Betcris با افتخار حامیان 7 Iberoamerican Gaming اجلاس در جمهوری دومینیکن

Category: وب وایر Comments: No comments

این آوریل, جمهوری دومینیکن برگزار خواهد شد یکی از مهم ترین بازی های کنفرانس در جهان است. با تغییرات مداوم دیده می شود در سراسر قمار تمام بخش های آن است مهم تر از همیشه است که شرکت ها و اپراتورها در حال به چالش. در این سال 7 Ibero-آمریکایی Gaming اجلاس رفتن به شرکت از برخی از بزرگترین نامها در صنعت و Betcris که عملیات در این کشور امضا کرده است به عنوان یکی از پیشرو حامیان مالی این کنفرانس است.

اجلاس سران برگزار خواهد شد و در هتل رنسانس سانتو دمینگو جرگوا که در آن Betcris به اجرا در تبلیغات در آوریل 28 و 29. این کنفرانس در نظر گرفته شده است به عنوان یک مرکز جمع آوری به بحث در مورد آخرین پیشرفت ها و عملکرد داخلی از صنعت بازی در حالی که ارائه یک نمای کلی از موانع نظارتی و صدور مجوز فرآیندهای متفاوت است که از کشوری به کشور است. آن را نیز یک فرصت عالی برای اشخاص مختلف در این فضا به شبکه و تقویت همکاری خود را به اطمینان حاصل شود که ارائه شده است با مشروع و شفاف و اخلاقی gaming راه حل است.

دولت جمهوری دومینیکن, از طریق سازمان نظارتی وزارت مالیه اداره و قمار را به عنوان نهادی سفیر این جلسه در ظرفیت خود را به عنوان میزبان. دومینیکن, انجمن های بازی نیز در این رویداد شرکت کنند.

این یک نقطه عطف مهم برای پیشرفت بازی در آمریکای لاتین است که یکی از دلایل اصلی Betcris انتخاب به عنوان یک حامی. در حال حاضر به تایید حضور نمایندگان از کلمبیا پرو, آرژانتین, پاراگوئه, و دیگران که همه در حال کار به سمت ایجاد منسجم سیستم بازی در سراسر منطقه است. بیش از دوازده کشورهای آمریکای لاتین ارائه شده توسط بازی خود کنترل بار دیگر توانایی خود را برای همکاری و کار برای ایجاد دستورالعمل در سطح محلی و ارائه برخورد با نقطه از پیشرفت مرفه کارگردانی و ایمن صنعت برای همه.

Betcris رئیس توسعه کسب و کار فرناندو Garita توضیح میدهد: “حمایت هفتم Ibero-آمریکایی بازی نشست یک افتخار برای Betcris. با این کار ما نشان دادن تعهد ما به صنعت و بازیکنان پس از این رویداد به ما اجازه می دهد لازم گفتگو با بازیکنان کلیدی در این صنعت برای ادامه پیشرفت و بهبود محصولات برای مصرف کننده.”

در علاوه بر این به Betcris دیگر جهانی اپراتورهای بازی حضور خواهد داشت. در میان کسانی که انتظار می رود به شرکت هستند Cirsa, GLI, Sportium, iSolutions, Novomatic و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>