دنیای بازی های آنلاین در حال ورود به یک مرحله از تغییرات بسیاری که در کشورهای مختلف شروع به قبول صنعت بازی به عنوان یک کسب و کار مشروع. این امر به ویژه برای بخش آنلاین قمار است که تا به امروز همچنان به صورت خاص کلاله. Betcris درک اهمیت ایجاد تولیدی اتصالات در سراسر آمریکای لاتین (LATAM) و فقط تبدیل شدن به یک وابسته و عضو فدراسیون کلمبیا شانس و تصادفی بازی کارآفرینان (Fecoljuegos). این کلمبیا و غیر انتفاعی وجود دارد را بیشتر و حرفه ای و صنعت رقابت سالم و مسئولیت اجتماعی به یک صنعت است که هنوز بسیاری از چالش ها را به صورت در آینده مطابق با نیاز خاص هر محل. به عنوان Betcris همچنان با آن هدف در حال گسترش در سراسر کشورهای بیشتری در LATAM, این می تواند تبدیل به بسیار پربار مشارکت می آید که به نفع Betcris’ عملیات جاری در کلمبیا و همچنین در سراسر منطقه است.

با آن تجربه Fecoljuegos به نظر می رسد به عنوان یک مشاور به شرکت در صنعت بازی به کمک به آنها را به صورت پیچیده تر شرایط. به دنبال بهترین راه حل است که عادلانه و موثر کمک کرده است Fecoljuegos برای ساخت یک جامد تصویر در سراسر LATAM. آن را در سال 2000 تاسیس شد و عملکرد آن به عنوان یک انجمن صنفی یا حرفه ای اتحادیه با اعضای آینده این صنعت را از جمله اپراتورهای قمار, قمار توسعه دهندگان نرم افزار و بازی ارائه دهندگان خدمات در حوزه شانس و تصادفی بازی کارآفرینان واقع در سراسر کشور است.

این بود که نه تنها دلیلی برای Betcris برای ورود در چنین وابستگی; Fecoljuegos است تثبیت آژانس که مورد احترام است توسط چندین نهادهای دولتی به عنوان یک اعتماد تماس گیرنده حتی اگر آن را متعلق به بخش خصوصی است. Betcris همچنان از به رسمیت شناختن دلایل بیشتری برای در نظر گرفتن این پیروزی در شرایطی به عنوان Fecoljuegos می تواند به ارائه یک چارچوب قانونی برای این شرکت به کار در حال حرکت رو به جلو است. آژانس نیز پیشرو مثال در میان بقیه LATAM کشور از نظر تعامل با اعضای آن و فرصت های آموزشی.

Fecoljuegos به طور مداوم در حال اجرا در کارگاه های آموزشی معمولا متمرکز بر انتقال دانش به خودی صنعت مانند همایش روز رسانی در مورد ضد پول شویی فرآیندها و هر گونه اصلاحات قانونی در کلمبیا. این یکی از مرجع مشاوره برای بسیاری از مکان ها در LATAM که شروع به در نظر گرفتن اتخاذ سطوح مختلف قانونی. پس Betcris در نظر دارد به گسترش در سراسر LATAM کشورهای اطلاعات به دست آمده از چنین محترم سازمان می تواند مجموعه ای از زمین برای شیوه های مشابه به تصویب رسید در سرزمین های دورتر.

Betcris نیز به رسمیت می شناسد که این فرصت را به اکسل به عنوان این وابستگی می تواند باز کردن درب به گفتگو با دیگر چهره های سیاسی نه تنها در کلمبیا اما به عنوان به خوبی به عنوان در دیگر LATAM کشور است. Fecoljuegos نیز می تواند اهرم تجربه بزرگ این تجمع در نظر انطباق صنعت در کلمبیا و دیگر LATAM کشور است. توسعه این صنعت نیاز به عمل مطابق با دولت های محلی و به منظور ایستادگی کردن از رقابت این باعث می شود تفاوت قابل توجهی تا به امروز در اقدامات انجام شده نسبت به بازی های آنلاین قانونی. امید است که در حال حاضر در بیشتر کشورهای در LATAM منطقه برای ایجاد این نوع از اشخاص است که افزایش آگاهی از صنعت قمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im