Betcris می فرستد 300 کارکنان شرکت به کار از خانه در میان coronavirus

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان بخشی از تعهد خود را برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس آمریکای لاتین را در بازی های پیشرو اپراتور Betcris به تاسیس یک سیاست اجازه می دهد تا بسیاری از کارکنان خود را به کار از خانه.

تا کنون 300 نفر از کارکنان در حال حاضر کار از راه دور متصل به شبکه این شرکت از کامپیوترها و سرورهای امن از طریق شبکه های خصوصی مجازی و برگزاری جلسات از طریق نهفته.

این اندازه گیری تنها یکی از چند بازی بزرگ ارائه دهنده گرفته شده برای حفاظت از کارکنان خود را در حالی که اطمینان مشتریان هنوز هم می تواند شرکت در سرگرمی های معمول خود را.

به تازگی اجرا سیاست است که مطابق با دستورالعمل های بهداشتی و همچنین تمایل این شرکت برای حفاظت از کارکنان خود را. این شامل برنامه ای برای پرداختن به مسائل اطراف خود اطلاعات خصوصی تضمین سودآوری و کمک به نمایندگان مدیریت پتانسیل روانی خوب بودن مسائل است که ممکن است در مورد دلیل کار در خانه به صورت گسترده امتداد. در همان زمان Betcris گرفتن است اقدامات بیشتری برای ضد عفونی کردن دفتر مرکزی آن واقع در کاستاریکا و ارسال یادداشت به تمام عملیاتی آن شاخه را به انجام همان.

در حالی که ایده کار از خانه ممکن است جذاب به برخی از کارکنان آن نیست همیشه لجستیکی عملی برای کارفرما. سازمان ها باید از قبل می دانیم که کار از راه دور است که متنوع کار می کنند. مدیران باید به نشان دادن نشانه هایی از بهبود در تصمیم گیری در مورد بهره وری با تعریف و رعایت اهداف صریح و روشن به جای استفاده از واسطه دفتر مشارکت. کارگران باید بی سابقه دریافت و انضباط با توجه به پارتیشن بندی روز خود را به عمیق کار در دفتر مکاتبات فرد زمان و زندگی خانوادگی. نمایندگان باید رشد عادات جدید به عنوان مثال نگه داشتن سرشار مستندات از هر کار مهم ارتباط با هدف این که گروه در سراسر واقعیت به طور مداوم به سرعت در آنچه که در جاهای دیگر در سازمان است. علاوه بر این مدیران باید استانداردسازی بیشتر ویدئو کنفرانس و شرکت های بزرگ خلوت بر این اساس است که نمایندگان خود را حفظ خواهد کرد در تمایل چشم به چشم همکاری.

Betcris قادر به تسهیل این راه دور فعالیت های بیشتر به راحتی به دلیل موجود در آن شبکه ای از عملیات و مراحل اداری. در حال حاضر پس از تاسیس چارچوب لازم از توابع کار و مسئولیت و اطمینان کارکنان درک دستورالعمل به طور کامل این شرکت است که قادر به حفظ آن عملیاتی یکپارچگی در حالی که کارمندان بیشتر از لحاظ جغرافیایی توزیع شده است.

Coronavirus است مختل جهانی کسب و کار در سطح بی سابقه ای وجود دارد و شکي نيست که بهبود در حال رفتن به یک مقدار زیادی از زمان. اما شرکت هایی مانند Betcris شده اند که قادر به آماده سازی خود را برای طولانی مدت عملیاتی ثبات در حال رفتن به در یک موقعیت بهتر برای ظهور قوی تر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>