Betcris و رونالدینیو هم به صورت منحصر به فرد رسانه ای ایجاد رویداد در برزیل

Category: وب وایر Comments: No comments

Betcris است با هدف قرار دادن برزیل به عنوان یکی از اصلی خود را گسترش مکان. کشور است و مجدانه به آغوش قمار هر دو خرده فروشی و آنلاین و Betcris به رسمیت می شناسد به اهمیت بازار آن در آینده بود. این شرکت فقط پیچیده بازاریابی عکس و فیلم برداری در کشور در آوردن Betcris سفیر بین المللی فوتبال, ستاره های رونالدینیو به قرض دادن یک دست.

Betcris افسر ارشد بازاریابی Aurélien Lohrer سفر به برزیل هفته گذشته برای هماهنگ کردن تلاش های بازاریابی. پس از نهایی شدن محتوا استفاده خواهد شد در درجه اول در Betcris حساب های رسانه های اجتماعی و همچنین دیجیتال دیگر خواص مدیریت این شرکت است. وجود خواهد داشت انواع تصویری ارائه شده و در دسترس از ده دوم کلیپ به شصت و دوم نقاط تمام طراحی شده برای جذب زیبایی های برزیل و برجسته کردن نقش مهم Betcris اتحاد در کشور را قمار توسعه است. Betcris همچنین در زمان استفاده از این فرصت برای ضبط فیلم است که خواهد شد مورد استفاده برای بازاریابی آنلاین و همچنین برای آگهی ها و انواع دیگر چاپ بازاریابی است.

رونالدینیو خواسته بود برای شرکت در این فعالیت به عنوان یک برزیلی ستاره فوتبال و سفیر Betcris. او حدود پنج ساعت کمک در تولید محتوای رسانه ای شد و بخش مهمی از عکس و فیلم برداری. دو بار جام جهانی بازیکن سال امضا به عنوان یک سفیر برای Betcris اکتبر گذشته و مشارکت خود را در تلاش های بازاریابی اعلام شد که او امضا شده با شرکت در آن زمان.

داشتن رونالدینیو به عنوان چهره Betcris در سراسر آمریکای لاتین است یک پیروزی بزرگ برای این شرکت است.

بین المللی خود را از وضعیت به عنوان یک سوپراستار بی نظیر است و توانایی های خود را برای جلب توجه می دهد Betcris استفاده بیش از رقابت است.

بازاریابی op گرفت در ریو دو ژانیرو فقط جلوتر از معروف جهان, Rio de Janeiro کارناوال.

محتوا در حال تولید با کمک های بین المللی ورزشی کانال پخش DAZN در محلی Polario استودیو در بارا ده تیجوکا یک محله از ریو.

Betcris تبدیل به پیشرو قمار پلت فرم در آمریکای لاتین به دلیل تعهد به مشتری و تمرکز بر شفافیت است. به عنوان آن را همچنان به جذب بازارهای جدید مانند برزیل و آرژانتین, آن قادر خواهد بود به ارمغان می آورد که همان استراتژی کسب و کار به قمار علاقه مندان در سراسر منطقه را قابل اعتماد و امن پورتال که از طریق آنها می توانید با شرکت در فعالیت های مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>