به ارائه راه حل های بازی با مالت بازی قدرت (MGA) و همچنین رومانیایی ملی قمار دفتر (ONJN). آن را گواهی شده و تایید شده برای عملیات در 14 جهانی حوزه های قضایی و همچنان به دنبال جدید تصویب قانونی آن را به عنوان گسترش رد پای آن.

بزکوهی Hub قوی و قابل اعتماد مقیاس پذیر و سازگار با پلت فرم است که می تواند به سرعت و یکپارچه یکپارچه با اپراتورهای. با ترکیب پلت فرم به برنامه های خود را, از آن خواهد شد قادر به افزایش عرضه و افزایش فعالیت های تبلیغاتی از طریق شامل بزکوهی تجزیه و تحلیل داده های پلت فرم به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بازیکن نامزدی ابزار مانند تابلوی مسابقات و در زمان واقعی تبلیغات.

Matevz Mazij, بزکوهی بازی مدیر عامل پرسد “تقویت همکاری ما با Betcris ما اجازه خواهد داد به ارائه نمونه کارها و محصولات ما بسیار گسترده تر مخاطبان در سراسر طیف وسیعی از بازارهای استراتژیک و ما مثبت است که در ترکیب با پلت فرم ما ابزار آن را انجام دهد بسیار خوبی در سراسر این اپراتور با نام تجاری نمونه کارها.”

Betcris ساخته شده است نمونه کارها گسترده ای از تنظیم عملیات بازی در سراسر آمریکای مرکزی و جنوبی. آن است که بازی های آنلاین پیشرو اپراتور در منطقه برگزار کرده است یک مجوز بازی از طریق شرکت مادر آن, تلویزیون جهانی شرکت با MGA از سال 2011 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>