بتل ارتفاعات گواهی دادخواست به دنبال الحاق

Category: آرکانساس Comments: No comments

بنتون ویل — ضبط/خزانه دار برای Bethel ارتفاعات در جمعه گواهی امضا در دادخواست خواستار به ضمیمه شهرستان خود را به همسایه اسپرینگدیل.

قاضی جان اسکات سه ساعت زودتر دستور جانت نلسون به گواهی یا نه گواهی امضا در دادخواست و اطلاع اسپرینگدیل مقامات از تصمیم او.

“شما شکست خورده به اطلاع هر کسی” اسکات گفت: به نلسون. “بدون تاخیر شما باید گواهی آنها را یا نه. و اطلاع آنها از عزم خود را. شما انجام داده اند به این ترتیب است.”

شارلین بون, درخواست, سازمان, همراه با, Springdale, ثبت حکم mandamus با Benton County مدار دادگاه در ماه گذشته درخواست یک قاضی به سفارش فروشنده به گواهی دادخواست که تحویل داده شده بود به بتل ارتفاعات شهرستان در سالن 9 مارس.

اسپرینگدیل را شورای شهر تنظیم شده است به رای روز سه شنبه به تماس انتخابات برای الحاق بتل ارتفاعات است که حدود 3,000 ساکنان.

رابرت Rhoads یک وکیل است که نشان دهنده بتل ارتفاعات گفت: جمعه این شهر قصد ندارد به درخواست تجدید نظر اسکات حاکم است.

“اگر چه ما اعتقاد داریم وجود برخی بی نظمی ها در جمع آوری امضا در دادخواست ما معتقدیم بهتر است به شهر بتل ارتفاعات’ رای دهندگان تصمیم می گیرید اگر آنها می خواهند برای تبدیل شدن به یک بخشی از اسپرینگدیل.”

ارنست کیت شهرستان اسپرینگدیل وکیل گفت که او خوشحال بود نلسون گواهی دادخواست.

“من بیشه آنها با پیروی از قانون و آنچه را که قاضی گفت: آنها را به انجام” کیت گفت: بعد از ظهر جمعه. “من خوشحالم که آنها در حال رفتن به اجازه دهید مردم تصمیم بگیرند. این تصمیم دادگاه و این شهرها تصمیم گیری است. این افراد تصمیم گیری است.

“ستایش پروردگار” گفت: بون زمانی که او شنیده دادخواست گواهی شد. “آه با تشکر از شما خداوند است. نماز فراموش کار. و ما شده ایم دعا برای مدت زمان طولانی است.”

بون کار می کرد به جمع آوری امضا از آنجا که اعضای خانواده زندگی می کنند که در بتل ارتفاع داشته اند فاضلاب خام جاری شدن سیل در حیاط خود را از این شهر تصفيه خانه فاضلاب در لینکلن درایو. Joetta و لارنس بون زنده فقط در شرق گیاهی درمان.

لارنس بون ثبت یک شکایت در فوریه 2019 با آرکانزاس بخش کیفیت محیط زیست است که درخواست تحقیق و تفحص است.

دولت و آژانس در ماه اوت دستور داد شهر برای رفع آن عدم درمان گیاهان و تعیین راه دیگری برای درمان آن اتلاف آب است. دولت در ماه فوریه خواسته Benton County مدار دادگاه به بتل ارتفاعات دنبال سفارشات خود را. یک شنوایی برای جولای 10.

ساکنان مایل به تحکیم شهرستان خود را با دیگر باید دادخواست گواهی به نفع تغییر در هر دو شهرستانها. این طومار در هر شهرستان باید با امضای حداقل 15 ٪ از تعداد رای دهندگان در آخرین انتخابات شهرداری با توجه به کیت.

آرکانزاس قانون می گوید: در بخشی: “اگر هر گونه دادخواست تعیین می شود کافی نیست او [شهر کارمند یا شهر recorder] باید اطلاع دادخواهان در نوشتن بدون تاخیر و دادخواهان مجاز خواهد بود 10 روز از اطلاع رسانی به درخواست های اضافی امضا یا اثبات هر گونه رد امضا.”

بتل ارتفاع مورد نیاز به منظور بررسی 54 به عنوان معتبر, Cate گفت: در این جلسه. دادخواست برگزار 82 نام.

شهرستان اسپرینگدیل کارمند دنیس پیرس بررسی بیش از 4000 امضا طومار به او داده شده و گواهی 3000 مورد نیاز امضا مارس 20.

اسپرینگدیل آماده بود را به مرحله بعدی مورد نیاز تحت قانون — به تماس برای انتخابات, Cate گفت. اما اسپرینگدیل نمی تواند انجام دهد آنچه در آن قرار است انجام دهید تا زمانی که بتل ارتفاعات آنچه را که قانون به آن نیاز دارد به انجام, او گفت:.

یک مارس 22 نامه از Rhoads به کیت و لایحه واتکینز شارلین بوون وکیل گفت: نلسون نمی تواند گواهی دادخواست چرا که او نمی تواند تایید امضا یک امضای بود از یک لوول رای دهندگان و چون بتل ارتفاعات شهردار سینتیا سیاه شنیده ام برخی از کسانی که در جمع آوری امضا به مردم گفت هدف این بود که این شهر به آدرس فاضلاب و مسائل مربوط به تحکیم با توجه به Rhoads کرد.

کیت گفت: دادگاه هیچ یک از دلایل اظهار داشت: در Rhoads’ نامه اجازه داده شد تحت قوانین ایالتی.

نلسون گفت: در بازجویی های Cate او نمی دانم چه قانون گفت که او نیاز به انجام با دادخواست. او اذعان کرد او تا به حال جزئیات این قانون است.

او گفت: در اوایل شهادت او در j0b او حضور در جلسات شورای نشانه چک برای شهردار و وارد قرارداد این شهر را ممکن است. موقعیت خود را انتخاب شده است.

کیت گفت: قاضی Rhoads اطلاع بون و وکیل او این درخواست را رد کرده است و تنها پس از اسپرینگدیل مقامات تهدید به درخواست دادگاه کمک.

“او تا به حال 101, امضا, و او نمی تواند تایید آنها در 75 روز” کیت گفت: نلسون. “قانون می گوید که آنها” باید اطلاع دادخواهان در نوشتن بدون تاخیر.'”

پیرس گفت که او نیز تا به حال مشغول به کار برای تعیین اگر امضا شده به بتل ارتفاعات کافی بود.

“آن زمان من حدود 35 دقیقه” او گفت:.

Rhoads استدلال دولت اساسنامه هیچ دستورالعمل محدود کردن آنچه در شهرستانها می توانید استفاده کنید برای تایید امضا و نه آن را به یک زمان محدود است.

نلسون گفت که او فکر او نیاز به مطابقت امضا در این طومار با امضای روی رای دهندگان اصلی ثبت نام کارت.

Rhoads استدلال دادگاه نمی تواند اتصال به فروشنده اختیار در تصمیم گیری.

“این دادگاه نمی تواند به او بگویید که چگونه به درستی انجام وظیفه خود را,” Rhoads گفت. “او تا به انجام وظیفه خود را.”

Laurinda Joenks را می توان از طریق ایمیل در [email protected] و یا در توییتر @NWALaurinda.

بتل ارتفاعات وکلای رابرت Rhoads (سمت چپ) و اسکات هال صحبت می کنند در حالی که در زنگ تفریح جمعه در یک دادگاه در Benton County courthouse در بنتون ویل. رفتن به nwaonline.com/200606Daily/ برای امروز گالری عکس. (NWA Democrat-Gazette/چارلی Kaijo)

NW اخبار 06/06/2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>