بایدن دعوا برای حرکت در دموکرات’ تغییر اولیه; Klobuchar تعلیق کمپین

Category: آرکانساس Comments: No comments

سلما علا. — Ctq به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری دوشنبه به عنوان حزب دموکرات را بال متوسط coalesced بیشتر پشت جو بایدن به بلانت ظهور برنی ساندرز در آستانه سه شنبه.

Klobuchar تصمیم به ترک نژاد و حمایت بایدن فقط 18 ساعت قبل از انتخابات آغاز شد و باز در سراسر 14 متحده از جمله بومی مینه سوتا در این آشفته نامزدی مبارزه است. او را تبدیل به سومین حزب دموکرات به رها کردن او پیشنهاد ریاست جمهوری پس از بایدن به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی خود را برای اولین بار از سال 2020 roller-coaster نامزدی مبارزه است.

Klobuchar پرواز است به دالاس و برنامه ریزی برای پیوستن به بایدن در تجمع دوشنبه شب.

این Klobuchar کمپین تجمع در فیتویل شده است که مجموعه ای را برای ساعت 10 صبح فردا لغو شده است به گفته یک سخنگوی آرکانزاس هوایی و نظامی در موزه دریک زمینه که در آن رویداد قرار بود برگزار شد. او صحبت کرد در شمال لیتل راک Feb. 24.

پیت Buttigieg اعلام کرد خروج خود را اواخر روز شنبه. او و بایدن صحبت اواخر جمعه شب بود اما معلوم نیست اگر Buttigieg برنامه ریزی شده به تایید معاون رئیس جمهور سابق.

یک کاهش دیگر دموکرات ها قول داد به مطبوعات به طور بالقوه به سمت یک رقابت کنوانسیون.

این حرکت سریع تحولات در آمد در کلید تقاطع در حزب دموکرات را آشفته اولیه فصل است. چهارده متحده یکی خاک ایالات متحده و دموکرات در خارج از کشور خواهد شد و رای گیری در روز سه شنبه ارائه می دهد که تقریبا 10 برابر به عنوان بسیاری از نمایندگان در یک روز از اعطا شده است بیش از ماه اول.

آتشین مترقی ساندرز باقی مانده است بی چون و چرای پیشتاز. اما بقیه درست بود قطعا بی قراری حتی پس از بایدن را کارولینای جنوبی فوران چاه نفت و خروج از Klobuchar, Buttigieg میلیاردر و فعال تام Steyer.

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ خاص می تواند ایجاد مشکلات برای بایدن را ایجاد درخواست تجدید نظر. بلومبرگ خواهد شد که به نظر می رسد در یک سال 2020 رای گیری برای اولین بار در روز سه شنبه به سرمایه گذاری بیش از یک و نیم میلیارد دلار به او پیشنهاد ریاست جمهوری و موجب ویرانی بسیاری از مشخصات بالا تاییدیه خود را.

بایدن در عین حال به نظر می رسد به حرکت در شب سه شنبه پس از فوران چاه نفت در ایالت کارولینای جنوبی ،

این بایدن کمپین گزارش back-to-back روز از 5 میلیون دلار جمع آوری کمک hauls تا کنون بهترین 48 ساعت کشش از مبارزات انتخاباتی خود را. بایدن خود را تبلیغ آستانه یکشنبه شب در تماس با اهدا کنندگان با توجه به یک فرد در تماس است.

و کمپین برجسته چندین تاییدیه. شاید قوی ترین حمایت را از رئیس جمهور سابق باراک اوباما است که در رابطه با بسیاری از نامزدها و صحبت با چند در هفته های اخیر به عنوان اولیه رای گیری آغاز شده است. او با بایدن پس از کارولینای جنوبی, پیروزی, اما هنوز هم هیچ برنامه ای برای تایید در اولیه در این نقطه است.

در عین حال یک جریان جدید بایدن حامیان پا به جلو در اجرا تا جمعه از جمله سابق ایالت نوادا هری رید. سابق رهبر اکثریت سنا گفت: “من باور دارم بایدن بهترین قادر به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و تصویب سیاست های همه ما در مورد مراقبت.”

بایدن رشد مجموعه ای از endorsers همچنین ویژگی های کالیفرنیا سن. باربارا باکسر; Rep. جنیفر Wexton D-Va.; ایلینوی وزیر امور خارجه جسی سفید; سابق ایالت آرکانزاس بلانش لینکلن; و تشکر. گیل Cisneros, D-کالیفرنیا.

ویرجینیا در کنگره دان بیر اولین عضو کنگره به تایید Buttigieg گفت که او برنامه ریزی شده به تایید بایدن و انتظار می رود Buttigieg به عنوان به خوبی.

“من فکر می کنم این منطقی ترین,” Beyer گفت: از یک بایدن حمایت او داده اکو معاون سابق رئیس جمهور تماس برای مدنیت یک سرود از Buttigieg مبارزات انتخاباتی. “من فکر می کنم جو بعدی بهترین امکان.”

بایدن در عین حال فشرده مورد او در طول یک دور از تلویزیون ملی مصاحبه که منعکس استارک یک روز پس از توجهی اصلی پیروزی در کارولینای جنوبی: معاون سابق رئیس جمهور مجبور شد به تکیه رایگان پوشش رسانه ای چون او understaffed با کمبود بودجه روبرو شده و تقریبا از زمان به عنوان او مبارزه برای تبدیل خود را تنها برنده شدن به یک جنبش ملی.

بایدن متعهد به بهبود مبارزات انتخاباتی خود عمل خود را جمع آوری کمک مالی حمل و نقل و حتی عملکرد خود در یک مصاحبه با ABC در این هفته. او هشدار داده بود که “استارک انتخاب” بین او و ساندرز در حالی که ساخت این صورت است که او نامزد که می تواند برنده بالا و پایین انتخابات و در متحده فراتر از کسانی که در رای گیری هفته آینده.

بایدن افزود: یک ضربه تند وشدید زدن در یکی از ساندرز’ امضا خطوط در طول یک ظاهر در فاکس نیوز یکشنبه: “مردم نیست به دنبال انقلاب است. آنها به دنبال نتیجه است.”

ساندرز متمرکز بود در کالیفرنیا, تاج, جواهر, از شنبه. کالیفرنیا به تنهایی ارائه می دهد 415 است که بیش از دو برابر مقدار نمایندگان اختصاص داده شده از طریق آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

ساندرز پیش بینی پیروزی در کالیفرنیا به عنوان او با بسیج هزاران نفر از هواداران در چند توقف و حمله بایدن رکورد در سیاست خارجی تجارت و امنیت اجتماعی, در میان موضوعات دیگر.

“نظر من در اینجا این است که نه فقط به توان منفی در مورد جو” ساندرز گفت. “نظر من در اینجا این است که شما بپرسید:” چه انتخاباتی است که رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن?'”

ساندرز تلاش کرده است را به نفع خود بیش از بسیاری از مقامات منتخب در واشنگتن به دست آورده اما با مشخصات بالا تایید دوشنبه از دموکراسی امریکا, ملی سازمان های مردمی در اصل به رهبری سابق ورمونت رژیم صهیونیستی است. Howard Dean, است که دارای هزاران عضو در سراسر شهرستان.

“حمایت برنی ما در ما عضو رای باید یک شوکی به شکسته visionless شرکت دموکراتیک استقرار” گفت: سازمان صندلی چارلز چمبرلین. “آمریکا را می خواهید تغییر اساسی در واشنگتن و نه بازگشت به وضعیت موجود است.”

آینده برای داوطلبان نام نه بایدن یا ساندرز به نظر می رسد در بهترین حالت نامشخص.

یک تعداد انگشت شماری از مشخصات بالا استراتژیست های سیاسی با روابط به رئیس جمهور سابق تشویق بایدن به رقبا از جمله بلومبرگ — به ترک مسابقه اجازه می دهد تا ضد ساندرز دموکرات ها برای متحد کردن پشت اوباما معاون رئیس جمهور سابق.

“بسیاری از آنها را دیده اند نوشتن بر روی دیوار برای حداقل هفته گذشته گفت:” روفوس Gifford برگزار شد که بالا جمع آوری کمک های مالی پست در هر دو از اوباما در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و بخشی از بایدن جمع آوری کمک های مالی بهره برداری است. “واضح دموکراتیک جایگزین برای برنی ساندرز است که جو بایدن.”

پیام های متنی بررسی توسط آسوشیتد پرس نشان داد ابراز علاقه بایدن از اهدا کنندگان حمایت از کاندیداهای دیگر از جمله Buttigieg و الیزابت وارن.

اما در یک مثال از بایدن چالش های پیش رو ساندرز گفت: “او مطرح شده یک چشم ظاهر $46.5 میلیون دلار برای ماه فوریه. که در مقایسه با 29 میلیون وارن و 18 میلیون دلار برای بایدن بیش از مدت مشابه.

ساندرز که تحت سلطه پول مسابقه برای بسیاری از سال و حتی اگر او نمی دادگاه ثروتمند اهدا کنندگان گفت که به طور کلی جمع آوری کمک های حمل و نقل است که باید تحت تاثیر قرار دادن اما شور و شوق از کار مردم دامن زدن نامزدی خود را.

بایدن اذعان کرد که متحدان پست-کارولینای جنوبی جمع آوری کمک های مردمی افزایش خواهد تاثیر کمی در سه شنبه.

“سه شنبه بیش از حد نزدیک” گفت: سابق پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی. اد Rendell یک بایدن حامی. “خوشبختانه جو بایدن بوده است در صحنه ملی برای 35 سال است. او کمتر شده و نیاز به تبلیغات.”

در علاوه بر این به تماس تلفنی خود با بایدن Buttigieg همچنین صحبت با اوباما است که خواستار بسیاری از داوطلبانی که ترک نژاد. اوباما ستایش Buttigieg انتخاباتی و تصمیم خود را به مرحله کنار گذاشته و در این برهه حساس در مقدماتی حزب دموکرات با توجه به یک فرد با دانش تماس بگیرید. فرد مانند یک بایدن جمع آوری کمک های مردمی تماس, صحبت خواست نامش فاش نشود به توصیف داخلی مهم است.

بایدن دیگر رقبا نشان داد که هیچ علاقه ای به گرفتن خارج از مسابقه است. در واقع برخی متعهد به نگه داشتن مبارزه بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده در سه شنبه.

وارن مدیر کمپین راجر لاو صحبت گستاخی از هل دادن به یک طبقه نبرد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان اگر نامزد پدید آمده از ابتدایی فصل را با اکثریت روشن شد که ممکن است حتی اگر کسی در حال حاضر نماینده منجر شود.

“کنوانسیون در میلواکی نهایی بازی” لاو نوشت: در روز شنبه یادداشت.

و بلومبرگ که این هفته خواهد بود در انتخابات برای اولین بار اصرار داشت که او هیچ جا نمی رود قبل از روز سه شنبه شرکت کنند ،

“من خوشبین هستم,” او گفت: رای دهندگان در شهر سلما در ایالت آلاباما که در آن بسیاری از کاخ سفید امیدوار جمع آوری شده برای مراسم بزرگداشت حقوق مدنی قهرمانی.

در عین حال بلومبرگ دریافت یک مخلوط پذیرش به عنوان او صحبت کرد و از منبر سلما قهوه ای چپل AME Church. چند محله های کشیش نشین ایستاده بود و تبدیل پشت خود را به نیویورک میلیاردر به او نزدیک پایان 10 دقیقه سخنرانی. بود که پس از کشیش گفت: این جماعت که بلومبرگ در ابتدا گفت که او بیش از حد شلوغ برای حضور در, چرا که او تا به حال به “ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

از طریق چهار اولیه مسابقات AP اختصاص حداقل 58 نمایندگان به ساندرز از جمله دو اضافه شده پنج شنبه به عنوان کارولینای جنوبی باقی مانده رای dribbled در. بایدن طاقی گذشته Buttigieg به مقام دوم با حداقل 50 نمایندگان — کاهش ساندرز’ سرب از آنچه تا به حال شده است 30 نمایندگان قبل از کارولینای جنوبی به هشت. Buttigieg وارن و Klobuchar باقی مانده گیر کرده در 26 هشت و هفت بود.

اما چهار متحده همیشه بیشتر در مورد شتاب بیش از ریاضی. سه شنبه متحده ارائه ای از 1,344 جدید نمایندگان بر اساس چه نامزدها به پایان برسد. فقط 150 نمایندگان اعطا شده است تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>