بایدن مجازی تاون هال علائم طبیعی جدید برای مبارزه

Category: آرکانساس Comments: No comments

شیکاگو — جو بایدن برگزار شد تاون هال در ایالت ایلینوی — و یا حداقل سعی به از 800 مایل دور در دلاور. برنی ساندرز است که مرحله بندی روزانه, اخبار, کنفرانس ها از ورمونت به جای معمول خود تظاهرات در سراسر کشور با هزاران نفر از طرفداران.

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس فرستاده 2020 انتخابات ریاست جمهوری به فاز.

بزرگ تظاهرات و دست دادن هستند. مجازی تلفن بانک ها و سالن های شهر جدید طبیعی است. احزاب سیاسی و گروه ها لغو فرد در تجمعات.

متحده برگزاری مقدماتی در هفته های آینده خواسته اند که بیشتر رای دهندگان به بازیگران برگه های رای توسط پست الکترونیکی و تمدید ساعت رای گیری اولیه مراکز در تلاش برای اجتناب از روز انتخابات جمعیت. در جمعه, لوئیزیانا, فرماندار گفت که او برنامه ریزی شده برای به تعویق انداختن خود دولت آوریل 4 اصلی به ماه ژوئن است.

این بایدن کمپین اوراق برنامه ای برای شیکاگو در آستانۀ ایلینویز’ روز شنبه اولیه با توجه به هشدارهای عمومی و مقامات بهداشت در برابر اجتماعات بزرگ. در عوض جبهه دموکراتیک-دونده قرار بود به سوالات جمعه در یک شهر مجازی سالن از طریق Facebook live.

اما آن را شروع سنگی. Livestream آغاز شده و پس از بایدن آغاز شده بود صحبت قطع خود را معرفی و در یک نقطه بایدن — برگزاری یک تلفن همراه را در دست خود — روشن کرد و راه می رفت تا حدی خاموش پس از بینندگان دیگر نمی تواند چهره خود را ببینید. این جریان به طول انجامید کمتر از پنج دقیقه قبل از بسته بندی تا با کمپین عذرخواهی برای “مشکلات فنی.”

“من متاسفم این بوده است چنین بی ربط تلاش در اینجا به دلیل اتصالات” بایدن گفت: پس از پاسخ به یک سوال در مورد حفاظت از گونه های در معرض خطر. “وجود دارد بسیار بیشتری برای گفتن اما من در حال حاضر گفت: احتمالا بیش از حد به شما.”

ساندرز بایدن رقیب برای نامزدی حزب دموکرات شده است برگزاری روزانه جلسات مطبوعاتی از دولت خانه که در آن او را لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او در پاسخ به این ویروس است. بایدن همین در یک آدرس شنبه.

صحبت با خبرنگاران جمعه Sanders, تسخیر شد — عاطفی مخالف از تظاهرات که کمک کرده اند سوخت حمایت خود را در انتخابات. او جلب بیش از 10 ، 000 نفر در شیکاگو تجمع در روز شنبه قبل از مقامات شروع به هشدار در برابر رویدادهای بزرگ است. ساندرز گفت: تیم خود تسلط به استفاده از اینترنت مبارزه livestreaming تقریبا تمام حوادث آن در حال حاضر.

COVID-19 باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه برای اکثر مردم است. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه برای برخی افراد به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود. اکثر مردم بعد از بهبود از آن است. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند به گفته سازمان بهداشت جهانی است.

با کروناویروس که باعث تغییر در ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی نامزدها و حامیان آنها نگران هستند که مجازی حوادث نمی خواهد که همان تاثیر است.

“ما بیشتر تظاهرات بیش از هر کس دیگری و (آنها) اغلب بسیار خوبی حضور داشتند. من دوست دارم به آنها را انجام دهد” ساندرز به خبرنگاران گفت: در یک هتل را در خانه اش در ایالت ورمونت است. “این coronavirus است بدیهی است که نهفته است در توانایی ما برای برقراری ارتباط با مردم در روش سنتی که ما انجام می دهیم. که صدمه زدن به.”

در شیکاگو بایدن داوطلب Lally Doerrer آماده شد به چند دیگر حامیان به خانه اش جمعه به تماشای مجازی سالن شهر. بازنشسته به پایان رسید یک برنامه MBA آنلاین چند سال پیش و گفت: این کمک آشنا با فن آوری های مانند کلاس های درس مجازی و پتانسیل آن را برای رسیدن به بسیاری از مردم بیش از یک رالی. و در حالی که او معتقد است لغو اجتماعات بزرگ است که چیزی که حق انجام, او فکر نمی کند که مجازی حوادث خواهد شد که تاثیر همان زمانی که مردم با هم در فرد است.

“مشترک وجود دارد عنصر فیزیکی است که می آید از چهره به چهره و یا بهتر رتبهدهی نشده است راهپیمایی در کنار هم و آن چه از دست داده است و در این” Doerrer گفت.

در بایدن ستاد, جمعه آخرین روز قبل از مبارزات انتخاباتی حرکت می کند به یک کار در خانه مدل برای همه از ارشد ترین مشاوران به جدیدترین organizer.

سیاست گسترش به میدان دفاتر در سراسر کشور به عنوان خوبی فقط به عنوان مبارزات انتخاباتی بود که به دنبال ساخت این کمپین به سمت بالقوه انتخابات و رقابت در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را لغو کرده است تظاهرات در حال حاضر.

بایدن مشاوران تمایلی به صحبت در مورد آنچه که در هفته های آینده ممکن است مانند نگاه عمدتا به دلیل آنها نمی دانند. آنها نه اعلام عمومی برنامه فراتر از روز جمعه تاون هال و یک رویداد مشابه در میامی در روز دوشنبه هر جای برنامه ریزی تظاهرات پیش از جمعه شرکت کنند ،

اگر هر چیزی, آن وقایع هستند فايلهاي برای یک سبک جدید در حالی که دستیاران ادامه نظارت بر بهداشت عمومی مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در کارکنان یادداشت آنیتا دان بایدن بالا استراتژیست و جن اومالی دیلون جدید خود را مدیر کمپین گفت که از پنج شنبه که ارشاد هنوز هم نشان می دهد که “کوچک اجتماعات امن هستند” تا زمانی که هیچ در معرض افراد شرکت کنند. “ما ادامه خواهد داد برای برگزاری رویدادهای کوچکتر مانند میزگردها خانه احزاب و مطبوعات اظهارات” علاوه بر مجازی حوادث.

این اولین بار نیست این چرخه انتخابات است که نامزدها باید به حال برای دریافت خلاق در مورد رسیدن به رای دهندگان. گیر در واشنگتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه در هفته قبل از کیکآف, آیووا, قفقاز, سنسور. الیزابت وارن و ctq برگزار تلفن سالن های شهر با رای دهندگان ایالت آیووا و ساندرز برگزار می شود, شبانه, چت آنلاین که در آن او را به صحبت حامیان از طریق جریان زنده ارائه به روز رسانی در استیضاح محاکمه و مبارزات انتخاباتی خود را.

Klobuchar که گفت: بیش از 12000 رای دهندگان ایالت آیووا شرکت در یکی از شماره تلفن سالن های شهر نیز صحبت از طریق تلفن به رای دهندگان نیوهمپشایر دوم دولت به رای دادن. وارن برگزار مشابه تماس با رای دهندگان در نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی جلوتر از این کشورها’ مقدماتی به عنوان او مبارزه کرد و در جاهای دیگر. او پیشنهاد کرد بعد در حالی که مبارزه در فرد است که او می خواهم به هزاران نفر از رای دهندگان که راه اما مبارزات انتخاباتی او هرگز آمار و ارقام منتشر شد که چگونه بسیاری از مردم در واقع گرفته شده.

بایدن برگزار کرده است حداقل یک مجازی جمع آوری کمک به حادثه تلفن جمع آوری on Dec. 5 هنگامی که به در و اساسا تحویل داده و یک نسخه اصلاح شده از بیخ و گفتار است که او پس از بازرسی و نگهداری. هفته گذشته او به نام در به جمع آوری کمک برگزار شد در محل اقامت خصوصی در ویرجینیای شمالی. اهدا کنندگان شنیده می شود در فرد از سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma که تایید بایدن و استیو Ricchetti یکی از نزدیک ترین و طولانی ترین خدمت مشاوران قبل از معاون رئیس جمهور سابق ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>