یکی از مهم ترین بازی های کنفرانس ها در جهان, ICE لندن است که در حال حاضر در حال وقوع است و کشیده مشارکت از رهبران شرکت های بازی از سراسر جهان است. این رویداد سه روزه رو در جریان دیروز, فوریه 4 و قرار دادن خواهد شد تا فردا و آمریکای لاتین gaming رهبر Betcris در دست برای کمک به شکل جهانی بازی. علاوه بر این شرکت افتخار حمایت از آمریکای لاتین, میزگرد برای جهان نظارتی توجیهی (WRB) که روز گذشته برگزار شد.

این میزگردها برگزار شد به پوشش چند کشورهای آمریکای لاتین از جمله آرژانتین, برزیل, شیلی, کلمبیا و پرو. در کار با نوپای صنعت قمار در برزیل Betcris مدیر عامل شرکت JD دوارت ملاقات با Luiz Felipe Maia موسس شریک FYMSA Advogados و برونو Omori, رئیس جمهور برزیل, انجمن در هتل ها – دولت از سائو پائولو به بحث در مورد آینده محلی صنعت بازی است.

این یکی از مهمترین وقایع در طول ICE لندن طراحی شده و به تمرکز به طور عمده در مسائل بالقوه که در حال حاضر سیاستهای جهانی می نمایند. آن را نیز تحت پوشش تنظیم مقررات به روز رسانی در سراسر جهان و در همه حوزه های قضایی که به طور بالقوه می تواند دوباره تعریف آینده از بازی.

“برزیل یکی از جذاب ترین بازارهای در حال حاضر در آمریکای لاتین و با کاری که دولت انجام شده است برای تنظیم این صنعت را تضمین می کند که بازیکن می تواند امن و عادلانه گزینه های بازی و Betcris می خواهد به یکی از این گزینه های که در آن بازیکن برزیلی می توانید شرط می بندم و از آن لذت ببرید با خیال راحت و شفاف. است که چرا این رویداد بسیار مهم را به ما ارائه با یک فرصت به رویکرد افراد کلیدی در این بازار” توضیح می دهد که Duarte.

در اولین روز از این رویداد دوارت و فرناندو Garita رئیس توسعه کسب و کار برای Betcris ارتباط با افراد کلیدی در این صنعت از سراسر جهان و به اشتراک گذاشتن تجارب گذشته در این وقایع است. در این میان مخاطبین شدند اعضای فیلیپین تفریحی و بازی پارسیان (PAGCOR) که مدیریت صنعت بازی و خاص دولتی قمار در فیلیپین. این Betcris مدیران تا به حال یک فرصت برای بحث در مورد بازی با نهاد صندلی و مدیر عامل شرکت Andrea دومینگو و آن مدیر عملیات کلودیو گابریل برای به اشتراک گذاشتن ایده های در مورد چگونه برای کمک به صنعت تکامل است.

دوارت و Garita نیز تا به حال فرصت برای دیدار با آلن Burak شریک و معاون رئیس جمهور در Monografie شرکت در پشت بازی های مربوط به رویدادها و همایش های مانند آمریکای جنوبی بازی تامین کنندگان نمایشگاه (SAGSE) در آرژانتین و SAGSE+ رویدادهای برگزار شده در کشورهای دیگر در آمریکای لاتین است. Burak همچنین بنیانگذار دریافت در جهانی یک شرکت اختصاص داده شده به در حال تحول جهانی صنعت بازی و یک سفیر برای سیگما در آمریکای لاتین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de