فراتر از زیبایی: هنرمند سهام ‘سیاه و تجربه’

Category: آرکانساس Comments: No comments

به تمام ظاهر Kinya مسیحی است موفق Northwest Arkansas بازرگان و هنرمند. او بنیانگذار 4209 خلاق و رنگی امپرسیونیست آثار هنری به تازگی بخشی از یک “اجتماعی اتصال کمپین” توسعه تلاش در طول covid-19 shutdown در کریستال پل موزه هنر آمریکایی در بنتون ویل. او مطالعه برای تبدیل شدن به یک خبره شراب و اموری مسیحی توسط مالک جدید Torchy را Tacos محل در فیتویل.

اما وجود دارد بیشتر به مسیحی داستان. او یک شخص از رنگ — “من خانواده دهانه تمام سایه های سیاه و سفید و قهوه ای,” او می گوید — و این بدان معناست که او مواجه با چالش های بسیاری از آشنایان و همکاران تنها در حال حاضر شروع به تصور کنید.

“من حقیقی ترین دوستان-سفید و هر مسابقه دیگر — همیشه اعتقاد من زمانی که من می خواهم به بحث در مورد تجربه من به عنوان یک زن سیاه پوست” مسیحی می گوید. “آنها همیشه مورد احترام من و حاکی از عشق و همدلی است. اما من می دانم که وجود دارد یک کل دایره افرادی که منفعلانه من می دانم و به نظر می رسد, من مطمئن هستم که به آنها که من همراه فقط خوب است. آنچه که آنها قادر به درک این است که به طول های بزرگ من رفتن به نگه دارید تا که ظاهر است.”

این افراد می گوید مسیحی اغلب می گویند چیزهایی مانند “شما متفاوت” “من نمی بینم رنگ” “ما همه همان ما خونریزی همان” “وجود دارد مقدار زیادی از موفقیت مردم سیاه و سفید” و به تازگی “آیا شما می دانید [Black Lives Matter منتقد] Candace اونز?”

“کسانی هستند که افرادی که نیاز به کمک” مسیحی می گوید در نور های اخیر رویدادهای ملی. “به جای اینکه نظرات و یا درخواست من اگر من تا به حال برخی از مشکل دانشمند آنها بهتر خواهد بود خدمت فقط باز کردن گوش خود و دل به این واقعیت است که وجود من در این جهان بسیار متفاوت از آنها.”

در آغاز

مسیحی رشد در استقلال, Mo. در حومه شهر کانزاس.

“نژادی آرایش که حومه در سال 1980 و ’90s تا به حال به بیش از 90 درصد قفقازی” او به یاد می آورد. “در حالی که من احتمالا اولین بار نیست سیاه دانش آموز در مدرسه ابتدایی من بودم قطعا در میان اولین و در آن زمان تنها من می توانم به یاد داشته باشید. حداقل آن را احساس به عنوان اگر این مورد بود! وقتی که من شروع مدرسه ابتدایی, من به یاد داشته باشید مادر من از پیوستن به انجمن اولیا و مربیان و داوطلبانه اغلب — من مطمئن هستم که به تماشای بیش از خودم و بعد من خواهر کوچکتر. و بله, من به یاد داشته باشید برخورد با نژادی تهمت و بدرفتاری با بیش از یک تعداد کمی از کودکان و بیش از یک بار در زمان من در هر مدرسه من حضور در استقلال است.

“من می توانم به یاد داشته باشید پدر و مادر من در آماده سازی ما برای چگونه مردم ما در درمان و گفتن ما برای همیشه کار سخت — هرگز به آنها به هر دلیلی به پیدا کردن گسل” او می گوید. “ما همیشه سرآمد در همه چیز ما بود-احتمالا به غم وغصه از کسانی که به دنبال ما را به عقب نگه.”

مسیحی بودن خواب یک ستاره شناس هنگامی که او را در حال رشد — “واضح است که نمی تابه,” او با خنده می گوید-اما او نیز تحت تاثیر قرار میسوری بومی توماس هارت بنتون که میراث به عنوان یکی از بنیانگذاران Regionalist هنر جنبش مورد نیاز یادگیری در استقلال سیستم مدرسه. و در دبیرستان او شروع به کار در نشریات مانند روزنامه و سالنامه.

“این قطعا خدمت به عنوان پایه و اساس در چاپ و طراحی گرافیک” او به یاد می آورد. اما “من به مدرسه رفتم به عمده در کسب و کار و تخصص در کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی. که نمی گذشته است. من به پایان رسید تا گرفتن کار با یک سالنامه, چاپ و نشر, شرکت, ازدواج و نقل مکان به آرکانزاس به جای.”

سال 1999 و مسیحی و شوهر خریداری یک خانه در لوول.

“من به یاد داشته باشید رانندگی به فروشگاه در فایت برای دیدن دیگر مردم سیاه و سفید,” او می گوید. “و من رفت و برگشت به شهر کانزاس بسیاری — قرار دادن 50000 مایل در یک وسیله نقلیه در 18 ماه!”

او همچنین به یاد می آورد که تعصب درنگ درست در زیر سطح در نوبه خود از قرن 21. برجسته شمال غربی آرکانزاس تاجر متوقف در خانه او یک روز هنگامی که او به طور اتفاقی از خارج.

“معلوم شد او بسیار آشنا با من در قوانین ، او از من پرسید که چگونه من در اینجا زندگی می کنند. من به او گفتم که وجود ندارد بسیاری از کسانی که شبیه من است و من می خواهم که برای رسیدن به آن استفاده می شود. او گفت: “تنها رنگ مردم در مورد مراقبت در اطراف در اینجا سبز است. و شما یک بانوی بسیار جوان; شما خوب خواهید بود. بله شما مطمئن هستید که زیبا هستند!’ بله. که اتفاق افتاده است. و وجود دارد بیش از حد بسیاری از حساب را از تعصبات و موارد تهمت به من در اینجا.”

اما مسیحی ادامه داد: به حک کردن تو رفتگی در دیوار در هنر و جوامع کسب و کار همیشه به خوبی آگاه “وجود دارد که تمام اقشار از جامعه است که باید تلاش بیشتری از معدن که برگزار شد به redlining عدم بهداشت و درمان و آموزش و پرورش عمومی و سایر اشکال موذی سیستمیک نژادپرستی است.”

“مردم نیاز به درک که نژادپرستی تعریف شده است به عنوان یک قدرت در ساختار اجتماعی و اقتصادی اعمال شیوه ها و اعتقادات است که اجازه می دهد تا یک گروه به قرار دادن یک سیستم در محل که در آن آنها با استفاده از نژاد خود را به مستقیم به تبعیض علیه مردم از یک نژاد های مختلف,” او می گوید. “آن اطراف بوده است اطلس تجارت برده. نژادپرستی هیچ چیز جدید در امریکا, اما بیش از حد از گفتگو اشتباه بودن تعصب بودن نژادپرست است. نژادپرستی تنها می تواند وجود داشته باشد که یک گروه دارای قدرت و نفوذ خود را بیش از دیگری است.”

‘سیاه و تجربه’

مسیحی تا به حال چشم خود را باز به سابقه او هرگز واقعا آموزش داده شده است زمانی که او کشف 1619 پروژه سال گذشته است.

این 1619 پروژه توضیح داده شده است به عنوان “مداوم ابتکار از مجله نیویورک تایمز آغاز شد که در ماه اوت 2019 در 400th سالگرد آغاز آمریکا برده داری. هدف آن reframe تاریخ این کشور با قرار دادن عواقب ناشی از برده داری و سهم از آمریکایی های سیاه و سفید در مرکز ملی ما روایت.”

“گوئن کلی جانباز اجرایی بازاریابی و تنوع سهام و ورود استراتژیست من را تشویق به خواندن آن” مسیحی می گوید. “من تا به حال از آن شنیده می شود اما تا به حال گرفته به آن را بخوانید. من تصمیم گرفتم به عنوان یک هنرمند و یک زن, من می توانم با شناسایی بسیاری از [خبرنگار] قدیمی, هانا جونز’ افکار. بنابراین من تصمیم به معاون کشیش بخش نمایشگاه به ویژگی های آرکانزاس, هنرمندان برای نشان دادن از طریق هنر سیاه و تجربه و برجسته 1619 پروژه و جدول زمانی. گوئن می خواستم به معرفی 1619 پروژه به شمال غربی آرکانزاس جامعه و از طریق نمایشگاه ما انجام دادیم.

“هدف من در این نمایشگاه — با عنوان “بازتاب از تجربه’ — برای مردم روشن شود از طریق آموزش و پرورش و با الهام از آثار هنری” مسیحی گفت: در آن زمان. “آیا من معتقدم که چنین تلاش خواهد حل اختلافات با تجربه در جامعه ما? در واقع هیچ; با این حال من معتقدم که یک فرد در درون خود و یا قدرت خود را به تغییر در صورت تمایل وجود دارد. دانش قدرت برای از بین بردن ترس. هنر درمانی است که می تواند کمک در درمان تروما از نژادپرستی است.”

“من آثار هنری منعکس کننده داستان آفریقایی ها و آمریکایی های آفریقایی تبار’ سفر — آن را بخشی از میراث من از طریق تراژدی و پیروزی از بردگی به آزادی می گوید:” وگنر هنرمند و یکی از غرفه داران Leona شکارچی-وید. “من به دنبال به لمس احساسات و وجدان بازدید کننده از طریق کار من — صحنه های از فرهنگ و زندگی روزمره و کمک به ساخت آمریکا است.

“به عنوان یک پیوند از دیترویت و به عنوان یک هنرمند من در بر داشت جای پای من در اینجا در شمال غرب آرکانزاس” او می افزاید.

نمایشگاه باز در راجرز تجربی خانه در طول ماه فوریه به مناسبت ماه تاریخ سیاه و سپس نقل مکان کرد به محدود ساختن گالری در راجرز موزه تاریخی در فوریه. 29.

“این بود که از آنجا حرکت می کند به یک مکان در زمان مشخص” مسیحی می گوید. “و سپس covid-19 اتفاق افتاده است. شده است وجود دارد از. یک بار من دور از احساسات من — آن را در زمان برخی از زمان با هر چیز که برخوردی تا کنون در این سال — من تصمیم گرفتم من کار بر روی ساخت نمایشگاه مجازی. مدیر موزه سرنا بارنت رسیده به ارائه به نگه داشتن در این نمایشگاه از طریق بقیه سال. با این سخاوتمندانه پیشنهاد من کار نه تنها در ساخت نمایشگاه مجازی, اما اضافه کردن آثار هنری به آن — بنابراین اگر وجود دارد هر گونه هنرمندان علاقه مند به شرکت در این نمایشگاه لطفا برسد!”

“به محدود ساختن گالری ما فراهم می کند با انعطاف پذیری فضای داخل موزه گالری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نمایشگاه های موقت مانند ‘بازتاب از تجربه و رویدادهای خاص” بارنت می گوید. “ما نمی توانیم تغییر تاریخ ما اما ما قطعا می توانید از آن یاد بگیرند. آموزش خودمان را در جایی که ما آمده ایم از اولین قدم در ایجاد تغییرات مثبت در خود و در جامعه ما است.

“RHM اختصاص داده شده به حفظ و به اشتراک گذاری این تاریخچه از تنوع افراد در جامعه ما” بارنت می رود. “در پاسخ به رویدادهای کنونی RHM سخت تر کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ما بگویید فراگیر تاریخ تمام افرادی که زندگی می کنند و زندگی می کردند ما در منطقه و ایجاد فضایی برای گفت و گو باز به بحث ما محلی و ملی, تاریخچه با هم. هنگامی که موزه تعطیل در ماه مارس به دلیل covid-19, RHM تا به حال فقط ارائه یک پلت فرم برای بحث در بیقراری در امریکا با “بازتاب از تجربه’ نمایشگاه. با گسترش تاریخ ‘بازتاب از تجربه’ تا دسامبر. 31 ما امیدواریم که این فرصت را به هر کسی که می خواهم به بازدید و یا دوباره این نمایشگاه در زمانی که فرد در این موزه است و قادر به بازگشایی ، اما نمی دانستند که این موزه خواهد بود قادر به بازگشایی, ما خوشحال به شنیدن این که Kinya مسیحی به زودی ارائه می شود یک نسخه مجازی از این نمایشگاه.”

“در نهایت من می خواهم برای دیدن یک خانه دائمی به صورت محلی و منطقه ای و سیاه و قهوه ای هنرمندان برای نمایش کار خود را به صورت عمومی به ادامه تحصیل کرده است و با الهام از آن” مسیحی آمده است.

اخبار بیشتر

برو حاضر!

‘بازتاب از تجربه’

آغاز ژوئن 16 بازدید KinyaChristian.com برای مشاهده نمایشگاه در آن مراحل مختلف یادگیری در مورد هنرمندان و ببینید که زمان مجموعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>