بایدن به نظر می رسد برای اولین 2020 پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه

Category: آرکانساس Comments: No comments

کلمبیا, S. C. — دموکراتها 2020 نامزد مبارزه تبدیل به کارولینای جنوبی در روز شنبه برای اولین بار در جنوب اولیه با جو بایدن اعتماد به نفس است که محبوبیت خود را با رای دهندگان را مهر او یک پیروزی و کمک کند برخی از فرمانداران برنی ساندرز’ شتاب.

وجود دارد گزارش های اولیه از رای گیری مشکلات پس از انتخابات باز در سراسر کشور در 7 صبح

اولیه می ایستد به عنوان اولین نشانگر در یک انتقادی چهار روز کشش است که کمک خواهد کرد که تعیین اینکه آیا این حزب تظاهرات پشت ساندرز و یا پذیرای طولانی تر و زشت تر تقلا کردن است که می تواند حمل تا زمانی که کنوانسیون ملی.

“فقط دو چیز می رویم به اتفاق می افتد: یا برنی یا میانجیگری” گفت: James Carville جانباز دموکراتیک استراتژیست.

Carville ناراحت کننده است با یک ساندرز نامزدی اما ترس است که به میانجیگری کنوانسیون — که در آن حزب کارفرمایان و یا نمایندگان در طبقه دعوا و مذاکرات تصمیم گیری نامزد پس از هیچ نامزد استقرار نمایندگان به اندازه کافی در بازار اولیه — را تحمیل آسیب های جدی در حزب نیز هست. “این فقط برای من سخت برای دیدن فراتر از دو گزینه” او گفت:.

در روز شنبه اولیه بایدن و استقرار متحدان امید به آهسته ساندرز’ افزایش و تغییر مسیر مسابقه — با یک پیروزی قانع کننده نشان دادن قدرت خود در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. بازدید از یک مکان سنجی در گرینویل اوایل شنبه بایدن گفت که او احساس خوبی در مورد چشم انداز خود را.

“این می تواند یک شروع خوب برای رسیدن به سوپر شنبه و واقعا خوب” بایدن به خبرنگاران گفت:. “من بسیار خوش بینانه است. من خوشبین هستم و نه فقط در مورد امروز من خوشبین هستم در مورد کل فرایند است.”

اما فقط سه روز بعد از کارولینای جنوبی ساندرز معتقد است که او را می چرخاند و به دست گرفتن عمده نماینده مزیت زمانی که 14 متحده و یکی خاک ایالات متحده رای “سه شنبه.”

پس از دو پیروزی متوالی و یک کراوات برای سرب در آیووا 78 ساله ورمونت سناتور اعتماد به نفس فزاینده.

ساندرز را صرف سرب-تا سه شنبه مبارزات انتخاباتی در ایالات خانه از دو دموکراتیک رقبای شرط بندی او می تواند نمره دو حذفی ضربه — و یا حداقل در حد اندازه خود را به پیروزی.

در یک بازی قدرت Sanders, برگزار خواهد شد, ظهر, تجمع روز شنبه در مرکز شهر بوستون مبارزه در قلب مترقی متحد الیزابت وارن سیاسی چمن. و در آستانه سه شنبه, Sanders, میزبان یک کنسرت در مینه سوتا که در آن صفحه اصلی-وزارت امور خارجه بهداشت ، ctq است که به دنبال اولین پیروزی.

مشاور ارشد جف ویور گفت ساندرز است که به شدت شکار برای نمایندگان اشاره کرد که مبارزات انتخاباتی خود را تجربه در طول سال 2016 اولیه در برابر هیلاری کلینتون به آنها آموخت که هر نامزدی که پس از اتمام سه شنبه با قابل توجه نماینده مزیت خواهد بود دشوار است برای گرفتن.

“من مطمئن هستم ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در سراسر کشور” ویور گفت: از آمدن چهار روز. او همچنین به دنبال تطهیر اهمیت کارولینای جنوبی که در آن “بایدن است که انتظار می رود را به نفع خود.”

“انتظارات می تواند شکسته” ویور اضافه شده است. “اما برای معاون رئیس جمهور او نیاز فوق العاده بزرگ پیروزی در کارولینای جنوبی به منظور متقاعد کردن مردمی او قادر به رفتن از راه دور.”

در یک تظاهرات در شمال چارلستون در جمعه تهمت خواسته جمعیت که آیا بایدن یا ساندرز خواهد بود بهتر دموکراتیک حریف برای او.

“من فکر می کنم برنی را آسان تر به ضرب و شتم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مخاطبان به نظر می رسید به توافق برسند تشویق ذکر ساندرز و booing ذکر بایدن. برخی از دولت اوباما رهبران حتی خواست رای دهندگان جمهوری خواه برای شرکت در روز شنبه دموکراتیک اولیه و رای Sanders.

در عین حال دموکرات ها’ 2020 اولیه انتخابات دور است از دو فرد مسابقه.

در کارولینای جنوبی میلیاردر فعال تام Steyer صرف بیش از 19 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی — بیش از همه نامزدهای دیگر ترکیب در تلاش خود را برای اولین بار خود را بالا پایان در چهار مسابقات. نه واگذاری هر چیزی پیت Buttigieg مبارزه برای اثبات او می تواند ساخت یک چند نژادی ائتلاف. و با کمک سوپر پکس وارن و Klobuchar قول داده اند که به خاطر هل دادن به جلو مهم نیست که چگونه آنها در پایان روز شنبه.

نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ است نه رقابت در کارولینای جنوبی و در عین حال او را در هم شکسته صرف سوابق پس از سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در سه شنبه تبلیغات حمایت توسط یک گروه ترکان و مغولان از پرداخت کارکنان در تقریبا در هر کشور در کشور است. او می تواند ظهور به عنوان قوی ترین ساندرز جایگزین در روزهای آینده و یا او می تواند ناخواسته کمک ساندرز توسط تقسیم ضد ساندرز رای دادن.

هنوز علائم شنبه بایدن آخرین و بهترین شانس برای درخشش.

معاون سابق رئیس جمهور در مبارزات انتخاباتی شروع هفته با احتیاط خوش بینانه, حتی در حالی که او پیش بینی پیروزی و شروع به شلاق در ساندرز به شدت بیشتر است.

“این ملت نیست به دنبال یک انقلاب مانند برخی از افراد در حال صحبت کردن در مورد” بایدن روز جمعه گفت در سامتر سیلی در ساندرز’ امضای تماس به عمل است. “آنها به دنبال پیشرفت است. آنها به دنبال نتیجه است.”

پس از یک جامد بحث عملکرد در روز سه شنبه 77 ساله دموکرات تر بود شناور در کمپین بلیزرز و دستیاران خود را رشد اعتماد به نفس بیشتری در حمایت پشتیبانی جدید از مقامات منتخب.

بایدن متصلب است تا کنون تایید بیشتر از رقبای خود را در طول سال وی افزود: یکی دیگر از نام های بزرگ از یک شنبه ایالت ویرجینیا ایالت Tim Kaine, در روز جمعه. که دو روز بعد از او به دست آورده حمایت از کارولینای جنوبی در کنگره جیمز Clyburn.

جمعبندی و خوی ارشد بایدن مشاور Symone ساندرز منتقل شده و دور از تماس کارولینای جنوبی بایدن را “فایروال” و در عوض آن را به نام “پرشی” در تاریخ همتراز با چگونه دولت تقویت آرمان های ریاست جمهوری باراک اوباما در سال 2008 و کلینتون در سال 2016.

در واقع کارولینای جنوبی نشان دهنده خیلی بیشتر از چهارم دولت دموکراتها monthslong تقویم اصلی.

آن را به عنوان اولین آزمون بزرگ از نامزدهای قدرت با رای دهندگان آمریکایی خواهد شد که نقش مهمی در هر دو انتخابات عمومی و بقیه اولیه فصل است.

تقریبا 3 در 10 نفر از سن رای گیری در ایالت کارولینای جنوبی می, با توجه به داده های سرشماری.

“کارولینای جنوبی صحبت می کند در یک راه است که این کشورهای دیگر شده اند قادر به در نظر است که رای گیری و تنوع رای ما” گفت: James Smith, کارولینای جنوبی 2018 نامزد دموکرات برای فرمانداری.

در کوتاه مدت فوق العاده سهشنبه ویژگی های یک تعداد انگشت شماری از ایالت های جنوبی مثل آلاباما, آرکانزاس و کارولینای شمالی که در آن آمریکایی آفریقایی رای تعیین کننده خواهد بود. و بلندمدت نهایی دموکرات نامزد خواهد شد در تلاش برای شکست دادن تهمت, مگر اینکه او ایجاد شور و شوق بیشتری در میان رای دهندگان سیاه از کلینتون در چهار سال پیش.

در حالی که رای گیری تکنولوژی بود نگرانی در دو سه اولیه مسابقات, کارولینای جنوبی با استفاده از یک آرایه وسیعی از رای گیری فن آوری است که ارائه چالش های منحصر به فرد.

روز انتخابات در کارولینای جنوبی, علائم اولین ایالتی آزمون آن ناوگان جدید از دستگاه رای گیری الکترونیکی, a $50 میلیون ارتقا از قدیمی و آسیب پذیر سیستم است که فاقد هر گونه کاغذ رکورد فردی رای. جدید ماشین آلات تولید کاغذ رکورد است که می تواند تایید توسط رای دهندگان و بررسی پس از انتخابات به تشخیص هر گونه نقص و یا دستکاری.

در همین حال برخی از فروشندگان پیشرو دموکرات در کارولینای جنوبی نگران بودند که شدت ضد ساندرز جنبش در درون خود حزب را تضعیف می کند تلاش خود را برای انکار مغلوب ساختن پیشی جستن یک دوم.

Gilda کاب-شکارچی در کارولینای جنوبی نماینده دولت و رئیس جمهور از ملی, سیاه حزبی از قانونگذاران ایالتی هشدار داد دموکرات که به شدت در مخالفت با دعوت به “متوقف کردن احمقانه است.” در حالی که او در Steyer حقوق و دستمزد او گفت که او خواهد بود “البته” حمایت ساندرز اگر او به عنوان نامزد.

“به عنوان یک زن سیاه و سفید, من نمی تواند استطاعت برای سفید مردمی’ خشم به تعیین این که چه کسی رئیس جمهور بعدی است و یا در حال رفتن به,” او گفت:. “خشم خود را ترجمه کنید به مبارزه و جهنم است که جوامع از رنگ را در ادامه به صورت-و بدتر اینکه اگر تهمت است مجددا انتخاب.”

شمارش آرا روز شنبه در 7 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>