پیشنهاد برای جابجایی فرار مالیاتی همچنان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این گروه مدافع برای نیویورک صنعت فناوری بخشی از یک ائتلاف از سازمان های کسب و کار دعوت از دولت برای تمدید اعتبار مالیاتی برای شرکت هایی که قرار مشاغل در بخش خارج از منهتن.

تا حدودی استاندارد لابی فشار برای فناوری:نیویورک و دیگران گرفته شده در معنی متفاوت به عنوان coronavirus را تهدید می کند بیش از یک دهه رشد اقتصادی در این شهرستان است.

برخی از طرفداران برای اعتبار آن می گویند فرمت تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم است به عنوان شهر کسب و کارهای کوچک صرف حداقل سال آینده دوره نقاهت بعد از siginificant خسارت اقتصادی به ارمغان Covid-19.

اسکان و اشتغال کمک برنامه شناخته شده به عنوان درو کرده محلات فراتر از منهتن بهره مندی از این شهر بیش از 330,000 فن آوری مشاغل نامه ای از فناوری:نیویورک گفت.


برنامه تاسیس در پایان دهه 1980 کارفرمایان ارائه می دهد یک $3,000 اعتباری در هر شغل برای 12 سال و در مناطق تعیین شده در بروکلین و کوئینز برانکس و استاتن آیلند و شمال منهتن. هزینه آن حدود 33 میلیون دلار در هر سال است.

فناوری:نیویورک به نام رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده به تصویب یک فرمت برای اعتبار قبل از آن منقضی می شود در ماه ژوئن.

“شهر و دولت باید دهه را صرف سرمایه گذاری در خارج از منهتن به ایجاد مشاغل و فرصت ها در طول پنج بخش نیویورک—همه چیز از rezoning مرکز شهر بروکلین به گسترش Metro-North در برانکس به ترویج پر جنب و جوش استفاده از مخلوط جوامع از شهرستان لانگ آیلند به پایین منهتن” نوشته جولی ساموئلز, Tech:نیویورک, مدیر اجرایی. “این مراحل شروع به پرداخت کردن و تولید نتایج ملموس است.”

یک لایحه که گسترش درو اعتباری به 2025 تحت بررسی در سنا اسپانسر شده از طرف ملکه بهداشت ، Leroy Comrie.

بروکلین به رشد منهتن در رشد تکنولوژی و نوآوری شغل در دهه گذشته با توجه به گزارش منتشر شده در ماه ژوئن توسط مرکز شهری آینده است.

فناوری:نیویورک نامه فرستاده شد شنبه قبل از Covid-19 اعلام شد همه گیر جهانی و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد تاثیر مالی از coronavirus است “نا معلوم.”

دولت قوه مقننه گزارش شده است که مذاکره یک سری از لوایح به بلانت به عنوان بسیاری از این آسیب که ممکن است باز کردن این سوال که آیا قانونگذاران باید پهنای باند به وزن تمدید اعتبار مالیاتی.

اعتبار بود در حال حاضر رو به یک مانع عمده پس از سقوط آمازون معامله در شهرستان لانگ آیلند در سال گذشته است. مترقی سیاستمداران قول داده اند که به سرکوب بسیار از نزدیک به 3 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی و مشوق های e-commerce لوله برنامه ریزی شده به پول نقد در در آوردن 25,000 شغل به ملکه.

Zachary Hecht, سیاست, مدیر فناوری:نیویورک گفت: این سازمان معتقد است که قانونگذاران در آلبانی می تواند تعادل coronavirus پاسخ با بودجه است که پیشرفت های اعتباری برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

“کسب و کارهای کوچک اغلب آنهایی که برای بهره مندی از این اعتبارات مالیاتی پس از آن چیزی مهم است که آیا در رکود و یا هر وضعیت دیگر,” Hecht گفت.

شیدا همسالان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بروکلین اتاق بازرگانی گفت: درو همراه با صرفه جویی در انرژی برنامه همچنین مجموعه به پایان می رسد می تواند یک ابزار برای کمک به کسب و کار بهبود از آسیب های اقتصادی.

“ما نمی دانیم که در دراز مدت تاثیر این بحران بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند غیر مسئولانه به jettison برنامه های تشویقی است که تشویق به کسب و کار جابجایی به خصوص در بیرونی شهرکی که ما می دانیم در حال رفتن به طور نامتناسبی آمار” گفت: همسالان رئیس هیئت پنج قصبه مشاغل, کمپین یک گروه دفاع از اعتبار مالیاتی را گسترش.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>